Autor Tema: Jelena Karleuša  (Pročitano 21631 puta)

• Miloš
  • Administrator
  • Zemlja: rs
Jelena Karleuša
« poslato: 04 Januar 2011, 22:43:41 »
Učesnica Beovizije 2004. godine, Jelena Karleuša, ima novu pesmu "Muškarac koji mrzi žene", koja je premijerno izvedena večeras u Ami G šou programu na TV Pink.

Linkback: http://forum.musicserbia.rs/index.php?topic=661.0
« Poslednja izmena: 05 Januar 2011, 01:14:48 arheometar »

OGAE Serbia forum

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
Re: Jelena Karleuša
« Odgovor #1 poslato: 04 Januar 2011, 22:51:40 »
Rata ta ta ta ta :D :D :D Keruša ;D
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• Simon87
  • OGAE member
  • Konzumirajte diskretno šarm
  • Zemlja: vi
« Odgovor #2 poslato: 04 Januar 2011, 22:54:11 »
Uzas

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
« Odgovor #3 poslato: 04 Januar 2011, 22:56:57 »
Pravi pravcijati užas

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
  • Zemlja: me
« Odgovor #4 poslato: 04 Januar 2011, 22:59:21 »
meni se sviđa
Ohh... Que ce qu´il est beau, l´homme, quand il - bande...!!!

• Majsta94
  • OGAE member
  • #in2deep
  • Zemlja: gr
« Odgovor #5 poslato: 04 Januar 2011, 23:04:18 »
Pjevljiva je, ništa više od tog. Džaba joj ti hologrami i sva promocija, pjesma će biti hit 2 mjeseca, kao Insomnia, a poslije tog je niko neće slušati.
1. :itb: 2. :ptb:
3. :frb: 4. :cyb: 5. :beb: 6. :seb: 7. :dkb: 8. :bgb: 9. :hub: 10. :mdb:
11. :ro: 12. :am: 13. :no: 14. :nl: 15. :il: 16. :at: 17. :pl:
18. :gr: 19. :gb: 20. :au: 21. :hr:  22. :az: 23. :by: 24. :de: 25. :ua: 26. :es:

« Odgovor #6 poslato: 04 Januar 2011, 23:15:47 »
pa ne znam bas dal se insomnia ne slusa ne slusa vise... za novu godinu su svuda bile ludnice uz tu pesmu ;)
Dreaming far away, from today... :)

• Majsta94
  • OGAE member
  • #in2deep
« Odgovor #7 poslato: 04 Januar 2011, 23:32:47 »
Bogami ovde se ne pušta nigdje ;D

« Odgovor #8 poslato: 04 Januar 2011, 23:34:59 »
pa dobro ipak je jk iz srbije xD

• Majsta94
  • OGAE member
  • #in2deep
« Odgovor #9 poslato: 04 Januar 2011, 23:37:27 »
nema veze, ona je, kako ona kaže 'kraljica Balkana', treba da se sluša na cijelom Balkanu onda :D a ne sluša se naravno ;D

« Odgovor #10 poslato: 04 Januar 2011, 23:38:01 »
nema veze, ona je, kako ona kaže 'kraljica Balkana', treba da se sluša na cijelom Balkanu onda :D a ne sluša se naravno ;D
ma nisam ja neki fan njen ali insomnia se po meni jos slusa, a ovo nije ni 40% dobra pesma kao insomnia :/

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
  • Zemlja: me
« Odgovor #11 poslato: 04 Januar 2011, 23:40:17 »
Po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni  po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni  po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni  po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni  po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni  po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni  po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni  po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni  po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni  po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni  po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni  po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni  po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni  po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni  po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni po meni.

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
« Odgovor #12 poslato: 04 Januar 2011, 23:47:31 »
PO MENI, strava i užas ;D

« Odgovor #13 poslato: 04 Januar 2011, 23:50:29 »
Biće ovo hit!
Da nije ovo najava pred izbor za ESC?

• Majsta94
  • OGAE member
  • #in2deep
« Odgovor #14 poslato: 04 Januar 2011, 23:53:06 »
Nadam se da nije :D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Jelena Rozga

Započeo Miloš

51 Odgovora
2052 Pregleda
Poslednja poruka 16 Jul 2016, 17:37:16
Miloš
xx
Jelena Tomašević

Započeo Miloš

81 Odgovora
3345 Pregleda