Autor Tema: CIII Srbovizija - Zrenjanin - Više od muzike!  (Pročitano 5501 puta)

• MrVlaxs
  • OGAE member
  • Zemlja: rs
Odg: CIII Srbovizija - Zrenjanin - Više od muzike!
« Odgovor #15 poslato: 30 Maj 2016, 19:13:46 »
Pristina tacnije RTP ce za ovo izdanje angazovati sve svoje raspolozive kapacitete kako bi opet zasijali na ovom takmicenju! Nas sef delegacije Olivera Kovacevic je vec najavila da ce nasa predstavnica imati spektakularni nastup kao i odlican promotivan spot koji puno kosta, a kojim se puca na visoko mesto na tabeli!

Dobre:  :it: :rs: :mk: :ro: :ch: :se: :fr: :il: :ru: :ee: :md: :hu: :gb: :gr: :be: :hr: :fi: :sm: :az: :cy:

Osrednje:  :au: :am: :bg: :me: :at: :al: :by: :de: :ge: :pl: :si: :pt: :mt: :nl: :cz:

Lose:  :is: :ie: :no: :dk: :lv: :es: :ua: :lt:

OGAE Serbia forum

• Tinchi
  • Full Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #16 poslato: 30 Maj 2016, 19:15:02 »
Pristina se ocito nece voditi geslom manje je vise haha ;D ::) 8)

• Trent
  • Hero Member
  • Zemlja: us
« Odgovor #17 poslato: 30 Maj 2016, 19:56:47 »
PODGORICA  ;:))

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #18 poslato: 30 Maj 2016, 20:07:47 »
Pokojna Mileva je obavestila javnost da je naša pesma jeftina, ali smo zato istrošili silne pare na spot i angažovali ekipu iz Ukrajine koja zna kako da od limunade napravi šampanjac

« Odgovor #19 poslato: 30 Maj 2016, 20:47:39 »
Pozdravljamo dva debitanta - Mostar i Podgoricu !_!

Pokojna Mileva je obavestila javnost da je naša pesma jeftina, ali smo zato istrošili silne pare na spot i angažovali ekipu iz Ukrajine koja zna kako da od limunade napravi šampanjac

Takoreći u pitanju su muzički alhemičari, stručnjaci u radnjama poznatim kao smuti pa prospi 8)

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #20 poslato: 30 Maj 2016, 22:06:44 »
Zadar je poslao jednog/u od kralja/ica pop muzike na Balkanu koga/ju dugo nismo slusali na SSC ;D

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #21 poslato: 30 Maj 2016, 23:10:14 »
Postoji mogućnost da Pančevo neće učestvovati na ovom izdanju zbog zategnutih odnosa sa gradom domaćinom, kao i zbog obaveza na drugm projektu!

Više informacija uskoro....

1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #22 poslato: 31 Maj 2016, 00:28:47 »
Pančevo provocira  :D
Vidite šta se desi kad imate zagađen vazduh u gradu pa narod pobrljavi.
Zato smo mi u Gradišci zatvorili sve fabrike i preorjentisali se na buvljak, tržne centre i pesticide iz okolnih voćnjaka. Jer sa pesticidima crkavaš polako i sa stilom, i ne kašlješ kao ovi Pančevljani.  8)

• Mithrandir
  • Moderator
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
« Odgovor #23 poslato: 31 Maj 2016, 16:26:43 »
Jasmina Medenica u depresiji zbog lošeg rezultata na prošloj Srboviziji, i u velikoj je dilemi šta da čini i čemu da se nada. Za sada nema čak ni naznake ko bi mogao da bude predstavnik Vrnjačke Banje, iako se iz nekih izvora izvan delegacije čuju mnoga imena u rangu Eve Ras i "Katanac na p*čku"

Let’s put some light into our lives

« Odgovor #24 poslato: 31 Maj 2016, 16:39:47 »
Moža nam Vrnjačkobanjci spremaju nešto u ovom fazonu? :-[

• Mithrandir
  • Moderator
« Odgovor #25 poslato: 31 Maj 2016, 16:41:10 »
Nažalost, već smo slali Evu, pa ne može po pravilima opet "Katanac"  :D

« Odgovor #26 poslato: 31 Maj 2016, 16:45:02 »
Ništa, onda čekate da gospođa Katanac i gospođica Labilna snime duet pa da razvalite SSC ;zv:)

« Odgovor #27 poslato: 01 Jun 2016, 10:45:59 »
Malo ste "usporili" sa prijavama. Do ovog trenutka pristiglo ih je 18.
Podsečam da je poslednji rok subota, 04.06. u 15h.

« Odgovor #28 poslato: 01 Jun 2016, 21:03:33 »
SBU u lovu na Mirelu Holy; Holy: Neko iz SBUa mi je telefonski nudio pobedu i 10.000€

U EMISIJI U dahu na OWN televiziji danas je gostovala šefica Som delegacije Mirela Holy.

Kako komentarišete sve gore rejtinge delegacija Vrnjačke Banje i Zrenjanina?

"Oni su od početka godine u populističkoj kampanji i iskaču iz svake paštete. Klasični populizam. Ipak, čini se da to ne donosi rezultate. Dolazi do zasićenja u SSC blokovima"

Očekujete li raspisivanje izbora u novoj SSC godini? Da li bi SBU mogao dobiti novi vrh?

"Ne očekujem i ne bih volela da se to dogodi. Znaju dobro da se unesu u ulogu i prate scenario, mislim da to niko ne bi mogao bolje raditi od njih.

Svesni ste rizika potpunog nestanka delegacije ako do kraja godine ne izađete sa dokazima o mutnim radnjama na Srboviziji?

"To ćemo videti. Ako se to dogodi - ja ću podneti ostavku. Mi smo kroz relativno kratko vreme promenili neke stvari na Srbovziji. Pre su nas ismevali, a danas imamo poštovnje od skoro svake delegacije."

Jeste li imali neformalnih ili formalnih ponuda iz SBUa?

"Imali smo. Nedavno se jedan delegat u telefonskom razgovoru razbacivao evrima, pobedama, nudio nam je velike novce, pa čak i neka mesta u SBU."

Spominjali ste SSC blokove. Da li oni postoje i koliko su jaki?

"Svakako da postoje i treba da postoje. Jasmina budalasto najavljuje razbijanje tih blokova, a verujem da ni sama ne zna za postojanje blokova, osim njenog. Smatram da bi KITa u narodnom periodu mogla napraviti promene."

Zašto se niste pridružili današnjem, po Vašim rečima najjačem bloku KITi? Podržali ste SOKIĆ, zašto?

"Podržali smo SOKIĆ jer su obe delegacije podržale naš program. Danas oni imaju svoj neki program i konkurenti su nam, a i davno smo rekli da u borbu protiv SBUa idemo sami".

Je li definitvno obustavljen plan o referenduju i novim pravilima?

"Napisala sam nedavno analizu i mislim da nemao puno prostora za promene. SBU i dalje najavljuje nove promene i niko ne pita gde su novci koje su do sada spiskali na razne promene koje nisu ugledale svetlost dana."

Da li smatrate da su Vam šanse manje za ukidanje pravila o organizaciji Sombora posle javnog kritikovanja SBUa

"Nikada ne kalkulišem, svi bi trebali istaći javne stavove i probleme. Svima je jasno kakva se igra vodi, neću dalje to komentarisati"
« Poslednja izmena: 01 Jun 2016, 21:40:28 Mislim ono »
Možda je blago koje tražim već odavno nađeno? Možda je carstvo koje gradiš za neku drugu stvarano, a ja ne znam to!

• Mithrandir
  • Moderator
« Odgovor #29 poslato: 01 Jun 2016, 23:42:48 »
Kopredsednica SBU i PR delegacije VB: SAMO TE POSMATRAMO MIRELA

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

clip
LXXXVIII Srbovizija - Kikinda - " U ritmu muzike za ples..."

Započeo Leo Cezar

146 Odgovora
2206 Pregleda
Poslednja poruka 02 Jun 2015, 01:06:45
Feather90
clip
LXXXIX Srbovizija - Zrenjanin - Nebo je granica!

Započeo ivana-ns

170 Odgovora
3526 Pregleda
Poslednja poruka 28 Jun 2015, 22:59:20
zeleni
clip
LXXIII Srbovizija - Zrenjanin - Priča bez kraja

Započeo ivana-ns

517 Odgovora
8329 Pregleda
Poslednja poruka 19 Novembar 2013, 20:05:48
Mislim ono
xx
LXXXV Srbovizija - Zrenjanin - Music is my language!

Započeo ivana-ns

112 Odgovora
2304 Pregleda
Poslednja poruka 03 Mart 2015, 16:18:11
zeleni
clip
LXXX Srbovizija - Zrenjanin - U ritmu leta..

Započeo ivana-ns

225 Odgovora
4621 Pregleda
Poslednja poruka 15 Oktobar 2014, 18:47:41
Mislim ono