Autor Tema: CXXI Srbovizija - Sombor - Bajka o bajci  (Pročitano 7275 puta)

Odg: CXXI Srbovizija - Sombor - Bajka o bajci
« Odgovor #165 poslato: 19 April 2017, 12:43:35 »
Prijave su oficijalno završene. SOM je dobio četiri dodatne preliminarne prijave, koje će predstavnike poslati do petka. Za sve ostale delegacije koje nisu poslale preliminarne prijave, ovaj SSC se završava.
Večeras će biti sastanak šefova delegacija na kojoj će prisustvovati 31 delegacija!
Odavno niko da ime ti kaže, zavera mala!

OGAE Serbia forum

« Odgovor #166 poslato: 19 April 2017, 12:50:19 »
Odlična brojka.  ;(:);
Nadamo se da će i ti koji su na preliminarnim trenutno, pronaći nešto što im se dopada i pridružiti nam se. :)

« Odgovor #167 poslato: 19 April 2017, 12:55:01 »
Sve je rešeno! Stara Pazova sprema prijavu, Kikinda je sve dogovorila, čeka se potpisivanje ugovora. Ćupriji smo povezali piplmetre sa delegacijom Apatina koja ima dobru gledanost, a Ćani smo poslali kontakte poznatih autora koji će se pobrinuti za pesmu.
Spremite Leu za sastanak šefova i nemojte da kasnite večeras.

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #168 poslato: 19 April 2017, 13:00:28 »
Милева се осећа као млада партизанка гледајући ову спектакукарну и чаробну најаву сомборског србовизијског спектакла. Од среће би бацила бомбу на немачки бункер

Скуцкано на мобилан уређај марке Телефон андроидни преко апликације Тапаток

« Odgovor #169 poslato: 19 April 2017, 13:04:05 »
Nek je bacila, valja se !_!

• Avocado
  • Hero Member
  • Irene Esser-Miss Venezuela 2012
  • Zemlja: ua
Napokon objavljeno novo lice Lovely Stevich
« Odgovor #170 poslato: 19 April 2017, 13:27:15 »
Haos u Rimu!

Lavli Stevič napokon skinuli zavoje, a tamo...

Danas su u privatnoj klinici u Rimu skinuti zavoji sa lica jedne od direktorki Domi Nationa Lovely Stevich, koja je tamo došla da bi joj uradili lice kakvo je imala Anđelina Džoli pre nego što je oronula.
Međutim, stvari nisu ispale onakve kako je ona to zamislila.
Skidanje zavoja i premijera novog lica koje je Lavli planirala da predstavi na skupu šefova delegacija u Somoboru bilo je prenošeno lajv putem Fejsbuka, te je uhvaćena i njena izbezumljena reakcija.

Nije Vam dozvoljeno da vidite sadržaj spojlera.

Lavlijeva se izbezumila, i počela mahnito da se smeje i lomi po ordinaciji kad je prenos prekinut.V.D. direktora delegacije Domi Nationa, Flemet, potvrdila je da je došlo do katastrofalnog rezultata ali navela i da se ništa nije dogodilo slučajno, te da je za sve ovo odgovorna Jasmina Vrana koja je, prema njenim rečima, dala doktorima rimske klinkie specijalan popust za svoje usluge samo da izvedu ovu nečuvenu sabotažu!Flemet je inače priznala da je poslala avion u Rim da izvuku Stevičevu iz kandži mafije, a najavljuje osim tužbi i konačan obračun sa Vranom!

Teške odluke na početku stolovanja...Flemeth

Kako će se stvari dalje odvijati još se ne zna, jer u prostorijama Domi Nationa nije zatečen niko osim Nadežde Biljić koja je čistila stepenice.
-Bila bi mi velika čast da zvezda poput Lavli bude kao ja mogla bi da me vodi u šoping, rekla je ona kratko i naglasila da ju je tužilaštvo obavestilo da će je uskoro posetiti radi obezbeđenja dokaza protiv Vrane, te da ona ima i dalje bejzbol palicu, oklagiju dok je lubenicu pojela ali kako naglašava „bila je reč o onima od 30ak kila“

• Mithrandir
  • Moderator
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
  • Zemlja: rs
« Odgovor #171 poslato: 19 April 2017, 13:36:08 »
Flementara je nestala zajedno za izgrebanim CDom, a divnoća je što sada imate dve Nadežde Biljić u delegaciji  ;:))
Let’s put some light into our lives

« Odgovor #172 poslato: 19 April 2017, 13:39:08 »
Iskreno mi je drago što smo napokon udomili Nadeždu! U NSu će joj biti lepo.

• Bebi
  • Moderator
  • Flamboyant schemer
  • Zemlja: fm
« Odgovor #173 poslato: 19 April 2017, 14:39:46 »
BabyDoll/PartyEcstasyZone je počeo!

Vesela Sreda Svima!

PartyZone u prvom lokalu Amfetamin je počeo! Dnevne žurka uveliko okuplja omladinu koju do kraja dana čekaju još dve žurke nastavka!
Bebi Dol obezbedila je neophodne stvari da bi se žurka zaštitila od incidenata, veliki broj policije i prve pomoći je prisutan. Ne, ne brinite se, blagi pretres radimo čisto da nemate sa sobom neko oružje!
Pijte dosta vode i uživajte!

VIDIMO SE OD 19:00H U KLUBU "Inbox Night Club Sombor" !!!

BIĆE...

Nije Vam dozvoljeno da vidite sadržaj spojlera.
Pusti me, bre, čoveče, ja samo ovde pijem kafu i samo sam hrišćanka!
1. :mk: 2. :it: 3. :be: 4. :fr: 5. :se: 6. :rs: 7. :pt: 8. :hu: 9. :me: 10. :lv:

« Odgovor #174 poslato: 19 April 2017, 14:45:22 »
A treću žurku i veselu noć će završiti u noćnon klubu "Fijaker"

• Bebi
  • Moderator
  • Flamboyant schemer
« Odgovor #175 poslato: 19 April 2017, 14:46:43 »
uUU, aL do treće žuraje će svi biti TAMAN taman!  :crazy: ;:))

« Odgovor #176 poslato: 19 April 2017, 14:49:54 »
Yes !_! Svi posle sastanka šefova idemo na Bebiškinu žuraju.

SOM tim je spreman za sastanak.

U duhu teme, sve ja bajkovito i na sastanku.

• mirCo
  • Golden Member
  • #FujMirko #MaliAnđeo #KikiDIVA
  • Zemlja: rs
« Odgovor #177 poslato: 19 April 2017, 18:41:23 »
Tatjana Vojtehovski traži iščlanjenje Novog Sada iz SBU-a, ukoliko SBU ne uspe da se izbori sa zlim silama!

''Vrlo sam zgrožena novim dešavanjima na srbovizijskoj sceni i kako SBU pored svih napora ne može da stane na put zloj energiji koja mesecima dolazi od delegacije Novog Sada! Veoma sam uplašena, kako za opstanak takmičenja, tako i za sigurnost članova naše delegacije! Ovom prilikom javno se obraćam SBU-u i ukoliko ne uspeju da reše ovaj problem i oteraju đavolje predstavnike, Pančevo će se povući sa takmičenja!''
1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

• Bebi
  • Moderator
  • Flamboyant schemer
« Odgovor #178 poslato: 19 April 2017, 19:22:04 »
Žurka se nastavlja! PartyZone "Inbox Night Club Sombor" !!!

Žurka je prebačena u Inbox lokal, Bebi je obezbedila LED osvetljenje u vidu paučine što daje na aktraktivnosti žurkajlijama da se izbave iz mekih kandži.

Dosta je vizualnih efekata koji diskretno navode žurkajlije da se stope s atmosferom i muzikom, potencijalno su mogući halucinogeni momenti no kao što smo rekli tim lekara brine o potrebama svakog posetioca! Incidenata do sada nije bilo, sve protiče po planu!

Posle žurke, da bi čelnici srbovizijskih delegacija stigli na sastanak koji organizuje Mirela, Princeza Regent Kejt Midlton dobavila je double decker koji će ih direktno odvesti na sastanak! Trenutno na žurci Bebi pušta muziku, Ana Nikolić i Soraja kuju neke planove dok ćerka Tatjane Vojtehovski pije đus vodku bez vodke.
VIimooo se u Fijakeru posle sastankaaa Mwaaa!
:-*

« Poslednja izmena: 19 April 2017, 19:31:07 Bebi »

« Odgovor #179 poslato: 20 April 2017, 11:45:49 »
Za prijave je ostalo još 24h

Gost PFa biće Natalia

Juče je na sastanku šefova predstavljen intro ovog izdanja!

« Poslednja izmena: 20 April 2017, 11:49:21 Mislim ono »

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Sombor - Mislim ono

Započeo Mislim ono

1996 Odgovora
41275 Pregleda
Poslednja poruka 19 Maj 2017, 20:28:03
Mislim ono
xx
IV SRBOVIZIJA - Ponovo rođena

Započeo Lazarica

594 Odgovora
18747 Pregleda