Autor Tema: Pesma za Evropu  (Pročitano 44170 puta)

• Maki021
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
Re: Pesma za Evropu
« Odgovor #30 poslato: 19 Februar 2011, 09:39:45 »
Pa ako ćeš za druge glasati ako ti se svide, a za nju ne onda je logična "diskriminacija"
Pre bi se diskriminacijom moglo nazvati to sto ste vi vec otpisali Ninu i Breeze, i vec vidite AK u Dizaldorfu! Ja za razliku od vas koji uzdizete AK u nebesa, nisam otpisala mogucnost da mi se i njena pesma dopadne! Da AK postigne uspeh na esc, pretstavi nas u najboljam svetlu, ili (sto da ne) dovede evroviziju ponovo u Srbiju, bila bih joj zahvalna, ponosna na nju, skinula bih joj kapu za uspeh (isto kao i za mtv nagradu)! Ne bih je vise postovala i cenila njen rad, jer cenim njen rad i sada, iako ne slusam ono sto ona peva, znam da postoje ljudi kojima se to svidja, a kad se svidjas nekom ko te ne poznaje, onda je to vec uspeh! Kakav god da je uspeh treba ga posteno nagraditi! Ne slusam ja ni Cecu, (medjutim znam da gomila njih sece vene za njom) - ali kapa dole za popularnost! To sto nemam lepo misljenje o njima kao ljudima, nema veze sa njihovom karijerom!
A, ja imam pravo da trosim svoj kredit kako hocu... isto kao i svi vi, tako da ne vidim u cemu je problem! Vi glasajte i 500 puta ako hocete za AK, ja necu da trosim pare na nju i TACKA!
Pa nema potrebe još da se raspitujete. 26.2. kad bude bilo nacionalno finale tad se raspitujte. Sad je još rano i nemamo predstavu kakve su pesme.
Amin!
btw, za neke se ne moramo ni raspitivati

OGAE Serbia forum

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #31 poslato: 19 Februar 2011, 09:42:35 »
Citat
Pre bi se diskriminacijom moglo nazvati to sto ste vi vec otpisali Ninu i Breeze, i vec vidite AK u Dizaldorfu! Ja za razliku od vas koji uzdizete AK u nebesa, nisam otpisala mogucnost da mi se i njena pesma dopadne

Bas tako, bravo  :G)

• Danilo
  • Jr. Member
  • **
« Odgovor #32 poslato: 19 Februar 2011, 10:44:34 »
Dok se ne objave pesme, sve možemo gledati iz 2 ugla:

Negativni: Ring ring ring ima glup naziv, Kornelije je staromodan, ko još pobeđuje sa takvim tralala pesmama, još je izabrao grupu sastavljenu od propalih i neostvarnih muzičara, stašno... A ova Aleksandra samu sebe gura i proći će dalje sa dosadnom baladom gde će da forsira svoje glasovne mogućnosti, pa zar stvarno mislite da je neko zapamtio da je dobila MTV nagradu i da će zato da glasa za nju? A tek Nina? Da pošaljemo nekog neiskusnog da nas izblamira, bar da je atraktivna, nego je potpuno nezanimljiva, a po nazivu pesme možeš da provališ da će biti neka dečija glipost - ČAROBAN?!

Pozitivni: Kornelije je stari mačak i pesma će mu biti sigurno vrhunska. Smislio je pesmu u stilu 70tih, što par eurosonga nije bilo viđeno, i izabrao je definitivno najbolje izvođače za takvu pesmu. Aleksandra je toliko iskusna i toliko ima dobar glas da nema šanse da omaši. Pogotovo me ohrabruje što je shvatila da jedino ona može da iznese pesmu, što znači da je oseća i da će je izneti na sceni 100%. Kristinin izbor mi deluje jako sladak, izabrala je slatku Ninu sa neverovatnim glasovnim mogućnostima da otpeva pesmu sa slatkim i misteriznim nazivom ČAROBAN...

Naravoučenije, dok ne čujemo pesme, samo možemo da blebećemo...

« Odgovor #33 poslato: 19 Februar 2011, 12:44:17 »
Ja mislim da ce kakva god pesma bila pobediti The Breeze ......
FINAL TOP 5:    :hub: :amb: :czb: :lvb: :uab:

« Odgovor #34 poslato: 19 Februar 2011, 13:32:40 »
Bojim se da koju god od ove tri pesme izaberemo, kako mi se cini bice plasman losiji nego prethodne godine, ali ne bih da sirim negativnu energiju... Tako da se ipak nadam da ce nas Bog pogledati i da ce pesme biti mnogo dobre, ali...

• OGGY
  • Hero Member
« Odgovor #35 poslato: 19 Februar 2011, 14:26:04 »
Ja mislim da ce kakva god pesma bila pobediti The Breeze ......

I ja isto mislim...ali, nadam se da grešimo.

• HeXoNy
  • Hero Member
  • You've been my superstar...
« Odgovor #36 poslato: 19 Februar 2011, 14:35:22 »
Ja bas mislim da ce pobediti najbolja pesma i da cemo ostvariti odlican plasman. Evo malo da anuliram negativnu energiju  :)

« Odgovor #37 poslato: 19 Februar 2011, 14:36:44 »
I ja mislim da će pobediti najbolja pesma.  :)

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #38 poslato: 19 Februar 2011, 15:00:38 »
I ja mislim da će pobediti najbolja  pesma  ;D

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #39 poslato: 19 Februar 2011, 15:04:09 »
Ja sam optimista. Nadam se najboljem. :)

« Odgovor #40 poslato: 19 Februar 2011, 15:04:39 »
 :)

Evo da ne bude da je mrzimo ili mislimo joj nešto loše mislim da je ova slika Scooby koju si stavio super.  :)

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #41 poslato: 19 Februar 2011, 15:18:26 »
@ Arhi

ulizice stara  :-*

• nikma
  • Golden Member
  • KFY4TK
« Odgovor #42 poslato: 19 Februar 2011, 15:57:57 »
Pa ako ćeš za druge glasati ako ti se svide, a za nju ne onda je logična "diskriminacija"
Pre bi se diskriminacijom moglo nazvati to sto ste vi vec otpisali Ninu i Breeze, i vec vidite AK u Dizaldorfu! Ja za razliku od vas koji uzdizete AK u nebesa, nisam otpisala mogucnost da mi se i njena pesma dopadne! Da AK postigne uspeh na esc, pretstavi nas u najboljam svetlu, ili (sto da ne) dovede evroviziju ponovo u Srbiju, bila bih joj zahvalna, ponosna na nju, skinula bih joj kapu za uspeh (isto kao i za mtv nagradu)! Ne bih je vise postovala i cenila njen rad, jer cenim njen rad i sada, iako ne slusam ono sto ona peva, znam da postoje ljudi kojima se to svidja, a kad se svidjas nekom ko te ne poznaje, onda je to vec uspeh! Kakav god da je uspeh treba ga posteno nagraditi! Ne slusam ja ni Cecu, (medjutim znam da gomila njih sece vene za njom) - ali kapa dole za popularnost! To sto nemam lepo misljenje o njima kao ljudima, nema veze sa njihovom karijerom!
A, ja imam pravo da trosim svoj kredit kako hocu... isto kao i svi vi, tako da ne vidim u cemu je problem! Vi glasajte i 500 puta ako hocete za AK, ja necu da trosim pare na nju i TACKA!
Pa nema potrebe još da se raspitujete. 26.2. kad bude bilo nacionalno finale tad se raspitujte. Sad je još rano i nemamo predstavu kakve su pesme.
Amin!
btw, za neke se ne moramo ni raspitivati

Ko je rekao da neće glasati za druga dva kandidata ako budu imali dobre pesme? Nisam čuo za tako nešzo.

• Simon87
  • OGAE member
  • Konzumirajte diskretno šarm
  • Zemlja: vi
« Odgovor #43 poslato: 19 Februar 2011, 17:43:16 »
Ja ocekujem da ce Aleksandra imati ovakvu pesmu(jeste malo brza, ali u principu to je ono sto sam zamislio)  :)

Videcemo dal sam bio u pravu  8)

• Maki021
  • Hero Member
« Odgovor #44 poslato: 19 Februar 2011, 18:09:51 »
@nikma
tebi je bas do zestokih rasprava i ubedjivanja ovih dana... ocito ja tebi ne mogu objasniti neke stvari... ne bih se dalje raspravljala sa tobom, jer ovo nije konstruktivna rasprava, vec ona "ko ce kome da u....", a u takvima ne zelim da ucestvujem!

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Pesma decenije

Započeo Scooby

2671 Odgovora
98117 Pregleda
Poslednja poruka 26 Mart 2013, 00:18:14
Petar
xx
Koja je to pesma?

Započeo Experience

17 Odgovora
2493 Pregleda