Autor Tema: Danica Krstić  (Pročitano 597 puta)

• Miloš
  • Administrator
  • Zemlja: rs
Danica Krstić
« poslato: 30 Januar 2016, 14:38:31 »
Danica Krstić, učesnica našeg prošlogodišnjeg izbora za Evrosong, snimila je spot za "Suze za kraj"!

Linkback: http://forum.musicserbia.rs/index.php?topic=2010.0

OGAE Serbia forum

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
Odg: Danica Krstić
« Odgovor #1 poslato: 30 Januar 2016, 14:43:57 »
Kakvo iznenađenje!!! ;(:); ;(:); ;(:);
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

« Odgovor #2 poslato: 30 Januar 2016, 14:52:19 »
Meni je posle toliko vremena "Suze za kraj" mnogo bolja od "Ceo svet je moj". Ali u moru balada 2015. ne bi se istakla bez obzira.

Ovo je dokaz da je pred Danicom fantasticna karijera, samo neka nastavi ovako  ;(:);

Joj koliko mi se smejala kad sam je upoznao ahahah. Tresao sam se sav  ::() Stvarno je sva slatka i divna, a ova sminka u spotu joj uopste ne lezi..

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
« Odgovor #3 poslato: 30 Januar 2016, 15:01:17 »
Pa baš je i fora u tom kontrastu :)

Meni je ova pesma bila favorit na nacionalnom finalu, ali je zbog plasmana bolje što je Bojana otišla.

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
  • Zemlja: gr
« Odgovor #4 poslato: 30 Januar 2016, 15:18:21 »
Bolji od Bojaninog  ;(:); Odlična pjesma i dalje ali naravno da je CSJM bila bolja opcija, i iskreno mi je CSJM bolja, ali BNL nije :D

• Mithrandir
  • Moderators
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
« Odgovor #5 poslato: 30 Januar 2016, 15:33:29 »
Super je što je pesma dobila ekranizaciju pa će se prikazivati na TVu. Spot sam po sebi vidi se da je jeftin, ali dobro, za tako mladu devojku na početku karijere, bez sponzora i kontam bez velikog budžeta izgleda pristojno :G) Lepa je Dana  :-*
Moram priznati da mi je live verzija bolja  :G) Pesma je KVALITETNIJA od CSJM/BNL ali je Bojana svakako više za evroviziju.
Let’s put some light into our lives

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
« Odgovor #6 poslato: 30 Januar 2016, 16:07:08 »
Bolji od Bojaninog  ;(:); Odlična pjesma i dalje ali naravno da je CSJM bila bolja opcija, i iskreno mi je CSJM bolja, ali BNL nije :D
Kao da su CSJM i BNL dve različite pesme ::)

Primetio sam da su mnogi tek sad čuli studijsku verziju pesme preko spota. Ja sam je skinuo sa sajta RTS-a još onda, pa sam navikao. Ali jeste bolja uživo.

• Mithrandir
  • Moderators
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
« Odgovor #7 poslato: 30 Januar 2016, 16:34:46 »
Imao sam i ja skinutu, ali mi je utisak i tada bio isti  :G)

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #8 poslato: 30 Januar 2016, 17:16:01 »
Lepo što je snimila spot, mada meni i dalje ona uopšte ne ide uz ovakvu muziku. Mislim da bi joj dobro išlo u tom nekom stilu koji fura Ivana Jordan, taj neki etno pop.

Bilo bi zanimljivo čuti recimo Bojanu Stamenov kako izvodi ovu pesmu, jer ona i zahteva mnogo jači vokal od Daničinog

FYRIR ISLAND HM 2018

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #9 poslato: 31 Januar 2016, 01:59:44 »
Joj, pa spot je loš. ;D Počne ok, a posle sve gore i gore. Mislim da je najviše ''oštećen'' u montaži.

Prvo, drago mi je što je pesma postala kod nas hit, jer to nisam očekivao.

Drugo, nadam se da će da ostane i dalje, kao Jutro na primer.

Treće, jeste ovo bolja pesma od CSJM/BNL, ali Bojana je bila bolji izbor od Danice. Zanima me kako bi izgledala kombinacija SZK u Bojaninom izvođenju. Al' dobro, to je završena priča.

Uglavnom, lepo je što je ekranizovala pesmu. ;zv:)

« Odgovor #10 poslato: 31 Januar 2016, 02:35:46 »
Loš izbor ambijenta za spot. Bolje bi ispalo u outdoor varijanti.

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #11 poslato: 06 Oktobar 2018, 13:09:33 »
Danica i Vladimir Graić ispred RTS-a snimili su pesmu "Sama" za ovogodišnje, treće izdanje projekta EBU-a "New European Songbook". Ovogodišnja tema je vezana za proslavu 11. novembra i stogodišnjice primirja u Prvom svetskom ratu. Izdanje, koje obuhvata 9 novih pesama koje prate umetnički video koncept, pored kompozicije iz Srbije, uključuje pesme iz Norveške, Francuske, Nemačke, UK, Portugalije, Švajcarske i Austrije. Projekat će obuhvatiti i snimanje dokumentarca u produkciji NRK-a i BBC-a, koji će uključiti sve video spotove, snimke iza scene i intervjue sa izvođačima.

https://www.youtube.com/watch?v=Hpb_bi1V0Pk
« Poslednja izmena: 06 Oktobar 2018, 14:41:51 Miloš »

« Odgovor #12 poslato: 06 Oktobar 2018, 20:38:14 »
Danica je tako protraćena sa Balkanikom da nemam reči. Mislim da bi joj Graja napravio vrhunsku evrovizijsku pesmu. Ovo stvarno zvuči jako lepo (mada ne evrovizijski).

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #13 poslato: 10 Oktobar 2018, 10:48:28 »
Ja bas ne mislim da je ona protracena.. Meni se i dalje svidja nasa pesma za ESC i od momenta kad su izasle pesme za Beoviziju do sad nije mi dosadila niti sam promenio misljenje.
Danica je savrseno odradila svoj deo posla i drago mi je sto joj je data centralna uloga i u pesmi i u samom nastupu.. Bila mi je sjajna... i voleo bih da jednom ide solo na ESC mada mislim da je proslo vreme kad su ento pesmd po.difoltu prolazile dobro na ESCu a bilo bi steta da ide sa nekom pop pesmom..

Dopada mi se ova pesms koju je radila s Grajom.. Poslusah i pesme drugih zemalja, svidjaju mi se.. Kvalitetnije pesme nego sto su inace na ESCu

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
OGAE Second Chance Contest 2015: Danica Krstić - Suze za kraj

Započeo Miloš

44 Odgovora
3761 Pregleda
Poslednja poruka 26 Novembar 2015, 00:12:12
euronik
xx
Danica Radojičić - Nina

Započeo Majsta94

28 Odgovora
1604 Pregleda