Autor Tema: CXX Srbovizija - Zrenjanin - Proleće je srce puno nade i cipela puna kiše  (Pročitano 3237 puta)

• Mithrandir
  • Moderator
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
  • Zemlja: rs
Mirela bolje da sprema govor koji će održati na sahrani nego da kreće šibicom na bazen  :drug:
Jasmina Ana sprema svečanu crnu toaletu  ;zv:)
Let’s put some light into our lives

OGAE Serbia forum

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
Градишко гробље је до даљњег затворено за чланове делегације Новог Сада. Тако да ове две нелегално ускрсле треба да легално покопате у некој сомборској мочвари уз Дунав.

Mi nemamo groblje :(
Bez kralja ne valja. Mi predlažemo da je transportuju u Pančevo, oni svakako smrde i bez nje.
Možda je blago koje tražim već odavno nađeno? Možda je carstvo koje gradiš za neku drugu stvarano, a ja ne znam to!

• Mithrandir
  • Moderator
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
Градишко гробље је до даљњег затворено за чланове делегације Новог Сада. Тако да ове две нелегално ускрсле треба да легално покопате у некој сомборској мочвари уз Дунав.
Pa nama je groblječuvarka Nensi (Nancy) rekla da je deo groblja za vaskrsle uvek otvoren, baš zbog tih utvara kojih se treba rešiti, i zakazali smo sahranu za sledeću nedelju  :-\

Samo civilizovano.

• Scooby
  • Golden Member
Pa nama je groblječuvarka Nensi (Nancy) rekla da je deo groblja za vaskrsle uvek otvoren, baš zbog tih utvara kojih se treba rešiti, i zakazali smo sahranu za sledeću nedelju  :-\
Ајд кад сте нас лепо замолили. Али гробно место кошта пет и по хиљада евра, а бетон за заливање и глогов колац доносите сами.

10 prijavljenih.  ;(:); Ako sam slučajno nekog, propustila, a poslao je prijavu neka interveniše.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
Ivana, kakav je ovo sastav od slogana? ;D Šalim se malo, dok je na srpskom, super je. Prošli slogan ti je bio ekstra! ;zv:)

Prijava Pančeva stiže uskoro...
1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

Mi smo našu pesmu pozajmili sa teme Bajine Bašte.

Ivana, kakav je ovo sastav od slogana? ;D Šalim se malo, dok je na srpskom, super je. Prošli slogan ti je bio ekstra! ;zv:)

Prijava Pančeva stiže uskoro...

A što je sastav? Samo je malčice duži od onog iz Kikinde. ;D

To je poznati citat, čula sam ga i ranije. Dopada mi se.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
Kikinda svakim novim izadnjem dodaje nove reči i polako piše sastav. ;D (CX Muzika ima moć, CXIX Muzika ima moć da oblikuje karakter)

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
Cekajte tek sledecu da vidite sta spremam  :D
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
Biće tipa ''Muzika ima moć da oblikuje karakter, jer muzika ne zna za granice'' ;D

• Scooby
  • Golden Member
Музика има моћ да обликује карактер и постизборну депресију учини подношљивом.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

clip
LXXIII Srbovizija - Zrenjanin - Priča bez kraja

Započeo ivana-ns

517 Odgovora
8358 Pregleda
Poslednja poruka 19 Novembar 2013, 20:05:48
Mislim ono
clip
LXXXIX Srbovizija - Zrenjanin - Nebo je granica!

Započeo ivana-ns

170 Odgovora
3546 Pregleda
Poslednja poruka 28 Jun 2015, 22:59:20
zeleni
clip
CIII Srbovizija - Zrenjanin - Više od muzike!

Započeo ivana-ns

384 Odgovora
5524 Pregleda
Poslednja poruka 21 Januar 2017, 02:32:45
Björn
clip
LXXX Srbovizija - Zrenjanin - U ritmu leta..

Započeo ivana-ns

225 Odgovora
4648 Pregleda
Poslednja poruka 15 Oktobar 2014, 18:47:41
Mislim ono
xx
LXXXV Srbovizija - Zrenjanin - Music is my language!

Započeo ivana-ns

112 Odgovora
2317 Pregleda
Poslednja poruka 03 Mart 2015, 16:18:11
zeleni