Autor Tema: utisci stranaca u BG  (Pročitano 1982 puta)

• Kolumbo
  • Newbie
  • *
  • Zemlja: rs
utisci stranaca u BG
« poslato: 12 Maj 2008, 11:03:41 »
  Citam blogove nekih iraca......neki su zadovoljni boravkom u  Beogradu i dopada im se grad a neki su veoma negativno doziveli Beograd prvih dana....hm,jos nisu sve ni videli ni probali.....ko je sa kakvim namerama dosao i predrasudama tako ce i doziveti nas....jel da?    :)

Linkback: http://forum.musicserbia.rs/index.php?topic=64.0

OGAE Serbia forum

Re: utisci stranaca u BG
« Odgovor #1 poslato: 12 Maj 2008, 18:56:39 »
Mi smo gostoprimljiv narod, veseo i gledacemo da im ulepsamo dolazak  bye:) Znam i verujem da ce svi otici zadovoljni i puni utisaka.Samo nemojmo o politici :G)

• IgoRR
  • Jr. Member
  • **
  • hmm
  • Zemlja: us
« Odgovor #2 poslato: 13 Maj 2008, 21:55:03 »
Kako stvari stoje mislim da ce biti jako srecini sto su imali priliku da vide i da upoznaju  Beograd i da ustanove sami da nismo toliko lasa nacija ....
 ::() ::() ::() ::()

Jer zli jezici i politika su nam stavno negatina strana ...  ;--; ;--; ;--; ;--; ;--;

Stoga krenimo lepsom strano i pomozimo svi da se stranci sto lepse i bolje osecaju u Beogradu .... :P  ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:))

« Odgovor #3 poslato: 14 Maj 2008, 03:46:31 »
Hind iz Holandije ima prilično negativne utiske o Beograđanima i Beogradu...
http://www.esctoday.com/news/read/11378

• Kolumbo
  • Newbie
  • *
« Odgovor #4 poslato: 14 Maj 2008, 09:38:03 »
Па,сада.....Холанђани и нису баш нешто фини према нама.....пуни су предрасуда.....ех,те предрасуде...да није њих много лакше и лепше би овај свет функционисао.....
 Сада већ велика већина странаца говори да је веома пријатно у Бг......хехехе....

• BaneBG
  • Newbie
  • *
« Odgovor #5 poslato: 14 Maj 2008, 14:08:36 »
She is fine! Vecina ljudi ovde i deluje malo nadrk***.......... glupa generalizacija, ali u mnogim slucajevima je tako........ jesmo mi ok i cool kad upoznamo nekog ali prvi stav je "cek malo....."

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Predlozi i utisci o forumu

Započeo Miloš

1945 Odgovora
71838 Pregleda
Poslednja poruka 26 Jun 2017, 12:40:12
stres92
xx
Serije - preporuke i utisci

Započeo Jukica

3166 Odgovora
107436 Pregleda