Autor Tema: Srbija 2011: Nina - Čaroban  (Pročitano 43383 puta)

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
Re: Srbija 2011: Nina - Čaroban
« Odgovor #15 poslato: 12 Mart 2011, 19:04:00 »
Pa lepo zvuči i engleska verzija

OGAE Serbia forum

« Odgovor #16 poslato: 12 Mart 2011, 19:08:59 »
Prelepe su mi obe verzije  :-*  :G) , ali naravno bez ikakvog dvoumljenja Srpska verzija na ESC.... :D

« Odgovor #17 poslato: 12 Mart 2011, 19:27:59 »
Bilo bi lepo čuti bar deo pesme u Diseldorfu i na engleskom jeziku ;(:); ;(:); ;(:);

« Odgovor #18 poslato: 12 Mart 2011, 19:56:18 »
Наравно да ће певати на српском, у енглеској верзији ми се једино не допада та реч magical, јер мора да отегне то Л, а нема нормалног вокала, меџикллллллллл.
#хвалатијаниномцрнцу

« Odgovor #19 poslato: 13 Mart 2011, 00:01:02 »
Dobra je pesma, svidja mi se ;(:);

« Odgovor #20 poslato: 13 Mart 2011, 01:09:32 »
Ja bih iskreno voleo da peva na Engleskom, da bar ljudi mogu da razumeju o cemu govori. Jer tekst je stvarno dobar, verzija na Engleskom odlicna (osim the man is magical, samo tu da ubace makar jos jednu rec da duze traje, inace sve je ostalo super )

Jer tekst i melodija su povezani, ne mozemo im servirati samo pola pesme... Nikad nisam voleo kada bi bilo koja zemlja na esc poslala izvodjaca koji peva na maternjem jeziku, jer ne razumem o cemu se radi...

• ludedu
  • Newbie
  • *
  • Zemlja: rs
« Odgovor #21 poslato: 13 Mart 2011, 12:40:56 »
MOGU LI SE NEGDE PROČITATI PROGNOZE?
Lično, sviđa mi se ova devojčica. Mislim da će joj ovo biti odskočna daska za dalje. Lepa je, mlada, pametna, talentovana i, što je najvažnije, lepo vaspitana. Toliko skromnosti a imala bi potpuno pravo da to nije. Kada je uporedite sa ostalim, nazovi, pevačima, koje gledamo na razno-raznim tv (ne bi im ni ime pominjala), ona je, zaista, osveženje. Imam dovoljno godina da sam se nagledala raznih talenata, koji su se izgubili u žabokrečini zvanoj estrada i iskreno se nadam da se to Nini neće dogoditi. Ono što vredi, treba da se vrednuje na pravi način. E sad, koje će mesto zauzeti na takmičenju...nemam pojma jer to ne zavisi samo od pesme, pevanja i scenskog nastupa...ima tu i nešto više. U svakom slučaju, želim joj puno uspeha u onom što radi!

« Odgovor #22 poslato: 13 Mart 2011, 14:41:32 »
Ja bih iskreno voleo da peva na Engleskom, da bar ljudi mogu da razumeju o cemu govori.
Jer tekst i melodija su povezani, ne mozemo im servirati samo pola pesme... Nikad nisam voleo kada bi bilo koja zemlja na esc poslala izvodjaca koji peva na maternjem jeziku, jer ne razumem o cemu se radi...
Е вала кога занима текст, он ће се потрудити да нађе на нету. Ионако има времена скоро 2 месеца. А кад почне Евровизија, велика већина гласача ће чути песму по први пут и једино што треба да песма одради је да им се допадне на прво слушање. Некад је, веруј ми, боље да не знају о чему се пева.

« Odgovor #23 poslato: 13 Mart 2011, 14:49:48 »
Aaaa....Super pesmica..Nadajmo se uspehu u Dizeldorfu...:))))

• marco8
  • Hero Member
  • Zemlja: me
« Odgovor #24 poslato: 13 Mart 2011, 17:40:43 »
Pa ljudi, zar Marija nije pobijedila pjevajući na srpskom jeziku?! Tako da, koga zanima prevod, tekst, snaći će se...
Vidite da 90% njih pjeva na engleskom  :(  :o To nije Evrovizija...

« Odgovor #25 poslato: 13 Mart 2011, 20:27:08 »
Ja bih iskreno voleo da peva na Engleskom, da bar ljudi mogu da razumeju o cemu govori.
Е вала кога занима текст, он ће се потрудити да нађе на нету. Ионако има времена скоро 2 месеца. А кад почне Евровизија, велика већина гласача ће чути песму по први пут и једино што треба да песма одради је да им се допадне на прво слушање. Некад је, веруј ми, боље да не знају о чему се пева.

pa ne vidim veliku razliku u melodiji izmedju srpske i engleske varijante, zasto im se ne bi dopala? zasto onda da ne peva na engleskom, na primer? :) a tekst je super, ne kontam zasto se bilo kome ne  bi svideo

Pa ljudi, zar Marija nije pobijedila pjevajući na srpskom jeziku?! Tako da, koga zanima prevod, tekst, snaći će se...
Vidite da 90% njih pjeva na engleskom  :(  :o To nije Evrovizija...

ali tekst je sustinski deo pesme   ;:)) uz emocije koje mogu da se prenesu kroz melodiju, mora da postoji i dobra prica... Mariju pretpostavljam pola ljudi nije skontalo sta je htela da kaze u pesmi...

a bar i jednom da odemo na esc da pevamo na Engleskom... Kako moze Bosna, sto ne bi mogli i mi?

« Odgovor #26 poslato: 13 Mart 2011, 20:29:30 »
Meni je 'Čaroban' kao stvorena za engleski, baš kao što je Cipela bila baš stvorena za francuski.  :)

• Pišta
  • Jr. Member
  • **
  • Zemlja: rs
« Odgovor #27 poslato: 13 Mart 2011, 22:49:14 »

pa ne vidim veliku razliku u melodiji izmedju srpske i engleske varijante, zasto im se ne bi dopala? zasto onda da ne peva na engleskom, na primer? :) a tekst je super, ne kontam zasto se bilo kome ne  bi svideo

ali tekst je sustinski deo pesme   ;:)) uz emocije koje mogu da se prenesu kroz melodiju, mora da postoji i dobra prica... Mariju pretpostavljam pola ljudi nije skontalo sta je htela da kaze u pesmi...

a bar i jednom da odemo na esc da pevamo na Engleskom... Kako moze Bosna, sto ne bi mogli i mi?

;D

• Simon87
  • OGAE member
  • Konzumirajte diskretno šarm
  • Zemlja: vi
« Odgovor #28 poslato: 13 Mart 2011, 23:33:51 »
Stranci hoce makar polovinu pesme na engleskom, dopada im se

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
  • Zemlja: me
« Odgovor #29 poslato: 13 Mart 2011, 23:35:57 »
Pozdravi strance. ;)
Ohh... Que ce qu´il est beau, l´homme, quand il - bande...!!!

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Nina Zilli

Započeo arheometar

1 Odgovora
421 Pregleda
Poslednja poruka 21 Avgust 2013, 12:48:57
arheometar
xx
Nina Badrić

Započeo arheometar

28 Odgovora
1382 Pregleda