Autor Tema: Srbija 2010: Milan Stanković - Ovo je Balkan  (Pročitano 69170 puta)

• Miloš
  • Administrator
  • Zemlja: rs
Odg: Srbija 2010: Milan Stanković - Ovo je Balkan
« Odgovor #30 poslato: 17 Mart 2010, 19:45:46 »
U petak, 19. marta, na prvom programu RTS-a sa počekom u 22h, emitovaće se emisija  "Da Možda Ne", koju vodi i uređuje Olivera Kovačević, a čija tema je "Pesma Evrovizije". Gosti su naš predstavnik, Milan Stanković, PR RTS-a Duška Vučinić Lučić, reditelj Boris Miljković i jedan muzički kritičar, a snimanju će prisustvovati članovi OGAE Srbija.
Naše udruženje je zamoljeno od strane RTS-a da da svoje predloge u pogledu našeg nastupa, izgleda i promocije na Pesmi Evrovizije u Oslu. Ako neko ko nije član ima neku dobru ili genijalnu  ;D ideju, može je proslediti meni putem privatne poruke do 23. marta, kako bi se eventualno uvrstila u naš predlog.

OGAE Serbia forum

• Gollum
  • Hero Member
  • You can’t ask why, about love…
« Odgovor #31 poslato: 17 Mart 2010, 20:24:27 »
Meni je ideja nastupa sa nac finala OK, .. samo da se to bolje odradi .. da devojke budu uvezbanije, lepse, bolje obucene, i da igraju tu malo kolce, .. a pred kraj da skinu to i da se sa tradicionalnog predje na moderno .. a Milanovo skakutanje je ok, samo bi bilo lepo kada bi frizuru promenio
:azb:    :amb:    :gbb:    :bgb:    :ptb:

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #32 poslato: 17 Mart 2010, 21:09:12 »
Što se mene tiče, ja bi kontrirao u nastupu! Jer pesma je u tom nekom etno narodnjačkom fazonu i sada svi očekuju narodnu nošnju a ja bi baš išao na to da se dokaže da i ovakve pesme mogu biti popularne i jednako savremene!
Dakle i izvođač i pleačice u moderno ruho

• MIM
  • Sr. Member
« Odgovor #33 poslato: 17 Mart 2010, 21:13:42 »
Milose, jesi siguran da si dobro napisao sve ovo? Emisija je 19. marta, a predloge primas do 23. marta... Nesto se tu ne slaze :)

• Simon87
  • OGAE member
  • Konzumirajte diskretno šarm
  • Zemlja: vi
« Odgovor #34 poslato: 17 Mart 2010, 21:16:09 »
Nema veze to jedno s drugim MIM

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #35 poslato: 17 Mart 2010, 21:18:20 »
Ne ide i bog, pokušavam i pokušavam da je utuvim u glavu, ali neće pa neće!
S druge strane Emininu pesmune mogu da izbacim posebno onaj deo "a ti bi se samo niže niže niže igrao, ooo ooo oho ding dong ding dong, onda je zazvonilo..."  - tugovaću ja dosta za njom!

« Odgovor #36 poslato: 17 Mart 2010, 21:27:08 »
Jao, i meni Eminina pesma usla u glavu, nije normalno! A ova Milanova mi i dalje onako... nes izmedju... A za nastup... ja bih mu frizuru menjala :D Al ozbiljno... inace, ideja im je prilicno dobra, nastup mi se, zapravo, najvise dopao u celoj pesmi. Mozda malo koreografija da se doradi. I da ima i on igracki deo, posto mi se cini da prilicno dobro igra...

• Veronica
  • Hero Member
  • I'll shoot you
  • Zemlja: hr
« Odgovor #37 poslato: 17 Mart 2010, 21:30:24 »
Milan mi je nalik na našu BB Divu,Hrvoja Šoštarića. ;D ;D ;D

koje pretjerivanje

pih
When life gives you Bad Romance. Show everyone your PokerFace and Teeth. When you have Eh Nothing Else to Say, buy a Telephone, and call Alejandro. When you’re kissing someone with Brown eyes, and realized that You Were born This Way. When you’re Beautiful Dirty and Rich, and playing LoveGames with someone Wonderful, When the Paparazzi’s come in the room and trying to Video Phone you, Just Dance.If someone has left you Speechless, remember that you Like it Rough. Just Dance In The Dark!

• MIM
  • Sr. Member
« Odgovor #38 poslato: 17 Mart 2010, 21:54:09 »
Ok, Simon, samo kontam da ti predlozi treba da se kazu u emisiji. Nekako mi tako zvuci ovaj njegov post. To je to

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #39 poslato: 17 Mart 2010, 22:06:14 »
Ne, predlozi nemaju veze sa tom emisijom. U emisiji se razgovara o Evroviziji, a predlozi za nastup i promociju se razmatraju van toga, internim razgovorima, kako neka dobra ideja ne bi bila ukradena. ;D

• SERBIA
  • Hero Member
« Odgovor #40 poslato: 17 Mart 2010, 22:36:35 »
ja kod Milana skoro nista ne bih menjala,osim garderobe, ali zato kod onih devojaka sto igraju u pozadini menjala bih skoro sve.... Malo mi je bzv da budu u nosnji pa na kraju u patikama i pantalonicama....sto kaze scooby bas bi trebalo da od pocetka budu obucene u neku zanimljivu moderniju garderobu sa tek ponekim detaljem nase nosnje, a koreofrafiju moraju sasvim da promene, da ne skakutaju kad se kojoj cefne, nego da se to lepo uvezba i odradi zanimljivije,pa i da se Milan nadovezuje na tu koreografiju, jer muzika bas pruza velike mogucnosti.....

oduvek me je iritiralo kad uz neku dobru muziku plesaci izvode cirkus, bacakaju se kolut napred kolut nazad skacu prave zvezde gluposti......  8) bye:)

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #41 poslato: 17 Mart 2010, 23:04:53 »
ja po nekoliko puta vrtim sve tri...kako su mi dobre svaka na svoja nacin...tempo se razlikuje kod sve 3 i zato svaka ima posebnu draz..da ne pricam o zaraznim recima...ludnica...ludilo... :E :E :E
ESC 2017 PED top 10 by euronik:
:itb::ptb::hub::beb::rsb::mkb::dkb::seb::isb::azb:

• Gollum
  • Hero Member
  • You can’t ask why, about love…
« Odgovor #42 poslato: 17 Mart 2010, 23:13:23 »
jel se secate onog cirkusa s marijinom molitvom na beoviziji ??? jao kad se setim ... klovnovi, cirkuzanti, ... pa onda u Helsinkiju fantastican nastup ... na tom primeru se vidi koliko je nastup zapravo bitan .. molitva je inace meni jedan od najoriginalnijih i najmudrije smislenih nastupa na evroviziji ..

• OGGY
  • Hero Member
« Odgovor #43 poslato: 17 Mart 2010, 23:27:29 »
Moj predlog je da one devojke uvezbaju tu koreografiju i da je igraju jedanako,jer onako izgleda glupo.On skakuce,a njih tri se gube..mislim svaka radi razlicito!
I svakako ubaciti i Milana u neki igracki deo,znaci da u jednom delu svi koji su na bini igraju potpuno isto.
A svidja mi se ideja narodne nosnje,koja prelazi u modernu.
Mozda bi bilo interesantnije da u toku one muzike (posle drugog refrena)on prolazi pored svake,i skida im tu narodnu nosnju.A za kraj mozda neki novi dodatak na bini,kao sto je Slovenija 2007. imala svetlo iz ruke.Ne mislim isto,ali na taj fazon :)

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #44 poslato: 17 Mart 2010, 23:31:47 »
Ma verujem ja nasoj ekipi,RTS-u,pa i Grandu,nece dozvoliti da se njihov pulen osramoti a i sad je u pitanju nesto sto je iznad svih razmirica..on je sada predstavnik Srbije na Pesmi evrovizije...zato...ne sumnjam da ce to biti sasvim ok..i bolje..odabrace se najbolje...kao i uvek do sada..koreograf,stilista,dobar marketing koji vec koliko vidim odlicno funkcionise...i ne zaboravite jednu stvar...kupili smo Evropu jos nastupom 2004.da ne govorim o pobedi 2007.pa i nastupu iz 2008.uvek nas zeljno iscekuju,sta cemo novo ponuditi..evo mali primer...moj spanski drug je preslusao sve 3 pesme i rekao da mu se najvise svidja bas Milanova i ono "ovo je Balkan,common..hop hop hop.."..tako da...dragi moji...sto rece danas Duska na be-92 u "stanju nacije"..uzivajte..opustite se...ne radi se o zivotu i smrti...Pesma evrovizije je samo jedna velika zabava!kad me pitaju zasto volim Eurosong izmedju ostalog kazem i to...velika zabava..zar ne?zar se ne zabavljate slusajuci nove pesme,gledajuci fantasticne scene iz godine u godinu,nastupe,ozbiljne i smesne,glasate,navijate,druzite se sa prijateljima,jede se i pije...jer..."ovo je Balkan..common..hop hop hop hop.."

i evo najsvezija lista iz Irske..isti sajt...

1.Greece 11% (379 votes)
2.Slovakia 10% (329 votes)
3.Belgium 9% (314 votes)
4.Iceland 9% (293 votes)
5.Albania 8%  (274 votes)
6.Serbia 8% (261 votes)
7.Moldova 6% (209 votes)
8.Russia 6% (190 votes)
9.Malta 5% (185 votes)
10.Bosnia-Herz. 5% (184 votes)
---------------------------------------------
11.Finland 5% (162 votes)

primeticete da se desio mali pad sa 5.mesta u odnosu na prethodnu listu  i to u momentu kad Albanija izbacuje novu verziju pesme..

..i da "okitimo" jos malo ovu temu...

« Poslednja izmena: 18 Mart 2010, 04:08:22 euronik07 »

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Milan Stanković

Započeo Majsta94

78 Odgovora
3612 Pregleda
Poslednja poruka 17 Februar 2017, 21:01:46
Miloš
xx
OGAE Song Contest: Milan Stanković - Perje

Započeo Miloš

22 Odgovora
2463 Pregleda
Poslednja poruka 23 Avgust 2011, 13:04:16
Gollum
xx
Srbija 2009: Marko Kon i Milan Nikolić - Cipela

Započeo arheometar

284 Odgovora
32264 Pregleda
Poslednja poruka 13 Maj 2014, 18:35:11
Milos-S
xx
Okupljanje OGAE Srbija Foruma - 29.07.2010.

Započeo Miloš

32 Odgovora
4701 Pregleda
Poslednja poruka 26 Septembar 2013, 22:43:16
Tutor girl
clip
115. FSC - Sound of Balkan

Započeo tetsujin

454 Odgovora
7358 Pregleda
Poslednja poruka 19 Decembar 2015, 20:12:13
Nikolinanina