Autor Tema: CXX Srbovizija - Zrenjanin - Proleće je srce puno nade i cipela puna kiše  (Pročitano 3232 puta)

:D :D

Još bolji predlog..

OGAE Serbia forum

• Avocado
  • Hero Member
  • Irene Esser-Miss Venezuela 2012
  • Zemlja: ua
Krilova-Večita predsednice SBU-a zašto lažeš narod?
Narkomani i prostitutke našli uhlebljenje u SBUu :o

Izgleda da su na pomolu novi izbori za SBU, čim su se čelni ljudi iz dosadašnjeg sastava, rastrčali i počeli da dovode  Kurtu i Murtu u SBU, da ponovo nađubravaju srbovizijski kič ali i da krivotvore istoriju.

Najava sahrane Lavli i Kril, živih i zdravih, predstavlja, zato, svojevrsnu provokaciju novosadske, ali i srbovizijske  javnosti, koja sa sobom nosi niz implikacija.

-Već je postalo jasno da su poslednjih izdanja i meseci  u modi rehabilitacije i dovođenje na SSC  ljudi koji su na različite načine učestvovali, kao saradnici ili izvršioci, u zlodelima Kišove i Vrane, a koji su neretko isplivavali upravo iz kriminalnih miljea dotičnih, pa smo imali prilike da osim alkoholičarke, vidimo i narkomane ali i prostitutku pod patronatom plave Vrane-navodi jednooka.

-To pokazuje, pored ostalog i trenutna  šarada vezana za navodnu sahranu Lavli i Kril i skrivanje dokaza o odgovornosti  VB  za nedela  učinjena  od strane njihove šefie delegacije. Da za srpskim običajem da lažu sebe same ne zaostaju ni drugi koji  učestvuju na SSCu, pokazuje smejurija  o opelu  Lavli i Kril, kojom oni koji su pokrenuli i koji podržavaju ovu ideju potvrđuju da nisu naučili puno o tome da sve se vraća, sve se plaća.

-Prećutkuje se činjenica da je Jasmina Ana bila eksponent Kišove, da je njen zadatak bio da „prostituiše“ i „degeneriše“  srbovizijsku javnost  da bi time samo takmičenje izazvalo gađenje kod onih kojima su se Štakori na štiklama smučili u vođenju kola i koji su alternativa za napuderisane sise-izričita je Krilova

-Neodgovorno je i kratkovido o ovakvim temama donositi konačne sudove bez ozbiljnije javne debate i rasprave, gde bi i ostale delegacije  izneli stavove i dokaze koji se, sigurni smo, Štakorima na štiklama ne bi dopali. Pored toga treba pomenuti da je odluka sahranjivanju  gurnuta kao odluka SBU-a  u tehničkom sazivu i što taj savet predstavlja stav samo  Štakora na štiklama, a ne celokupne javnosti, završila je Krilova izlaganje i pozvala sve na oproštajnu večeru, ali ne svoju

Vreme je za večeru-Katalina Kril

• Mithrandir
  • Moderator
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
  • Zemlja: rs
Hodajućim leševima je mesto ispod zemlje!

Jasmina Ana, kopredsedavajuća SBU, na nonsense pokojne a opet vaskrsne Kril Karoline odgovara ovim saopštenjem:
"Ta žena, ta pokojnica i kriminalac je čist produkt satanizma i crne magije. Ona i Stevič Ljupka su skončale svoj život u Zadru. Sahranjene su. Koji obred crne magije i satanizma je njih vratio u "život" ja ne znam, ali ovoj torturi, da među nama hodaju leševi, satanistički produkti, mora doći kraj.
Krajnje je degutantno uopšte i sarađivati sa takvim osobama, i biti u njihovom društvu, jer em smrde na raspadanje, em imaju mrtvački sjaj u očima, a em šire sotonin zloduh Srbovizijom.
Na klevetu dotične neću odgovarati jer su produkt đavolje rabote.
Čelnicima Novog Sada se ovoga puta obraćam u ime SBU, i obaveštavam ih da do sahrane, koja će se obaviti sledeće nedelje imaju rok da izaberu novog šefa delegacije, u suprotnom će SBU postaviti vršioca dužnosti šefa delegacije, našu dragu Nadeždu Biljić. Ona je remontovana u skladu sa estetikom koja je zastupljena u Novom Sadu, uspešno se uporavlja, i spremna je da preuzme dužnostu, u koliko bude bilo potrebe. "

Spremna k'o zapeta puška
Let’s put some light into our lives

Mirela Holy posetila groblje u Gradisci i sa clanovima SBUa odabrala grobno mesto za Krilovu. Mirela je kratko poručila da NS mora biti jak i da moraju prestati da poriču smrt, jer ce je samo tako što pre prihvatiti istinu.
Možda je blago koje tražim već odavno nađeno? Možda je carstvo koje gradiš za neku drugu stvarano, a ja ne znam to!

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
Милева само моли Холијеву да не заборави да сврати до поште да узме уплатнице за гробна места. Уз уплату изнад 5000 евра за два гробна места треће добијате упола цене, док нижерангирани поп са свећом пречника 46,3 центиметра добијате гратис.

• Avocado
  • Hero Member
  • Irene Esser-Miss Venezuela 2012
  • Zemlja: ua

Buahahahahaah, ne možete uništiti nešto što je već mrtvo:

Reakcija Krilove:

Sahranicemo je, a onda Nadezda dolazi u NS.

• Mithrandir
  • Moderator
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
Милева само моли Холијеву да не заборави да сврати до поште да узме уплатнице за гробна места. Уз уплату изнад 5000 евра за два гробна места треће добијате упола цене, док нижерангирани поп са свећом пречника 46,3 центиметра добијате гратис.
Treba nam i egzorcist za ove utvare. Pošto košta?

Koliko košta da košta, slobodno i to mogu da uvrste u račun. Kad već čistimo, da očistimo u totalu. 8)

Tako je!

• Scooby
  • Golden Member
Ајд добићете и егзорцисту гратис. Верујте да бољег егзорцисту од Тркнуте Митре нећете наћи на западном Балкану и шире.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
Pošto je Tatjana zauzeta izbornom kampanjom Saše Jankovića, a Melanija nije u mogućnosti da ponovo dolazi u Srbiju, Boris Trivan će u ime Pančeva prisustvovati sahrani leševa.
1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

• Scooby
  • Golden Member
Хоће и Триван да га саранимо? Он ће све добити гратис, чак и бесплатне свеће сваке недеље у првих четрес' дана

Nešto ste "usporili" sa prijavama, nadamo se da samo razmišljate šta biste slali. Danas pristigla samo prijava Vršca,
 tako da smo na 12 prijavljenih gradova.

• tetsujin
  • Hero Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
sad mi žao što sam prijavio brzo pjesmu.. joj kakav sam vam hit spremio za sljedeću ssc  8) 8) 8)
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

clip
LXXXIX Srbovizija - Zrenjanin - Nebo je granica!

Započeo ivana-ns

170 Odgovora
3546 Pregleda
Poslednja poruka 28 Jun 2015, 22:59:20
zeleni
clip
CIII Srbovizija - Zrenjanin - Više od muzike!

Započeo ivana-ns

384 Odgovora
5524 Pregleda
Poslednja poruka 21 Januar 2017, 02:32:45
Björn
clip
LXXX Srbovizija - Zrenjanin - U ritmu leta..

Započeo ivana-ns

225 Odgovora
4648 Pregleda
Poslednja poruka 15 Oktobar 2014, 18:47:41
Mislim ono
xx
LXXXV Srbovizija - Zrenjanin - Music is my language!

Započeo ivana-ns

112 Odgovora
2317 Pregleda
Poslednja poruka 03 Mart 2015, 16:18:11
zeleni
clip
LXXIII Srbovizija - Zrenjanin - Priča bez kraja

Započeo ivana-ns

517 Odgovora
8358 Pregleda
Poslednja poruka 19 Novembar 2013, 20:05:48
Mislim ono