Autor Tema: Vruća stolica - SEZONA 1  (Pročitano 2253 puta)

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
  • Zemlja: it
Odg: Vruća stolica - SEZONA 1
« Odgovor #30 poslato: 27 Januar 2018, 15:56:02 »
Zdravo, evo mojih pitanja za gospon Destroyera.

1. Prijatelji ili partner? Zašto?

2. Da li bi volio da se pojedini događaji iz tvog života izbrišu ili smatraš da trebaju da budu tu koliko god boljelo, da bi naučio lekciju?

3. Evo i od mene jedno sportsko pitanje ;zv:) Kako se osjećaš povodom prelaska Sanchesa u United? :D

4. Kako zamišljaš pravu ljubav?

5. Da li tebe kafa uspavljuje ili razbuđuje? :D

6. Pjesma koja te trenutno savršeno opisuje ili opisuje neka dešavanja u tvom životu?

7. Imaš li uzore kojima se diviš? :)

8. Da li si nekad brojao svoje korake?

9. Što bi učinio s novcem kad bi osvojio dobitnu kombinaciju na lotu?

OGAE Serbia forum

• Destroyer
  • OGAE member
  • I learned to die a long time ago...
  • Zemlja: rs
« Odgovor #31 poslato: 27 Januar 2018, 16:21:20 »

Zdravo, evo mojih pitanja za gospon Destroyera.

1. Prijatelji ili partner? Zašto?

2. Da li bi volio da se pojedini događaji iz tvog života izbrišu ili smatraš da trebaju da budu tu koliko god boljelo, da bi naučio lekciju?

3. Evo i od mene jedno sportsko pitanje ;zv:) Kako se osjećaš povodom prelaska Sanchesa u United? :D

4. Kako zamišljaš pravu ljubav?

5. Da li tebe kafa uspavljuje ili razbuđuje? :D

6. Pjesma koja te trenutno savršeno opisuje ili opisuje neka dešavanja u tvom životu?

7. Imaš li uzore kojima se diviš? :)

8. Da li si nekad brojao svoje korake?

9. Što bi učinio s novcem kad bi osvojio dobitnu kombinaciju na lotu?

Pa gde ste gospodjice Josipa  :).

1. Verujem u muško ženska prijateljstva ali da treba postojati granica. I ako se meni ta devojka svidi potrudiću se da se ne postavljam kao prijatelj jer znam koliko teško može biti ako je ljubav neuzvraćena. Tako da zavisi od situacije. Mogu biti i prijatelj ali ako u nekome vidim partnera neću se postavljati kao prijatelj nego ću jasno toj osobi staviti do znanja da sam zainteresovan  :D.
2. Baš sam pre neki dan gledao film o tome kako ljudi brišu bolna sećanja i zapitao sam se šta bih ja izbrisao i da li bih to uradio. Odgovor je da ne bih jer iz svakog tog iskustva sam naučio nešto i ne bih voleo da ih zaboravim ma kolko god ta iskustva bila bolna. To štp ću ih ja zaboraviti neće promeniti činjenicu da su se dogodila.
3. Haha jao priželjkivao sam nešto drugo.. Nisam hteo da se to dogodi ali eto morao je da ode i izabrao je možda najgori klub po mom mišljenju ali ako njemu odgovara šta da radim :D. Njegova karijera njegov život nisu svi lojalni i kad ide loše :D.
4. Ja sam ti onaj neki večiti romantik tako da na pravu ljubav gledam kao jednu moguću stvar i da je ona negde tamo za svakog od nas. Prava ljubav je požrtvovanje, poniznost, popustljivost, strpljivost, razumevanje. Prava ljubav ćuti usled svadje i brzo prelazi preko bilo kakve vrsti bola. Prava ljubav daje a ne očekuje ništa nazad prava ljubav je tu i ona je nepromenljiva..
5. Kafa me više uspavljuje haha.
6. Hm.. Como Neve me baš opisuje trenutno i Birdy - Wings.
7. Imam :) Roditelji mi se podrazumevaju ali uzor kom se divim je moj mentor :D.
8. Haha jesam :D. Ne znam zašto ali voleo sam to da radim kao klinac. I dan danas kada putujem ili brojim korake ili ako putujem kolima ili busom brojim linije pored puta haha.
9. Napravio bih sirotište gde bih usvajao decu koja nemaju gde da žive i trenutno su na ulici. Dao bi im krov nad glavom i šansu da urade nešto u životu.
« Poslednja izmena: 27 Januar 2018, 16:28:49 Destroyer »
Darkness cannot drive out darkness: Only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that.

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #32 poslato: 27 Januar 2018, 16:31:56 »
Ajde da smislim nesto na brzinu.

1. Dali ti se ikada 'nabacivala' osoba muskog pola sa foruma (koliko to moze ovako online, a mozda si se upoznao i sa nekim) i ako jeste ko je, ali moras reci ko je inace si diskvalifikovan.
2. Dali si se ikada osecao kao da ti je neka osoba sa foruma zabila noz u ledja i ako jeste ko i gde (bolje ovako sa foruma jer nam svakako ne mozes prepricavati price iz zivota).
3. Dali si se ikada svadjao snekim oko religije t.e. nesuglasica oko te teme.
4. Sinead O'Connor pocepa sliku pape na uzivo nastupu pre 20 i nesto godina. Ne znam koliko si upoznat ali tvoj komentar na tu situaciju? (Ovo od sto ne znam sta pitati) :D

Sent from my CUBOT_NOTE_S using Tapatalk

• Destroyer
  • OGAE member
« Odgovor #33 poslato: 27 Januar 2018, 16:38:57 »
Ajde da smislim nesto na brzinu.

1. Dali ti se ikada 'nabacivala' osoba muskog pola sa foruma (koliko to moze ovako online, a mozda si se upoznao i sa nekim) i ako jeste ko je, ali moras reci ko je inace si diskvalifikovan.
2. Dali si se ikada osecao kao da ti je neka osoba sa foruma zabila noz u ledja i ako jeste ko i gde (bolje ovako sa foruma jer nam svakako ne mozes prepricavati price iz zivota).
3. Dali si se ikada svadjao snekim oko religije t.e. nesuglasica oko te teme.
4. Sinead O'Connor pocepa sliku pape na uzivo nastupu pre 20 i nesto godina. Ne znam koliko si upoznat ali tvoj komentar na tu situaciju? (Ovo od sto ne znam sta pitati) :D

Sent from my CUBOT_NOTE_S using Tapatalk

1. Koliko se ja secam nije mi se nikad nabacivala osoba muskog pola sa foruma a da jeste rekao bih :D. A sad kako misliš upoznao? Da li sam upoznao nekog sa foruma uživo ili da li znam nekoga ko mi se nabacivao a da je muskog pola?
2. Pa možda jednom samo ali to davno dok sam bio klinac i dok sam se svadjao sa Petrom  :D :D
3. Možda pre sada se ne svadjam sada diskutujem bez neke svadje i prepiranja jer to i nema nekog smisla :D.
4. Haha nisam upoznat sa tom situacijom i moj komentar bi bio da predpostavljam da Papa baš i nije ličnost koju mnogi ljudi vole a i svi znamo zašto.. Ja uvek pravim razliku izmedju Boga i ljudi. To što ljudi rade a nekad i u ime Božije ne znači da Bog opravdava niti znači da ga to karakteriše ili opisuje :).

• Anhel
  • Hero Member
« Odgovor #34 poslato: 27 Januar 2018, 19:14:48 »
Evo ja ću za svakog takmičara koji bude sedeo na vrućoj stolici postaviti jedno isto pitanje: Kiss, Marry, Kill?  :D  :D

Destroyer  bye:)

Kiss (najmanje 1 forumaš, najviše 3 forumaša)?
Marry (najmanje 1 forumaš, najviše 3 forumaša)?
Kill (najmanje 1 forumaš, najviše 3 forumaša)?

:G)

• Destroyer
  • OGAE member
« Odgovor #35 poslato: 27 Januar 2018, 19:28:31 »
Evo ja ću za svakog takmičara koji bude sedeo na vrućoj stolici postaviti jedno isto pitanje: Kiss, Marry, Kill?  :D  :D

Destroyer  bye:)

Haha joj :D. Ovakva pitanja su mi najgora nikad ne znam šta da odgovorim :D.

Kiss - Anchy (Drugarski :D)
Marry - Mislim Ono (Svidja mi se njen karakter  :D :D :D)
Kill - Micky (Ništa lično :D)

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #36 poslato: 27 Januar 2018, 19:47:17 »
Milomir Marić je privatizovao forum  :D

FYRIR ISLAND HM 2018

• Pejko
  • Full Member
« Odgovor #37 poslato: 27 Januar 2018, 20:02:45 »

Kraj ! ! !

Ne mozete vise postavljati pitanja,predstavljanje novog takmicara je sutra u 21h.
Sledeci takmicar ima malo duzi staz na forumu.  :)

• Pejko
  • Full Member
« Odgovor #38 poslato: 28 Januar 2018, 21:02:54 »
Drugi takmicar - Bebi

---------------------------

Maksimalan broj pitanja koji moze da se postavi je 10,u naredna četiri dana on ce odgovoriti na sva vasa pitanja.

---------------------------

Počnimo

« Odgovor #39 poslato: 29 Januar 2018, 20:37:33 »
1. Jel bolji sex na opijatima ili na suvo?
2. Koje festivale uredno posjecujete?
3. Koliko vas je promijenio rad u mrtvacnici?
4. Kako na vas utjecu promjene vremena?
5. Koliko puta do sada si bio nag pred prijateljima?
6. Koliko cesto sjeces nokte ba kopitima?
7. Omiljeni jogurt?
8. Omiljena poza?
9. Koliko cesto koristis prezervative kao prevenciju spolnih bolesti?
10. Opisi nam svoju natalnu kartu?
:ilb: :uab: :grb: :nob: :skb: :nlb: :byb: :eeb: :esb: :rub:

• Bebi
  • OGAE member
  • Belle Époque
  • Zemlja: ps
« Odgovor #40 poslato: 30 Januar 2018, 15:43:57 »
1. Jel bolji sex na opijatima ili na suvo?
2. Koje festivale uredno posjecujete?
3. Koliko vas je promijenio rad u mrtvacnici?
4. Kako na vas utjecu promjene vremena?
5. Koliko puta do sada si bio nag pred prijateljima?
6. Koliko cesto sjeces nokte ba kopitima?
7. Omiljeni jogurt?
8. Omiljena poza?
9. Koliko cesto koristis prezervative kao prevenciju spolnih bolesti?
10. Opisi nam svoju natalnu kartu?

1. Jedino uz alkohol mogu da izvedem priču stabilno, ako pak nisam trezan. Ovo ostalo me ne ubacuje u trip da mi se to radi dok sam na tome.
2. Festival Grožđebal, svake godine u Vršcu. Bio sam redovan učesnik Exita pune četiri godine, ali sada razmišljamo da se preusmerimo na neke druge stvari, ali sličnog karaktera, postajem malo u fazonu private event-ova.  :G)
3. Na to gledam kao primer toga da sve može da se završi u ovom trenutku. A i ne mora. Strah je prisutan kod svih. Al ako nas to nadvlada, onda nećemo lepo živeti, jer onda nećemo moći da opipamo njegovu rastegljivost. Tako da, možda ako bih nastavio u tom pravcu da bi me dovelo do gubitka osećaja, što sada iz ovog ugla mi malo dođe, ufff, neću da gubim osećaj života. :D  Drogajli
4. Jako loše, kad je pun mesec tad je random.org. Uglavom mi prija ovo blago hladno sada, dovoljno da mogu još uvek da koristim svoju terasu. :drug:
5. Joooj, više puta. :D Nije baš da brojim takve stvari, to se dešava na svakom presvlačenju. :D
6. Ne sečem, ja kidam. Kada se kupam i bude baš vrela voda oni smekšaju i onda kao papir oblikuješ!  ;zv:) Možeš da se sjebeš, pa ode živac, al' nije mi se desilo ima godina. ;D
7. Moja Kravica.
8. Joystik player.
9. Kad god se ukaže prilika za sve to.
10. Onako ukratko, mogu biti ekstremista. Posle brojnih poremećaja, dolazim do nivoa prsavanja za jednu običnu situaciju i onda dođe onaj kreativni momenat toga kada organizujem planski celu stvar gde uzimam jedan deo populacije sa sobom, vodm u velke bitke i na najvećem vrhuncu bacam sve u propast jer opet to ne zdovoljava dovoljno moju realnu sliku toga što sam uradio i pošto u tom tranzitu shvatam da je spektakl samo da izvršim najveći human sacrifice i ode sve u k***c. Eto, to je kad obraćaš pažnju samo na ono najgore u tebi.  :-\

• Mark
  • Golden Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #41 poslato: 30 Januar 2018, 23:30:12 »
Evo pitanja Bebita!  ;zv:)

1.    Da se kojim slučajem na Beoviziji sad natječe i Bebi Dol, da l' bi po inerciji navijao za nju jer je ipak ona tvoj, recimo to tako, idol, ili bi svejedno bio Majin tigar jer se pokazala simpatičnom i  ponudila čak i karte?
2.   Apropo Maje, je l' smatraš da je radila neke… zahvate i... korekcije na svojim sisama?
3.   Izaberi neki originalan slogan za tvoje pogrebno poduzeće! :amin:
4.   Koliko si najviše alkohola unio u svoj organizam u jednom danu?
5.   Što je bitnije, Bebita, veličina ili tehnika?
6.   Postoji li osoba koju baš mrziš i ume li uopšte tvoje veliko srce da mrzi? :(
7.   Kad se dvoje ili više ljudi pred tobom svađa, jesi li tip osobe koja šuti i uživa u drami ili mirotvorni tip osobe koja će pokušati prekinuti tu svađu? :dq:
8.   Koga s foruma još nisi upoznao uživo, a volim bi, a da nisam ja (jer je glupo da navedeš mene s obzirom da sam ja postavio to pitanje :D)?
9.   Što još nisi imao prilike u svom životu dosad učiniti, a volio bi?
10.   Da glumiš u nekoj meksičkoj telenoveli, kakav lik bi volio glumiti, opiši.

• Bebi
  • OGAE member
  • Belle Époque
  • Zemlja: ps
« Odgovor #42 poslato: 31 Januar 2018, 19:00:33 »
Evo pitanja Bebita!  ;zv:)

1.    Da se kojim slučajem na Beoviziji sad natječe i Bebi Dol, da l' bi po inerciji navijao za nju jer je ipak ona tvoj, recimo to tako, idol, ili bi svejedno bio Majin tigar jer se pokazala simpatičnom i  ponudila čak i karte?
2.   Apropo Maje, je l' smatraš da je radila neke… zahvate i... korekcije na svojim sisama?
3.   Izaberi neki originalan slogan za tvoje pogrebno poduzeće! :amin:
4.   Koliko si najviše alkohola unio u svoj organizam u jednom danu?
5.   Što je bitnije, Bebita, veličina ili tehnika?
6.   Postoji li osoba koju baš mrziš i ume li uopšte tvoje veliko srce da mrzi? :(
7.   Kad se dvoje ili više ljudi pred tobom svađa, jesi li tip osobe koja šuti i uživa u drami ili mirotvorni tip osobe koja će pokušati prekinuti tu svađu? :dq:
8.   Koga s foruma još nisi upoznao uživo, a volim bi, a da nisam ja (jer je glupo da navedeš mene s obzirom da sam ja postavio to pitanje :D)?
9.   Što još nisi imao prilike u svom životu dosad učiniti, a volio bi?
10.   Da glumiš u nekoj meksičkoj telenoveli, kakav lik bi volio glumiti, opiši.

1. Definitivno Majin Tigar obzirom da me je Bebi dva puta ispalila. :D Možda ako se sudarimo u hodniku i krene neka priča posle incidenta. :D
2. I da jeste, nema veze, lepo joj stoje. Lepe dojke su uvek cenjena estetika kod publike.  :G)
3. Tipa, na upaljaču da piše hvala što pušite? :D Ili ako baš treba u fazonu slogana "živi živeli, mrtvi mrtvili" :D
4. Dva leta unazad, Kavos, od kad ustanem oko 12, jeden, odem na plažicu i krenem tamo s pivom. Posle se iskuliram, žderucnem, pa krene votka i tako do 5 ujutru, pa kako kako preživi, svako veče je imalo ime kao epizodu jer je bilo različito, a i tematski sam se oblačio.
5. Držim se tog stava da onaj koji ima veličinu ima i motivaciju da dominira nad tehnikom. Al ne sme da se zapusti sa treningom, a desi se to kad se smanje ambicije. :D U šuštini hemija je bitna, za ovo ćemo se snaći. ;D
6. Mržnja, sad da li mrzim zapravo to je uvek pitanje koje postavljam sebi. Nekim osobama posvetim svoju lošiju stranu sebe pa neki odnos može da zaliči na mržnju. Nekad i lične frustracije me dovedu do nekih neprimerenih izjava, što je prirodno da se dešava ali i sam sam naklonjen pravcu da to treba suzbijati i biti svakodnevni diplomata.  :oops
7. Prvo odgledam glavno dešavanje, a potom se ubacim kada osetim da je prikladno da dam svoje viđenje situacije. ;D Uglavnom sam peace-maker, pa volim da budem duhovni blagoslov, sad čega ne znam, više varijanti kombinujem. >:D :D
8. Pošto znaš odgovor bez da pitaš.  8) :D Josipa, Niko, Kopačka, DRksone (vreme je), Skubsić, može i čudna voćka samo da nije trula, Stojkić, gospodin mirCo i tako dalje...
9. Napraviti OgAYe SRpija žyrku // dj BAbyMaNia //
10. Mogu da budem tetka Huana, koja je na lekovima i u početku je vucaraju po duševnim bolnicama. Posle kad je srede puštaju je napolje, ali ne kontaju na koji način su oni nju sredili. Po dobijanju slobode vraća se familiji i u kom odnos postaje nikad bolji, te ona tu koristi priliku da zakuva celu priču. Naravno, svoj život svečano okončava nakon raskrinkavanja, te su je ubili tupim predmetom i bacili aligatorima da sklone dokaz.  :crazy: :drug:

« Odgovor #43 poslato: 01 Februar 2018, 16:07:08 »
Uskoro Bebili, uskoro ;zv:)
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• Anhel
  • Hero Member
« Odgovor #44 poslato: 01 Februar 2018, 16:38:00 »
Evo ja ću za svakog takmičara koji bude sedeo na vrućoj stolici postaviti jedno pitanje: Kiss, Marry, Kill?  :D  :D

Bebi bye:)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
VIP VB 4 (Sezona 2010)

Započeo TyKy

138 Odgovora
10939 Pregleda
Poslednja poruka 28 Februar 2010, 13:35:36
stevan989
clip
Game of Thrones - SEZONA 1

Započeo Leo Cezar

4590 Odgovora
45943 Pregleda