Autor Tema: Izbori - 3 pa 1 za SBU  (Pročitano 5632 puta)

Odg: Izbori - 3 pa 1 za SBU
« Odgovor #195 poslato: 20 Mart 2017, 15:46:27 »
Godinu dana je za forum prilično ok.
Da, to sasvim dovoljno :G) Tako smo i predlagali na početku.
Priđi da se pokloniš za glavu da te skratim!

OGAE Serbia forum

• mirCo
  • Golden Member
  • #FujMirko
  • Zemlja: rs
« Odgovor #196 poslato: 20 Mart 2017, 15:56:42 »
Nek' se svake godine bira novi. ;zv:)

Niko, ne foliraj se. bljuc

Šta je bilo?!

« Odgovor #197 poslato: 20 Mart 2017, 18:55:55 »
Hoćemo organizovati inaguraciju?

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #198 poslato: 20 Mart 2017, 19:02:45 »
Ja sam se tek sada setio  :( Zasto nismo videli prve dame . Mozda bi one promenile situaciju u glasanju  ;D
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #199 poslato: 20 Mart 2017, 22:32:43 »
Sutra u 20h inauguracija. ;D Oni koji nisu glasali, a to su Apatin, Subotica, Uroševac, Herceg Novi i Mostar, mogu da pošalju svoj glas najkasnije do sutra do 17h.
<a href="http://musicserbia.rs/forum/potpis1.swf" target="_blank" class="new_win">http://musicserbia.rs/forum/potpis1.swf</a>

• mirCo
  • Golden Member
  • #FujMirko
« Odgovor #200 poslato: 20 Mart 2017, 22:48:26 »
Jaoj, sutra je istorijski dan! ;:))

• Petar
  • Golden Member
  • Talk is cheap, don't speak in tongues
« Odgovor #201 poslato: 20 Mart 2017, 23:54:59 »
TV Morava će inauguraciju prenositi na svom trećem programu. Radujmo se!
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.

:azb: :bgb: :nob: :dkb: :mkb: :itb: :ilb: :chb: :hrb: :alb:

11. :be: 12. :se: 13. :fr: 14. :rs: 15. :ge: 16. :by: 17. :si: 18. :cy: 19. :hu: 20. :de:
Poslednja izmena: 23.03.2017

• mirCo
  • Golden Member
  • #FujMirko
« Odgovor #202 poslato: 20 Mart 2017, 23:58:37 »
TV PAN će prenositi samo ukoliko naš favorit pobedi.

« Odgovor #203 poslato: 21 Mart 2017, 00:00:21 »
Mirela Holy zajedno sa čelnicima OWN televizije dolazi, prenos na OWN 1.

• mirCo
  • Golden Member
  • #FujMirko
« Odgovor #204 poslato: 21 Mart 2017, 00:03:23 »
Melanija će prvoj dami ili prvom gospodinu simbolično pokloniti Tifani nakit.

• Niko
  • Golden Member
  • Zemlja: dk
« Odgovor #205 poslato: 21 Mart 2017, 00:41:38 »
Sutra postajem roze ;:)) ;:)) ;:))
1. :dkb: 2. :gbb: 3. :chb: 4. :rsb: 5. :eeb: 6. :atb: 7. :plb: 8. :itb: 9. :nob: 10. :ieb:

11. :fr: 12. :bg: 13. :ua: 14. :nl: 15. :lv: 16. :mt: 17. :md: 18. :be: 19. :az: 20. :ro: 21. :ge: 22. :au: 23. :is: 24. :by:: 25. :cz: 26. :sm:

27. :de: 28. :il: 29. :am: 30. :pt: 31. :hr: 32. :ru: 33. :gr: 34. :lt: 35. :cy: 36. :al: 37. :hu: 38. :se: 39. :es: 40. :fi: 41. :me: 42. :si:

• MrVlaxs
  • OGAE member
« Odgovor #206 poslato: 21 Mart 2017, 00:44:01 »
Sutra postajem roze ;:)) ;:)) ;:))

Neko je vec roze :D :D :D
Dobre:  :it: :rs: :mk: :ro: :ch: :se: :fr: :il: :ru: :ee: :md: :hu: :gb: :gr: :be: :hr: :fi: :sm: :az: :cy:

Osrednje:  :au: :am: :bg: :me: :at: :al: :by: :de: :ge: :pl: :si: :pt: :mt: :nl: :cz:

Lose:  :is: :ie: :no: :dk: :lv: :es: :ua: :lt:

« Odgovor #207 poslato: 21 Mart 2017, 00:47:44 »
Holy: Niko nema konkurenciju jer SBU-ovci imaju putra na glavi i žele to zataškati!

GOŠĆA emisije "Udri tamo gde boli" na OWN televiziji bila je Mirela Holy, aktuelna šefica SOM delegacije.

Holy je komentirala trenutni izbor za trećeg moderatora. Prvo se osvrnula na najnovije istraživanje koje je naručio upravo šef OWN televizije, a koje kaže da uz malu razliku pobedu odnosi Niko.

"Ovaj poražavajući rezultat me nije iznenadio, ali me iznenadilo što smo na apsolutnom dnu što naravno nije dobro. Zašto? Ne postoji volja da se s time obračuna. Postoje mehanizmi kojima se to da kontrolirati, jedan sam i ja zagovarala - da se proračun promijeni na skandinavski model gdje se točno vidi što i s kojim novcem će se financirati i da se apsolutno sve transakcije proračuna objavljuju na web stranicama korisnika proračuna u realnom vremenu", rekla je Holy dodavši da Srbovizija neće napredovati dok se ne provedu učinkovite reforme kontole novca i uvođenja fiksnih iznosa participacije.

Holy smatra da je nedopustivo da delegacije i delegati plaćaju različite iznose participacija. Smatra da je moguće i da je Niko imao neke informacije koje nije mogao imati.

"Mogli smo vidjeti u medijima i prije i sada još više da postoje naznake da se tako nešto događalo. Malverzacije oko samih transakcija postoje. Ono što je mene smetalo je što je Niko kada je  odgovarao na pitanja koristio informacije koje nije mogao dobiti običnim korištenjem interneta. Vidi se da je imao neke "fajlove" pred sebe i da se pripremao", rekla je Holy.

"Vlax je osoba lišena bilo kakve mogućnosti da dođe do cilja"

Mirela smatra da će Nikovim dolaskom na čelo doći promene, ali u tome ne vidi puno dobrog.

"Vlax je osoba lišena bilo kakve mogućnosti za pobedom i u budućnosti će inzistirati na lažnim informacijama jer on na tome živi. Ide mu na platno što je trenutna vlast konzervativna, da čak i koketira s nekim lošim vrijednostima. Mislim da je to užasno štetno za društvo i neodgovorno od SBUa. Ukoliko Niko stvarno pobijedi mislim da će se delegacije pomaknuti više prema tome da se posveti sadržaju politike zato što je Niko drugačiji tip osobe", rekla je.

OWN predstavnici za jednog, Mirela za drugog kandidata!

" Tačno je, došlo je nesuglasnica, ali smo na kraju ipak doneli odluku"

• Niko
  • Golden Member
  • Zemlja: dk
« Odgovor #208 poslato: 21 Mart 2017, 00:56:35 »
Nista nisam razumeo :D

• MrVlaxs
  • OGAE member
« Odgovor #209 poslato: 21 Mart 2017, 11:01:47 »
RTP odgovara Holy, saopstenje prenosimo u celosti:

"Iskreno vrlo smo razocarani nacinom kojim je doticna Holy komentarisala kandidate pre svega naseg kandidata MrVlaxs-a. Ne zeleci da se RTP upusta u neke dublje rasprave, zelimo samo da podsetimo doticnu, da je MrVlaxs taj koji nikad nije ucestvovao ni u kakvim malverzacijama, nije osnovao nikakve klanove, grupacije ili ucestvovao u drugim kriminalnim radnjama. Ali je tacno da je ucestvovao u stvaranju nove SBU, ucestovao i bio pokretac nekih novih ideja i pravaca. Pre dve godine je bio taj koji je dao inicijativu i pokrenuo veoma uspesno specijal takmicenje Kup Srbovizije, uestovao u promenama kao sto je ukidanje mini festa i drugih akcija.... Zato moramo konstantovati da Holy ne zastupa interese Srbovizije, pa ni interese Sombora vec interese onih ljudi koji zele samo vlast i zele da uniste sve sto je dobro, da ovo nase takmicenje vrate nekoliko godina unazad!

Zato pozivamo nadlezne organe da se pozabave doticnom i utvrde njenu ulogu u laziranju informacija i sirenju neistina medju clanicama SBU!
"

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter