Anketa

Tko je pobjednik TGZP-a??

Josipa.
6 (54.5%)
Alekseyev
5 (45.5%)

Ukupno glasova: 11

Anketa završena: 07 Jul 2018, 21:55:03

Anketa

Tko je vaš favorit treće sezone TGZP-a?

Alekseyev - Ricky Martin/Tarkan
8 (42.1%)
Ady - Eros Ramazzotti/Cesar Sampson
5 (26.3%)
Josipa. - Ylvis/Britney Spears
6 (31.6%)

Ukupno glasova: 19

Anketa završena: 06 Jul 2018, 23:22:46

Autor Tema: TVOJ GLAS ZVUČI POZNATO - SEZONA 3  (Pročitano 28945 puta)

• Stole
  • Golden Member
  • Ko mi je stavio bubu u supi!?
  • Zemlja: rs
Odg: TVOJ GLAS ZVUČI POZNATO - SEZONA 3
« Odgovor #2025 poslato: 05 Jul 2018, 22:21:55 »
Cestitke Josipa, zasluzena pobeda ;(:);
1 :am: 3 :by: 4 :fr: 5 :mk: 6 :al: 7 :ua: 8 :pl: 9 :ru: 10 :ge:

11 :nl: 12 :au: 13 :rs:  14  15 :mt: 16 :il: 17 :it: 18 :az: 19 :pt: 20 :ie:

OGAE Serbia forum

• Anhel
  • Hero Member
« Odgovor #2026 poslato: 05 Jul 2018, 22:35:58 »
Bravo  ;(:); Čestitke Josipi, Alekseyevu i Adyju  ;(:);

U ovoj drugoj anketi nisam glasao, pre svega zato što sam otišao i zaboravio, a drugo ne bih znao za koga ponovo da glasam  ;D

Koliko god da su mi svo troje dragi na neki način, definitivno su Josipa i Ady više zaslužili da se nađu na 1. mestu, dok sam za Alekseyeva glasao u anketi, baš zbog toga što sam očekivao gomilu glasova za AdyJo, što od žirija što od publike, što se na kraju i nije desilo  :G)

Hvala svima na svemu i drago mi je da sam bio deo TGZP-a 4  ;(:); bye:)

« Odgovor #2027 poslato: 05 Jul 2018, 22:50:10 »
Čestitke Josipi. iako mi je (kao što se vidi iz poena) Ady bio za nijansu bolji.. ;(:);
Hvala Marku i Bebiju na pozivu za žiriranje (šteta što Bebi nije mogao da dovrši do kraja sezonu, mada je Niko svakako bio dostojna zamena), čestitke i ostalim učesnicima koji nisu uspeli da se domognu finala, bila je ovo svakako jedna zanimljiva sezona.  ;(:); ;(:); ;(:);
:nl: :it: :fr: :mk: :am: :ru: :il:  :pt: :ge:

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
  • Zemlja: it
« Odgovor #2028 poslato: 05 Jul 2018, 23:26:59 »
Hvala svima puno, ali nisam bas najbolje, imala sam smrtni slucaj. Hvala svima svakako puno.

• Stefix
  • Hero Member
« Odgovor #2029 poslato: 06 Jul 2018, 22:47:39 »
Eve i ja da se oglasim ^^
Sto kaze Josipa "ladim dupe u Grckoj"... Nije tako... Grejem ga i uzivam.
Ocekivano je bilo da ce Josipa pobediti i bravo na tome, finalisti koji su tu pored mene i josipe su mogli biti bolji... Lea sam ocekivao, jer je jedini imitirao!!!
A sto se tice ostalih takmicara moram reci da su tezak šljam... Jbg, znam da sam vam bio trn u oku sto pokazuju statistike, ali mene boli ona stvar pa se nisam opterecivao, svakako je to jako mizerno. Kod gostijucih sam ugl bio prvi, a zasto i ne bih kada ljudi umeju da prepoznaju sta je dobro. Sve moje imitacije su snimljene u roku od 5 min. ni jedna nije dobila posebnu paznju niti sam ih vezbao (razlog mog zabadanja reci) a to sam radio samo da bih pokazao da trud za ovo nije bitan! Ivanu moram da izdvojim posebno, jer takvo* (ono sto se baca u kantu za smece)* nisam u zivotu video, ti si Ivana kompleksasica teska da me to toliko boli... Tvoje ophodjenju prema svemu ovome je uzasno, ne znas da ocenjujes, ne razumes se u muziku uopste, lupetas neke gluposti u komentarima samo da bi ispala sta? Nisam hteo nista da ti pisem jer je raspava sa tobom nemoguca, a slozice se vecina da sam u pravu! Mark... Izvini. To je sve sto mogu da ti kazem... Ti si jedna dusa od osobe koja je sve ovo iznela do samog kraja, a ja te nisam ispostovao na kraju, stvarno izvini i znaj da sam te mnogo zgotivio! Bebi... Njemu sam zhvalan. I Niko... Pacenik ^^
Izbor pesama produkcije je strava i uzas! Na to su se vecina takmicara zalila!!! Ja ako sam znao 2 pesme od onih koje sam imitirao ubite me... Uvek sam bio nezadovoljan zadatkom sto zna Bebi. Imao sam spremnu jednu imitaciju, i razmisljao sam da li da snimim drugu i posaljem, al reko neka... Ljubomorni stvorovi neka budu mirni u finalu.
Ocekujem dozivotni ban posle ove poruke jer znam tacno ko ce se naci uvredjen u surovoj realnostI.
Voli vas i ljubi vas Stefix :*
Isuse Mileva

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #2030 poslato: 06 Jul 2018, 23:27:30 »

• Alekseyev
  • Hero Member
  • Lawyer intern;
  • Zemlja: il
« Odgovor #2031 poslato: 07 Jul 2018, 02:48:41 »
Stefix, kada nekog nazoveš šljamom, obrazloži i zašto.

Sujeta te je izjela celog za tako malo godina, ništa od tebe nije ostalo. I to je tragično.

Očito da ovo nisi shvatio kao igru, u čemu je problem.

Svaka čast tvojim imitacijama koje su bile odlične, ali nakon ovakvog teksta, padaju u drugi plan iza toga kakav si nezreo klinac.

Moje mišljenje o tebi do ovog posta bilo je potpuno drugačije.

Editovao sam post, bolje, zbog Stefixa.
« Poslednja izmena: 07 Jul 2018, 02:53:24 Alekseyev »
Jedina svetla tačka ovog virtuelnog bordela.

• Stefix
  • Hero Member
« Odgovor #2032 poslato: 07 Jul 2018, 10:40:29 »

Sujeta te je izjela celog za tako malo godina, ništa od tebe nije ostalo. I to je tragično.

Svaka čast tvojim imitacijama koje su bile odlične, ali nakon ovakvog teksta, padaju u drugi plan iza toga kakav si nezreo klinac.

Sujeta? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Ti si decka mnogo lud kolko ja vidim 😂😂😂😂😂😂😂
Nema forumasa koji ne zna da mene za ceo forum savrseno boli k.
O kakvoj sujeti ti pricas? Vrv ti je neko od dragih kolegega tako rekao da kazes pa sad vrtis to ^^

• Alekseyev
  • Hero Member
  • Lawyer intern;
  • Zemlja: il
« Odgovor #2033 poslato: 07 Jul 2018, 13:10:40 »

Sujeta? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Ti si decka mnogo lud kolko ja vidim 😂😂😂😂😂😂😂
Nema forumasa koji ne zna da mene za ceo forum savrseno boli k.
O kakvoj sujeti ti pricas? Vrv ti je neko od dragih kolegega tako rekao da kazes pa sad vrtis to ^^

Zaista mi je zivot ispunjen, i poslednje sta bih radio je otrcavanje tebe, tvog "lika" i "dela".
Bolje procitaj sta sam na ovoj temi pisao o tebi, pre nego što zalaješ sledeći put.
Da te stvarno bolji kopulatorni organ, ovako nešto ne bi pisao.
A tvoje ponašanje je ispod svakog nivoa ljudskog dostojanstva.
Uz sujetu bih dodao i paranoju, kao neko je protiv tebe, neko tebe minira, radi iza leđa.
Nebitan si.
I zato sedi tu i ćuti, i ne oglašavaj se na ovu temu više, stidim se na tvoj red.
Ajd sad tutanj.

• Ady
  • Hero Member
  • Hvala, ne!
TVOJ GLAS ZVUČI POZNATO - SEZONA 3 - konačni utisak
« Odgovor #2034 poslato: 08 Jul 2018, 01:19:09 »
Evo da rezimiram ovu sezonu.

Josipa je stvarno odlična imitatorka i super se pokazala tokom svih epizoda, naročito kada je trebalo oponašati neke specifične zvuke. Mnogo joj je pomogla prijatna boja glasa koju ima, a i kada nešto pogreši i ispadne iz matrice, to je opet zvučalo simpatično. :)

Stefix je isto suvi talenat i pravi showman, videlo se da mu i pevanje i imitacija idu od ruke i da to voli. Šteta je što nije bio dovoljno vredan. Mogao je lako sve da nas pokida.
A što se tiče učešća u finalu, poštovanja članova žirija i ostalih takmičara, dovoljno smo pročitali par postova iznad da nije potrebno dodatno potkopavati nekoga ko je sebe zatrpao do dna. Ovo je još jedan dokaz da ljudska bestidnost i drskost nažalost nemaju granica u situaciji kada neko treba da bude manji od makovog zrna. :( Ali, neka svako preispita sebe i postupi onako kako misli da bi trebalo.

Što se Alekseyeva kao finaliste tiče, to je već sjajan momak koji me je podržavao tokom celog show-a. Vidi se uloženi trud, posvećenost i koliko je napredovao iz emisije u emisiju, da bi na kraju sjajno izveo Tarkana i zamalo pobedio.  ;zv:)

Leo Cezar se trudio tokom celog takmičenja, što je evidentno i neke imitacije su definitivno bile nezaboravne. Potpuno se slažem sa gornjim razmišljanjem da je trebalo da bude u finalu, i to upravo umesto nekih koji su već izjavili šta ih to boli...  :G) Kakashi je odlično pevao u svim emisijama i stvarno je posebno odlično odradio James Browna. Takođe je mogao u finale...

Moram da se zahvalim produkciji i članovima žirija koji su stvarno imali puno razumevanja za nas tokom celog show-a, maksimalno nas trpeli, pripremali nam imitacije, pratili, davali detaljne komentare i sabirali glasove.
Najveći teret je pao na Marka koji je tu bio od početka do kraja i na tome sve pohvale za divno odrađen posao!  :-* Baš mi je žao i što Bebi nije uspeo da ostane do kraja i šteta što je sam kraj ispao malo bez veze i na brzaka.  :(
Divno je bilo čitati sve temeljne Markove komentare koji je uvek uzimao u obzir sve okolnosti i progres takmičara, zatim Ivanine koja je svojim trudom apsolvirala gotovo svaki detalj u nastupu, i naravno Bebijeve koji su uvek bili kratki, ali duhoviti, inspirativni i terali na smeh. I Niko koji je na kraju upao kao rezervna opcija je pokazao da nas je pratio od početka i znao je kako treba da postupi.
Zaista mislim da ste bili odlični i konstruktivni u svim svojim pohvalama i kritikama.  :-*

Što se mene tiče, stvarno sam zadovoljan ulaskom u finale jer prvi put učestvujem u ovako nečemu. Meni je ovo bilo jako zabavno i izuzetno lepo iskustvo. Moglo je na kraju možda i malo bolje, ali nema veze. Važno je da sam ostavio odličan utisak tamo gde je trebalo.  :) Lepo je i što sam saznao čiji sam bio "trn u oku".  :D
Najgori deo takmičenja mi je definitivno bila imitacija Glorije Gejnor! Tu je bilo toliko pokušaja, nasnimavanja, pucanja glasa pred kraj pesme, ponovnog snimanja, nenormalno mnogo natrpanog teksta, ma muka živa, a na kraju osvojeno pretposlednje mesto! Za Janis Joplin sam bio totalno deprimiran kada sam dobio zadatak i mislio sam da to nikada neću uspeti da izvedem, a ispala je pobeda na kraju. Eto, nikad se ne zna.  ;D
Ono što moram da iskritikujem i o čemu je već delimično bilo reči s moje strane jeste veliki uticaj glasanja u anketi na konačne rezultate.  >:( Da se razumemo, ne mislim da to ima veze sa konačnim rezultatima ove godine, tačnije sa pobednicom ni u kom slučaju, i to je skroz regularna priča  :G), samo bi ga trebalo unaprediti za buduća takmičenja, da se ne bi dogodila neka loša situacija.
Glas pojedinačnog glasača u anketi je vredeo čak 8 poena u proseku, što znači više čak nego raspon glasova članova žirija od maksimuma do minimuma poena (12-5=7)! U nekim emisijama je jedan glas u anketi vredeo čak 15 poena!  :o Najgore od svega je ta netransparentnost, tj. ne znamo ni ko sve glasa tamo. Mnogo bi više fer bilo da, ukoliko ti glasovi imaju već takvu težinu, da se šalju organizatoru po sistemu 5-3-1 recimo, sa imenom forumaša koji je glasao, pa da se onda pravi podela 50%-50%, umesto ankete koja deluje neozbiljno. A glasovi žirija bi trebalo da se boduju od 1 do 7, a ne od 5 do 12, jer samo tako mogu imati uticaj približan 50%, dok im ovakav način taj uticaj mnogo umanjuje. Ako bi ostala anketa kao način bodovanja, trebalo bi napraviti makar kvotu dobijenih glasova, tj. minimum, kako bi anketa imala tih 50% učešća (nelogično je da 10 glasova za sve forumaše ukupno utiče (preko) 50% na konačne rezultate)!

Toliko od mene!  bye:) Srećno svima do iduće sezone!  ;(:);

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
TVOJ GLAS ZVUČI POZNATO - SEZONA 1

Započeo Kakashi

3488 Odgovora
57499 Pregleda
Poslednja poruka 28 Avgust 2016, 22:12:16
bojan92
xx
TVOJ GLAS ZVUČI POZNATO - SEZONA 2

Započeo tetsujin

3149 Odgovora
49239 Pregleda