Autor Tema: Ivana Jordan  (Pročitano 1153 puta)

Odg: Ivana Jordan
« Odgovor #15 poslato: 12 Decembar 2015, 22:29:44 »
A po cemu je to "Lazarica" sund?

Lazarica sund, Karleusa kvalitet...........ok.

Prvo, zaista nepotrebno si spomenuo Karleušu  :neznam: - pretpostavljam da si zaključio da sam njen fan na osnovu jednog  posta koji sam postavio u vezi nje na temi Esc 2016, ali o njoj se pisalo danima... Ne smatram se njenim fanom, ali ni nemam ništa protiv nje. Isto važi i za Ivanu Jordan.

"Lazarica" kao akt na Beoviziji po meni jeste šund iz više razloga, ali najviše što je jedna svetinja stavljena u pogrešan kontekst... njen nastup je bio seksi - od pokreta na sceni, njenog stava i skidanja gornjeg dela do onog dela gde joj muškarac skida suknju, pa je dižu na ramena i neki electro-beat uz etno... Ako to nije neumesno, onda nema veze.  :)

Inače, ne osuđujem one kojima se ta pesma sviđa, jer se i meni recimo sviđa Dancing Lasha Tumbai iako je šund. Ali možemo stvari da nazovemo pravim imenom, zar ne?  ;)

OGAE Serbia forum

• Miloš
  • Administrator
  • Zemlja: rs
« Odgovor #16 poslato: 13 Decembar 2015, 01:13:24 »
Kako je Ivana tada izjavila, motiv za "Lazaricu" našla je u zaboravljenoj Srbiji pre Turaka. Dobila je nagradu za najbolji scenski nastup na toj Beoviziji, a to sigurno ne bi bio slučaj da je on predstavnik šunda. Meni je tu baš sve bilo skladno, nema golotinje bez obzira na tu "igru" sa haljinom, pa samim tim nema ničeg neumesnog. Porediti taj nastup i za Dancing Lasha Tumbai je isto kao da porediš nastup za Molitvu i prosečan nastup Vendi. Ogromna većina se seća tog nastupa kao jednog od najboljih na našim festivalima, a sad što se nađe par pojedinaca koji taj paket gledaju drugim očima šta da se radi. Da podsetim, nagradu za najbolji scenski nastup dobila je takođe i 2007. godine, što je još jedno priznanje za njen trud i kreativnost koja nam tako fali na ovim prostorima.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #17 poslato: 13 Decembar 2015, 01:36:13 »
'Ajde za BoNbu, ali nastup za Lazaricu liči na paroduju ESC nastupa.
1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #18 poslato: 13 Decembar 2015, 10:08:20 »
Sto rece Milos, uvek ima ljudi koji ce drugacije gledati na neke stvari.

Ja licno ne vidim po cemu je nastup za Lazaricu sund. Bas mislim da su i "Lazarica" i "Bomba" imale odlicne nastupe, skroz u skladu sa tim pesmama i njihovim tematikama.

Ali sto ljudi, sto cudi, I guess  :)

• stres92
  • OGAE member
  • #Lisbon2018
« Odgovor #19 poslato: 08 Septembar 2017, 13:13:05 »
Živa je Ivana.
Eno, imala je nastup na leskovačkoj Roštiljijadi. ;(:);
2K18

• Bebi
  • OGAE member
  • hAjdeeDa...
  • Zemlja: fm
« Odgovor #20 poslato: 11 Septembar 2017, 20:19:44 »
Ma kakva golotinja ni pred dizajnerom haljine za slikanje nije htela da se skine kad je probavala. :D veća je suzica brojanica od J.To  :-*

Dana Saric Bebi
Self-Employed

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Ivana Banfić

Započeo arheometar

3 Odgovora
578 Pregleda
Poslednja poruka 25 Jun 2013, 00:34:18
Kakashi
xx
Zrenjanin - ivana-ns

Započeo ivana-ns

54 Odgovora
1915 Pregleda