Autor Tema: LXXIII Srbovizija - Zrenjanin - Priča bez kraja  (Pročitano 8635 puta)

Odg: LXXIII Srbovizija - Zrenjanin - Priča bez kraja
« Odgovor #510 poslato: 17 Novembar 2013, 17:43:05 »
Niko, možeš da otvoriš temu  :G)

Pošto sam juče ušao samo da vam javim da MO ne može da org. želeo bih da to i obrazložim. Ne želim da se stvara nikakva galama i frka oko ovoga, već ću reći da je to zabrana, koja će uvek takva biti, nije ni prva ni poslednja (mada se nadam da jeste poslednja) koja je ima. Smatram da smo na tom FSC-u svi, a pogotovo Stevan i ja ispali jako naivni i prevareni, a ja, koji sam se tu trudio i trošio svoje vreme na prikupljanje glasova i beleženje svega, sam na kraju ispao naivan i još na bezobrazan način optuživan da nisam na vreme odobrio te rezultate. Ja sve te stvari praštam, što sam i uradio MO i Legolasu, ali jednostavno ne zaboravljam ih. Da ne bude da je ova odluka samo iz principijalnih razloga, i mnogi drugi imaju zabranu organizovanja, pa nikome do sada nije bila ukinuta, tako će biti i za njih dvoje.
Da ne bude da se sada nešto durim, jer gotivim i MO i Legolasa, samo sam hteo da obrazložim odluku da ne može Sombor da organizuje.

OGAE Serbia forum

« Odgovor #511 poslato: 17 Novembar 2013, 17:46:38 »
Pa i nisi ih na vreme odobrio  :)
Ali nećemo se sada vraćati na to. Niko, otvaraj  ;(:);

« Odgovor #512 poslato: 17 Novembar 2013, 18:19:41 »
Niko, možeš da otvoriš temu  :G)

Pošto sam juče ušao samo da vam javim da MO ne može da org. želeo bih da to i obrazložim. Ne želim da se stvara nikakva galama i frka oko ovoga, već ću reći da je to zabrana, koja će uvek takva biti, nije ni prva ni poslednja (mada se nadam da jeste poslednja) koja je ima. Smatram da smo na tom FSC-u svi, a pogotovo Stevan i ja ispali jako naivni i prevareni, a ja, koji sam se tu trudio i trošio svoje vreme na prikupljanje glasova i beleženje svega, sam na kraju ispao naivan i još na bezobrazan način optuživan da nisam na vreme odobrio te rezultate. Ja sve te stvari praštam, što sam i uradio MO i Legolasu, ali jednostavno ne zaboravljam ih. Da ne bude da je ova odluka samo iz principijalnih razloga, i mnogi drugi imaju zabranu organizovanja, pa nikome do sada nije bila ukinuta, tako će biti i za njih dvoje.
Da ne bude da se sada nešto durim, jer gotivim i MO i Legolasa, samo sam hteo da obrazložim odluku da ne može Sombor da organizuje.

Za sve postoji prvi put, tako i za reintegraciju izgubljenih ovčica u matično stado :)
:ilb: :uab: :grb: :nob: :skb: :nlb: :byb: :eeb: :esb: :rub:

« Odgovor #513 poslato: 18 Novembar 2013, 23:30:40 »
Odem na par dana iz zemlje i Svetlana odmah ne pobedi na Srboviziji!? Pa, mislim stvarno!   :D
šalim se. Zadovoljni rezultatom  ;(:);

« Odgovor #514 poslato: 18 Novembar 2013, 23:35:36 »
A da čestitate pobedniku?  :drug:

• Mithrandir
  • Moderator
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
  • Zemlja: rs
« Odgovor #515 poslato: 19 Novembar 2013, 18:21:13 »
Čestitke organizatorki Ivanici novosađanki, sve na nivou  :G) (sem našeg plasmana)  :D   i pobednici MO, iako smo u ratu!  8)
Let’s put some light into our lives

« Odgovor #516 poslato: 19 Novembar 2013, 19:56:54 »
Zaboravih da čestitam Ivani na odličnoj organizaciji, kao i MO na pobedi, iako je pesma  :fuj:
Hvala svima što ste glasali za Crvenu jabuku i omogućili Rumi 5. mesto  :)

« Odgovor #517 poslato: 19 Novembar 2013, 20:05:48 »
Hvala Milka  :mhm: i Vidovita tanga  8)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

clip
LXXX Srbovizija - Zrenjanin - U ritmu leta..

Započeo ivana-ns

225 Odgovora
4964 Pregleda
Poslednja poruka 15 Oktobar 2014, 18:47:41
Mislim ono
xx
LXXXV Srbovizija - Zrenjanin - Music is my language!

Započeo ivana-ns

112 Odgovora
2517 Pregleda
Poslednja poruka 03 Mart 2015, 16:18:11
hipotalamus
clip
LXXXIX Srbovizija - Zrenjanin - Nebo je granica!

Započeo ivana-ns

170 Odgovora
4297 Pregleda
Poslednja poruka 28 Jun 2015, 22:59:20
hipotalamus
clip
CIII Srbovizija - Zrenjanin - Više od muzike!

Započeo ivana-ns

384 Odgovora
5999 Pregleda
Poslednja poruka 21 Januar 2017, 02:32:45
Björn
clip
CXXXII Srbovizija - Zrenjanin - U ritmu jeseni!

Započeo ivana-ns

355 Odgovora
5886 Pregleda
Poslednja poruka 02 Novembar 2017, 23:06:54
Mithrandir