Autor Tema: Utisci sa polufinala br.1 i polufinala br.2  (Pročitano 5696 puta)

Re: Utisci sa polufinala br.1 i polufinala br.2
« Odgovor #15 poslato: 01 Jun 2008, 04:42:44 »
Taj Kornlije Kovac koji je s tobom podelio misljenje je toliki laik za Eurosong , da nemam reci ... Da ne pominjem njegove prognoze za 2004 godinu , kada je predvideo za Veliku Britaniju pobedu , rekavsi da je UK najveci favorit  :D Smesan je samo tako ... Na kraju UK nije bila ni top 10...

I ko je imao pravo za Izrael ? Odlicno 9 mesto , a ne plasman izmedju 20-25 mesta ...

Svi moji favoriti su ostvarili ocekivanja , Rusija pobedila , Ukrajina druga , Jermenija odlicna cetvrta ... Za razliku od Portugalije koja je tek 13 ili Svajcarske tj. San Marina koji su bili na dnu tabele u polufinalu  ;D

Izgleda da ti Eurovizijanac pratis ESC 2-3 godine , jer ti je ''cudan'' ukus , a predvidanja omanuta samo tako ...  ;D

Slava Dimi Bilanu !  ;:))

Slabo pamtis....Kornelije je 2004-te najvise komentarisao Ukrajnu i Grcku...seti se malo bolje  8)
Za izrel sam rekao iz razloga sto mi je njihov predstavnik imao ok pesmu, ali sve mi gubi na kvalitetu kad pusti svoj deciji glasic....cudan nekako :-\
Tebi rus nije favorit vec saznanje da rusi imaju ogromnu dijasporu, kao i Ukrajna i Armenija...to gledamo svake godine...glasa se dijaspora, a ne muzika....Kad budes naucio sta je muzika, a ne scenski nastup i voting, onda dodji i komentarisi Svajcarsku, Portugaliju i San Marino...
Euroson pratim dugo, a Dimu Bilanu bruka, jer se nigde ne cuje...jadan je taj uspeh kad svi glasaju za rusiju, a ne njega... :G)

OGAE Serbia forum

« Odgovor #16 poslato: 07 Jun 2008, 17:31:58 »
Ne razumem to sto Svajcarska, Belgija, Kipar i Holandija nisu usle u finale. Sa druge strane ne razumem ulazak Letonije>

« Odgovor #17 poslato: 08 Jun 2008, 16:12:55 »
Pa sad , pretera ga sa tvojim komentarima ... Izrael ne peva kao detence i vise je nego zasluzeno usao u finale ... Isto vazi i za Poljsku ... Tebi su ocigledno sve kopije Maraje Keri i Britni Spirs ... Po toj logici onda imamo u Beogradu plagijate i kopije svih zivih svetskih pevaca ... Cudi me da ti San Marino nije kopija necega , jer pesma je u fazonu San Rema 1967 godine ... Sigurno je medju zadnjima u polufinalu ... Totalni RETRO i promasaj .... Kad vec vide puder kod Dime Bilana daj ga pitaj koju marku koristi  ;D Ti si bre gori nego 10 zena , sve zivo primetis ...  :D

Ovo je ipak forum i ja cu slati svoje komentare sve do mere dokle ja mislim da treba  ;D
To sto pomno pratim svaciji nastup i pravedno (uz muzicko obrazovanje) i urodjeni sluh primetim, je potvrda popularnosti jednog takmicenja i ne vidim potrebu da budem uporedjen sa zenama. 8)
Stojim iza toga da svako treba da bude originalan, kako ne bi doziveo da bude necija kopija.
Nisam ni jednog momenta podcenio glasovne mogucnosti predstavnice Poljske, ali njeno izvodjenje  je mnogo manje odusevilo evropu u odnosu na jednog Laku koji i nije pevac, vec zabavljac....
Grkinja je dozivela da joj aktuelni album u mnogim CD shopovima stave u delu decije muzike, a i svi su je uporedili sa Britney.S i to ne znaci da ona ne valja, ali original je uvek bio bolji od bilo koje kopije.
Izrelac ima solidan raspon glasa, ali pri visocijim intonaciji meni zvuci kao dete...Takav je kakav je, ali svi oni i jesu spremni na kritiku, pa se zato i bave javnim poslom.

Ne u Bgd-u nema toliko plagijata i kopija, koliko mi ne umemo da cenimo ono sto imamo  bye:)

• ESCFAN
  • banovan član
  • Full Member
  • Zemlja: me
« Odgovor #18 poslato: 12 Januar 2011, 19:02:08 »
Odlicnoo.
Iz prvog najvise su zasluzile Grkinja Kalomoira i Jermenkinja Sirusho.. !
I da, Dima je takodje zasluzio. XD
Iz drugog Ukrajinka Aniii xD

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
ESC 2016 - Polufinala i finale - LIVE

Započeo Miloš

818 Odgovora
12247 Pregleda
Poslednja poruka 17 Maj 2016, 22:40:58
Boxy
xx
ESC 2014 - Polufinala i finale - LIVE

Započeo Miloš

292 Odgovora
6125 Pregleda