Autor Tema: Severina  (Pročitano 7244 puta)

Odg: Severina
« Odgovor #195 poslato: 06 Jun 2017, 15:47:43 »
Ima stas, glas i pesmu bi imala sigurno. Sve ostale koje znam nemaju full paket. JK je napribliznija, ali vi smarate da ne zna pevati. Mada, mogla bi ona i za Srbiju da ode, pa više je ovde nego u HR.
Možda je blago koje tražim već odavno nađeno? Možda je carstvo koje gradiš za neku drugu stvarano, a ja ne znam to!

OGAE Serbia forum

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
  • Zemlja: rs
« Odgovor #196 poslato: 06 Jun 2017, 15:51:07 »
Svakako joj adut nije glas. Pogledaj Ivetu, ženska pokidala u svakom smislu i svakom segemntu, al' ni blizu pobede. JK je totalno drugačija, nije kao ostali, pogotovo sa pričom koju nosi...Najsličnija osoba njoj koja je bila na ESC-u je Silvia Night.
1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

• noOne
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #197 poslato: 06 Jun 2017, 16:15:10 »
Ivetina pjesma je bila skroz bezveze i ne pali na prvo slusanje, onaj rezultat je dobar i za njega je zasluzna Iveta i nastup. Koliko se sjecam kad je pjesma tek objavljena i nisu bili neki odlicni komentari na nju.
Nisam ni mislio da bi Severina pobijedila, ali za top5 jest ili top10.
Hoćemo Jelene za Hrvatsku i Srbiju!

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #198 poslato: 06 Jun 2017, 16:16:23 »
Iveta je zaslužila bar 3. mesto sa onakvim performansom, pesma se super uklopila. ;D

• noOne
  • Hero Member
« Odgovor #199 poslato: 06 Jun 2017, 16:18:51 »
Ne znam, po meni i nije. Dobro je prosla i ovako. Mogla je mozda biti neko 5.mjesto.

Poslano sa mog SM-G928C koristeći Tapatalk

• Stole
  • Hero Member
  • Stop podrumarama!
« Odgovor #200 poslato: 06 Jun 2017, 16:19:19 »
To sto neko ne gotovi eksperimentalni stil LoveWave, ne znaci da je pesma manje brutalna 8)

« Odgovor #201 poslato: 06 Jun 2017, 16:20:27 »
Meni jeste bila za top 3, pa cak i za pobedu. Ali Sevka je drugačiji igrač od Ivete. Sevka bi išpa u potpuno drugom pravcu.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #202 poslato: 06 Jun 2017, 16:22:10 »
Pa normalno, Iveta ima odličan glas. Sevke recituje, al' bar prijatno zvuči za razliku od JK. ;D

• noOne
  • Hero Member
« Odgovor #203 poslato: 06 Jun 2017, 16:23:26 »
Pa nije da ne gotivim taj stil, ali zaboravljate da pjesma nije nesto dobro kotirala prije Esc-a, tako da taj plasman nije nesto iznenadjujuce los.

Iveta je mladja od Severine 15 godina, a meni izgleda kao da je razlika nekih 5 godina izmedju njih. :D

• Stole
  • Hero Member
  • Stop podrumarama!
« Odgovor #204 poslato: 06 Jun 2017, 16:29:15 »
Pa naravno da se nije dobro kotirala kad esc tetkice masovno svrsavaju na genericna sranja made in Sweden.

• noOne
  • Hero Member
« Odgovor #205 poslato: 06 Jun 2017, 16:35:24 »
A jbga, meni su hrvatska i srpska pjesma prosle godine bile puno bolje od LoveWave pa nisu usle ni u top15. Bez obzira na nastup.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #206 poslato: 06 Jun 2017, 16:41:52 »
Da nam je Saša radila nastupe, bili bismo u top 10.  ;D

Kad se setim da su onoj Arčivk prognozirali bolji rezultat nego Iveti. :dq: ;D

• Boxy
  • Sr. Member
« Odgovor #207 poslato: 11 Jun 2017, 10:06:23 »
Meni se ništa što je Severina snimila posle albuma "Tridesete" ne dopada. Možda je sada i popularnija nego ranije, ali izgubila je neku autentičnost, tu neku dalmatinsku notu ("Virujen u te", "Dalmatinka"), onaj kabaretski stil ("Mili moj")... Pre neki dan sam odgledao koncert "Tridesete" iz Beogradske arene i oduševio se. Verovatno da i među novijim pesmama ima kvalitetnih, sve je to ok, sluša se i pravi posao, ali ništa od toga mene nije kupilo .. Ni "Grad bez ljudi", niti "Dobrodošao u klub", ni svi ti silni dueti... 
       Što se Evrovizije tiče, žao mi je što nije otišla sa pesmom "Gas gas". Moja štikla je odvratna pesma.  :fuj: Jeste ona uspela i od nje da napravi hit, ali "Gas gas" bi mnogo bolje prošla. Na par mesta (kad je bila u ulozi žirija na par nacionalnih finala) sam primetio da je strani ESC fanovi prepoznaju i sa podsmehom komentarišu "Afrika paprika" i sl.
       U svakom slučaju Severina kao lik je skroz simpa.  Uvek kad naletim na nju na nekom tv kanalu dok daje neki intervju zastanem da je poslušam; ima šta da kaže, nije glupa; i ume sa publikom, da napravi šou, da kaže pravu stvar, odličan je zabavljač. Nisam znao da je neke svoje pesme sama napisala "Pogled ispod obrva" recimo. Najomiljenija njena pesma mi je "Sama na sceni" koju je za nju nakon onog skandala napisao Arsen Dedić a klavir sjajno odsvirao Matija Dedić. Fali mi ta stara Severina... :(
« Poslednja izmena: 11 Jun 2017, 10:11:26 Boxy »

• stres92
  • OGAE member
  • CountingDown2Lisbon
« Odgovor #208 poslato: 17 Jun 2017, 00:59:23 »
Sledeći put kad sednete u kafić u Bgu, poručite Severinu i onda mi javite utiske, tj reakciju na ono šta dobijete...  ;D
Spread the love, not hate! <3

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter