Autor Tema: Željko Joksimović  (Pročitano 6265 puta)

• Miloš
  • Administrator
  • Zemlja: rs
Odg: Željko Joksimović
« Odgovor #30 poslato: 18 Jun 2012, 17:30:23 »
Ovaj spot je najava instrumentalnog albuma Sonje Radojković, koji će se sastojati od numera primenjene muzike Željka Joksimovića, koju pamtimo iz filmova i serija, poput "Ivkove Slave", "Ranjeni Orao", "Nikola Tesla" itd.

OGAE Serbia forum

• nikma
  • Golden Member
  • KFY4TK
« Odgovor #31 poslato: 24 Jun 2012, 20:10:37 »
na 2:20 ukrao temu iz Ora. Instrumental.
MEGA RIBA MEGA ZVEZDA MEGA NIVO

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
« Odgovor #32 poslato: 24 Jun 2012, 20:12:42 »
Možda nije ukrao nego je namerno stavio :)
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #33 poslato: 24 Jun 2012, 20:47:03 »
Naravno da je namerno stavio. ::)
1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
« Odgovor #34 poslato: 24 Jun 2012, 20:51:36 »
Uostalom, kako mogu da ukradem nešto što je moje :D

• nikma
  • Golden Member
  • KFY4TK
« Odgovor #35 poslato: 25 Jun 2012, 22:04:31 »
Ukrao=namerno stavio.

Znači nije imao drugu ideju i reciklirao sebe.

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
« Odgovor #36 poslato: 26 Jun 2012, 18:09:14 »
Pa dobro, ako ti tako kažeš ::)

• nikma
  • Golden Member
  • KFY4TK
« Odgovor #37 poslato: 26 Jun 2012, 18:17:59 »
Logično je.

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #38 poslato: 04 Decembar 2012, 17:59:39 »
Muzika za drugu sezonu serije Budva na pjenu od mora, vokalize Jelena Tomašević, kaval Miloš Nikolić.

« Odgovor #39 poslato: 12 Februar 2013, 22:09:50 »
I, evo najave novog singla  ;(:);

« Odgovor #40 poslato: 12 Februar 2013, 22:15:02 »
Nije lose :D
Možda je blago koje tražim već odavno nađeno? Možda je carstvo koje gradiš za neku drugu stvarano, a ja ne znam to!

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #41 poslato: 12 Februar 2013, 22:30:53 »
Ju!Pa ima i titl na engleskom! :D

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #42 poslato: 13 Februar 2013, 16:10:01 »
Željko Joksimović, višestruki predstavnik Srbije na Pesmi Evrovizije i jedan od najboljih pop autora i izvođača u regionu, završio je novi singl. Osim višemesečnog rada na ovoj pesmi, ovu numeru izdvaja to što posle osam godina pauze, najuspešniji tandem naše muzičke scene, Željko Joksimović i Leontina Vukomanović – ponovo sarađuju zajedno!

Stvaralački opus Željka i Leontine garancija je uspeha ovog singla. Podsetimo, njih dvoje su svoj najveći uspeh postigli antologijskim evrovizijskim hitom "Lane moje" za koju je Leontina pisala tekst, a Željko muziku, aranžman i produkciju. Zajedno su uradili i pesme: "Leđa o leđa" (muzika i tekst Leontina), "Crno pa se ne vidi" (kompozitor Željko Joksimović), "Kad prave ljubavi ginu" i dr... Nova pesma je završena juče i poslata u Njujork na mastering, "na ruke" Džejmsu Kruzu, višestrukom dobitniku nagrade "Gremi" za svoj rad. Iako je prvobitni plan bio da će se pesma predstaviti kada bude završen video spot, to će se desiti ranije na zahtev brojnih fanova. Naime, Željko je na svom zvaničnom Youtube kanalu objavio par taktova ove pesme i socijalne mreže su se usijale! Za manje od četiri sata video je "šerovalo" preko tri hiljade korisnika.

"Ovom pesmom osećam da sam izašao iz nekih svojih uobičajenih obrazaca i jako sam lično zadovoljan zbog toga. Zaista ne znam kuda će me u budućnosti ovaj put odvesti. Savremenih svetskih standarda, produkciono dovedena do savršenstva, verujem da će ova numera postati omiljena kao i mnoge prethodne - kaže Željko Joksimović povodom novog singla i dodaje: "Do ove pesme došlo je zaista sticajem okolnosti i to zahvaljući mojoj supruzi Jovani. Zapravo, Jovana je zaslužna za naš novi početak. Imala je priliku da bude u kontaktu sa Leontinom, čula je šta ona trenutno komponuje i posle par zajedničkih razgovora naša saradnja je postala ponovo aktuelna".

Povodom nove pesme u zajedničkoj realizaciji sa Željkom, Leontina objašnjava:

- Sticajem okolnosti, Jovana, sa kojom rado sarađujem i kod koje često gostujem, čula je "muške" pesme koje sam nedavno komponovala. Interesantno je što su mi te numere prirodno izašle u gotovo jednom danu, i što ni jednog pevača nisam imala na umu tom prilikom, već sam ih napisala za svoju dušu. Tek nakon sugestija Milice Mitrović, postala sam svesna činjenice da su pesme potpuno Željkove, i da moraju zaživeti. Posle razgovora i konsultacija sa Jovanom, potpuno otvorenog duha ušla sam u projekat za koji znam da svojim kvalitetom i težinom može govoriti sam za sebe i bez medijske pompe ili reklame. Onog časa kada sam čula finalnu verziju, znala sam da je Željko odavno nedostižan, i da je pesma "Ludak" jednostavno bilo rođena za njega. Moram vam reći da se jednostavno ne mogu nadisati tih tonova koje je Željkov aranžman doneo, i da je muzički ovo nešto najbolje što sam čula u poslednjih dvadeset godina.

Izvor: zeljkojoksimovic.com
« Poslednja izmena: 13 Februar 2013, 16:14:18 Miloš »

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #43 poslato: 13 Februar 2013, 16:47:51 »
E, mogao je da se prijavi na Beosong. ;D

« Odgovor #44 poslato: 13 Februar 2013, 21:24:18 »
Ja sam to već rekao mirCo, u temi za BS  :D Da tu pesmu izvede premijerno na BS i da onda svi konstatujemo da je trebao da se prijavi s tom pesmom i da nas predstavlja u Švedskoj  :D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
OGAE Song Contest 2014: Željko Joksimović - Ludak kao ja

Započeo Miloš

61 Odgovora
4430 Pregleda
Poslednja poruka 09 Januar 2015, 16:09:37
tetsujin
xx
Srbija 2012: Željko Joksimović - Nije ljubav stvar

Započeo Miloš

4640 Odgovora
116547 Pregleda