Autor Tema: CXIV Srbovizija - Priština - Zajedno smo jači!  (Pročitano 6259 puta)

• Bebi
  • Moderator
  • hAjdeeDa...
  • Zemlja: fm
Odg: CXIV Srbovizija - Priština - Zajedno smo jači!
« Odgovor #15 poslato: 26 Novembar 2016, 15:01:17 »
Dvorske vesti: I politika i umetnost!

Bliži se kraj SSC sezone 2016. čelnica delegacije Vršca upitana je o predstojećim prijektima i političkim previranjima na sceni: Da li Vršac nastupa na Mastersu? Po prvi put vas nema ni na Congratulations?! Koga ste odabrali za poslednjeg predstavnika u godini? Novo takmičenje da/ne?

"Dosta pitanja, da da,  bez pardona u jednom dahu! Znate, da se isključivo ja pitam ne bismo učestvovali na Mastersu s obzirom na to kako smo svaki put izgubili veliku količinu novca, dok su drugi kriterijumi odlučivali pobednika. Pobednika ove sezone nemamo, samim tim ni predstavnika na "Čestitkama", iako je pesma koja je sada pod našom zastavom u Prištini vrlo Srbovizijska u tom maniru skroz, skovana da bude ta poslednja ulaznica za to takmičenje! Takođe, domaćini bi hteli da njihov ogranak takmičenja opstane, a ja ideje podržavam!Apsolutno!Volim! No, ja sam umorna od rešavanja svih problema i sreća moja da moj parlament se bavi tim pitanjima, s toga odluka dolazi u skladu sa njihovim donetim zakonima, a moje je da dam potpis na samom kraju i podržim volju svog parlamenta! Nemojte mi postavljati dalja pitanja, još nisam kafu popila i ne znam uopšte odakle vam moj broj telefona?!?! Sram vas bilo, nemate poštovanja!!///qd"

Predsednica parlamenta Marijana Šura povratkom na tu poziciju stekla je parlamentarnu većinu svoje stranke Luceafărul u koaliciji sa Gracijama i Olgicom Ceković, te je moguće da će od njih zavisiti i donešena rešenja na pokrenuta pitanja. Opozicioni deo u kom je stranka Purpur predvođena Regenticom Margit u koaliciji sa Ruška (stranka Ruške Jakić) i Narodnim Pokretom Za Očuvanje Energije (NPZOE-Marina Karpatska) finansirana od strane Kraljice Bebi je vrlo snažna opozicija u ovom momentu gde njihove odluke najviše mogu da prevagnu zbog uticaja i dugogodišnjeg bogatstva ovog ogranka.
Iako Bebi odbija da prizna da vrši dužnosti spoljne politike, koja je veoma značajna s obzirom da je na čelu jedne velike delegacije, neminovno je da će njen uticaj na samom kraju i najviše dati odgovore na postavljena pitanja.

Kao što je poznato brigu o predstavnicima vodi Ruška Jakić, te kako i sama kaže pesma u Prištini obuhvata kombinaciju više recepata za uspeh na takmičenju te se služila sledećim kriterijumima da pesma dobije na odjeku:

Dana Saric Bebi
Self-Employed

OGAE Serbia forum

• MrVlaxs
  • OGAE member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #16 poslato: 26 Novembar 2016, 15:49:20 »
Pored Zagreba imamo jos jednog povratnika koji nam dolazi iz Crne Gore a to je Herceg Novi!
Dobre:  :it: :rs: :mk: :ro: :ch: :se: :fr: :il: :ru: :ee: :md: :hu: :gb: :gr: :be: :hr: :fi: :sm: :az: :cy:

Osrednje:  :au: :am: :bg: :me: :at: :al: :by: :de: :ge: :pl: :si: :pt: :mt: :nl: :cz:

Lose:  :is: :ie: :no: :dk: :lv: :es: :ua: :lt:

• Avocado
  • Hero Member
  • ...pero los Muertos no hablan xD
  • Zemlja: ua
« Odgovor #17 poslato: 26 Novembar 2016, 16:06:34 »
Ево доживљавамо епилептичне нападе на ту информацију  ::)

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #18 poslato: 26 Novembar 2016, 16:08:27 »
Pančevo nastavlja humanitarnu turneju, tako da izlazimo u susret i Prištini, pre nego što i zvanično postanemo stalni učesnici.

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #19 poslato: 26 Novembar 2016, 16:28:42 »
Na konferenciji za novinare održanoj danas u podne u prostorijama mesne zajednice Miloševo Brdo Pokojna Mileva je i zvanično potvrdila učešće Gradiške na predstojećoj Srboviziji u Prištini. Tom priliko našoj jedinoj pobednici Jasni Milenković Jami uručena je simbolična nagrada, opštinska penzija, stan sa štalom i oborima u centru sela koje sama odabere i tri gajbe jabuka sorte Ajdared koje je donirao uzorni domaćin Milenko.  Potpisan je i ugovor sa velikom zvezdom koja će, nadamo se dostojno da predstavlja ovu vukojebinu divnu opštinu u Prištini.

• Bebi
  • Moderator
  • hAjdeeDa...
« Odgovor #20 poslato: 26 Novembar 2016, 16:31:46 »
Jami je postala ikona i dala mogućnost svima da očekujemo neočekivano!  :-* Čestitke Jamari na novostečenom bogatstvu!  ;(:); ;D

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #21 poslato: 26 Novembar 2016, 16:58:43 »
Jami je izjavila da je ponosna što napokon ima neku nekretninu na svoje ime, i što sada može da okači mikrofon o klin i krene sa uzgojem prasića i koza kao što je oduvek maštala.

• Bebi
  • Moderator
  • hAjdeeDa...
« Odgovor #22 poslato: 26 Novembar 2016, 17:15:28 »
Dokaz da se snovi ostvaruju!  ;zv:) Tako da Ćuprija može da razmisli o povratku u novoj SSC sezoni, a šuška se da i ko bi bio potencijalni šef delegacije.

Nije Vam dozvoljeno da vidite sadržaj spojlera.

« Odgovor #23 poslato: 26 Novembar 2016, 17:31:21 »
Šu, šu

• MrVlaxs
  • OGAE member
« Odgovor #24 poslato: 26 Novembar 2016, 17:44:36 »

Molimo delegaciju Novog Sada da pokaže suzdžanost od bilo kakvih provokacija i da ispoštuje moto takmičenja a to je - Zajedno smo jači!

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #25 poslato: 26 Novembar 2016, 17:58:27 »
Inače, kako reče Pokojna Mileva, gore je trenutno haos. Stigao je neko za koga smo mislili da neće još dugo. Drug Josip ceo dan nervozno šetka po separeu hotela, obećao mu drug Fidel novu seriju handmade tompusa sa Kube, Jovanka stavila novu punđu, Bata alijas Valter u znak dobrodošlice simulira odbranu Sarajeva od nacija, Kenedi ceo dan ne izlazi iz sobe, samo gleda u prazno i nešto mumla, Merlinka peva Hepi brzdej kao navijena celo jutro.... haos

« Odgovor #26 poslato: 27 Novembar 2016, 13:07:47 »
Hmm svidja mi se moto,"Zajedno smo jaci"Mozemo i mi nacionalne manjine konkurisati? :) :)

• Bebi
  • Moderator
  • hAjdeeDa...
« Odgovor #27 poslato: 27 Novembar 2016, 13:40:01 »
Kako ne, samo u skladu sa ograničenjima za manjine ;D

« Odgovor #28 poslato: 27 Novembar 2016, 14:57:02 »
Sigurno nisu velike koliko su za strance mikroneziane ;D

• Bebi
  • Moderator
  • hAjdeeDa...
« Odgovor #29 poslato: 27 Novembar 2016, 14:58:53 »
Tačno, pritom možeš više da zaradiš nego domoroci ;D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

clip
XCIV Srbovizija - Priština - Ko večit plamen u našim srcima!

Započeo MrVlaxs

129 Odgovora
1971 Pregleda
Poslednja poruka 23 Novembar 2015, 16:46:48
tetsujin
xx
Priština - MrVlaxs

Započeo MrVlaxs

105 Odgovora
3727 Pregleda
Poslednja poruka 26 Mart 2017, 22:45:34
MrVlaxs