Autor Tema: Izbori - 3 pa 1 za SBU  (Pročitano 6104 puta)

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
Odg: Izbori - 3 pa 1 za SBU
« Odgovor #15 poslato: 06 Mart 2017, 14:06:51 »
Pitanje za sve kandidate :

Sta bi Kikinda imala od toga sto bi vi postali moderatori ?
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

OGAE Serbia forum

« Odgovor #16 poslato: 06 Mart 2017, 14:25:24 »
uROŠEVAC?  :o  Ko je bre to?Ja za ove dve godine koliko učestvujem ne sećam se da sam ikad video njih.A i za KG pišite propalo, Evil je forumski pokojnik postao
Vlax bi moro dati svoje lične podatke (neku društvenu mrežu) jer Nika i Bebija znamo svi, a njega niko te se postavlja pitanje ko je i da li bi kao takav uopšte bio podoban da bude moderator.

Uroševac predstavlja Armend, mislim da je učestvovao krajem godine na dva (ili tri) izdanja.Evil se u poslednje vreme počeo pojavljivati ponovo, pa možda i nije toliko nemoguće da ipak glasa..Ima još par njih koji su slabije učestvovali, ali po pravilima su to sve zauzeti gradovi, dok se ne dogodi da preskoče 10 uzastopnih izdanja, a ne znam kako bi se rešilo to drugačije.. :)

• MrVlaxs
  • OGAE member
« Odgovor #17 poslato: 06 Mart 2017, 14:56:37 »
Evo da odgovorim na nekoliko pitanja :)

Prvo da kazem jedno posto zaboravih da napisem u onom mom izlaganju a to je da svrha mog kandidovanja nije nikakva licna promocija ili zelja za titulom moderatora, vec zelja da pomognem u odrzavanju i unapredjenju nivoa ovog takmicenja, takodje nisam se kandidovao samoinicijalno vec na nagovar nekih forumasa :)

e sad negativni aspekti - svkako ma koliko su makedonski i ostali juznoslovenski jezici slicni oni imaju i sitnu razliku u pojednim terminima koji mnog na severu ne razumeju, npr mi dole sa KiM razumemo skoro 90% makedonskih reci, ako ne i vise i to je jedan od dokaza da pricamo istim/ slicnim jezikom, ali ovi sa severa da kazem ne razumeju bas toliko i onda imaju jaci osecaj da se radi o nekom tamo drugom jeziku i ne zele da ga prihate, pa samim tim i tu se javljaju neki negativni stavovi sto je svakako losa strana, zato je najbolje da se postepeno krene sa ubacivanjem BJR Makedonije u Srboviziju, pre svega gradova/opstina a kasinije i jezika. Ovo naravno ne moze preko noci, vec mora proci razlicite faze a i vremena

odgovor na Leovo pitanje - ne samo Kikinda nego i svi ostali gradovi ce imati koristi od mog mandata kao moderatora jer ce imati nekog ko ce predstavljati njihove stavove i glasnije ce se cuti nasi glasovi i stavovi koji se ticu same Srbovizije, vise od toga kao i posebno nesto ne mozemo vam dati niti obecati :)
Dobre:  :it: :rs: :mk: :ro: :ch: :se: :fr: :il: :ru: :ee: :md: :hu: :gb: :gr: :be: :hr: :fi: :sm: :az: :cy:

Osrednje:  :au: :am: :bg: :me: :at: :al: :by: :de: :ge: :pl: :si: :pt: :mt: :nl: :cz:

Lose:  :is: :ie: :no: :dk: :lv: :es: :ua: :lt:

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
« Odgovor #18 poslato: 06 Mart 2017, 14:57:32 »
Ovo me podseća na finale Survivor-a kad veće postavlja pitanja :D
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• Avocado
  • Hero Member
  • Irene Esser-Miss Venezuela 2012
  • Zemlja: ua
« Odgovor #19 poslato: 06 Mart 2017, 15:07:17 »
Sve je lepo to Vlax ali pošto si nonšalantno izbegao da kažeš ono najbitnije, teško da ćeš dobiti glas moj, a i još nekih.Nije neizvodljivo ali teško.

Ostaju Bebi koga je vreme pojelo i Niko koji je...Niko.Težak izbor, težak  :-\

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #20 poslato: 06 Mart 2017, 15:34:58 »
Što se tiče identiteta i ličnih podataka kandidata, nije neophodno da te informacije izlože javno forumašima, osim ako to sami žele. Sve forumske aktivnosti treba rešavati u okviru foruma, te nije neophodno da kandidati imaju naloge na društvenim mrežama ili pak da ih podele na forumu. Ipak, sva tri kandidata su dobrom delu forumaša poznata. MrVlaxs je član OGAE Srbija i piše za naš sajt, pa ste ga mogli tu uočiti, ako niste na društvenim mrežama. Bebija verovatno najviše forumaša zna uživo s obzirom da je i najduže na forumu, a Niko opet nije neka tajanstvena ličnost. Svi postoje, to je bitno. ;zv:)

• MrVlaxs
  • OGAE member
« Odgovor #21 poslato: 06 Mart 2017, 15:36:08 »
Sve je lepo to Vlax ali pošto si nonšalantno izbegao da kažeš ono najbitnije, teško da ćeš dobiti glas moj, a i još nekih.Nije neizvodljivo ali teško.

Ja nisam rodjen na mestu moderatora tako da ako me izaberete lepo, ako ne isto lepo :) Ovde odlucujete da li glasate za novu, uspesnu i bolju Srboviziju, ili za istu, staru i po svemu sudeci monotonu Srboviziju :) A vidim da zelite da znate koji sam na fb-u, to koga zanjima neka pita licno :D

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
« Odgovor #22 poslato: 06 Mart 2017, 15:42:58 »
Svi postoje, to je bitno. ;zv:)
Meni je ovo smešno :D :D

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #23 poslato: 06 Mart 2017, 15:52:16 »
Pa morao sam, kada pojedinci navaljuju. Ne mora neko znati šta danas jedeš i kuda se krećeš da bi te procenio kao aktivistu koji se bori za bolju Srboviziju.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #24 poslato: 06 Mart 2017, 15:53:04 »
Mene zanima da li Niko zna da govori srpski, pored toga što ga piše?
1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

• Mark
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #25 poslato: 06 Mart 2017, 15:58:01 »
Zadovoljan sam odgovorom, Vlaxs, lijepo argumentirano, iako ja imam drugačiji stav u vezi tog predmeta.  ;zv:)

Imam pitanjce i za Nika i za Bebija, a ono glasi: Navedite barem jednu stvar koja vas čini kompetentnijima za mjesto moderatora u odnosu na svoja dva protivnika.

"...en la orilla del mar quiero desnudarte, y volar en el viento a ser parte de tu ser"

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #26 poslato: 06 Mart 2017, 15:58:34 »

:D :D :D Ti nisi normalan  :D

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #27 poslato: 06 Mart 2017, 16:04:18 »

Pa uvek kada pricam neki drugi jezik, grlo me steze i ankcioznost mi se poveca za 40% i moguce je da se zbunim ponekad i da zvucim kao Tarzan, mozda i da kazem neku makedonsku rec u recenici al se popravim jer se nerviram kada napravim takvu gresku, al da uglavnom ne zvuci to tako strasno.

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
Izbori - 3 pa 1 za SBU - TV Morava pita
« Odgovor #28 poslato: 06 Mart 2017, 16:13:57 »
Niko: Upravi odbor nema pitanje za ovog kandidata

Bebi: Da li bi se uozbiljio kada bi postao moderator? Poznato je da forum shvataš kao šalu i zabavu i da voliš zezanje, ali posao moderatora ipak nije šala. Da li bi promenio svoj pristup u skladu sa ulogom?

MrVlaxs: Da li si zaista spreman da saslušaš predloge forumaša i pokušaš da iskoristiš "moć" kako bi iste uslišio, ukoliko su osnovani i konstruktivni?

• MrVlaxs
  • OGAE member
« Odgovor #29 poslato: 06 Mart 2017, 17:09:47 »
MrVlaxs: Da li si zaista spreman da saslušaš predloge forumaša i pokušaš da iskoristiš "moć" kako bi iste uslišio, ukoliko su osnovani i konstruktivni? [/size]

Zasto da ne? Pa niti sam ja najpametniji ovde, niti ste svi vi ostali "glupi" ili "gluplji" od mene. Znaci uvek u zivotu pa i ovde gledam da uvek budem pravedan i da svaku temu sagledam sa vise strana i vise ugla i na kraju da donesem odluku. Tako ce i ovde biti, uvek cu imati i zelju i vremena da cujem i tudje misljenje, i da komuniciramo zajedno, jer niti je ovo samo moje takmicenje ili nekog drugog. Ivana i Mitar ukoliko me odaberete imace pouzdanog partnera, ali i partnera koji ce im mozda ponekad zadavati "probleme" prilikom razmatranja nekih pitanja :)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter