Autor Tema: Vruća stolica - SEZONA 1  (Pročitano 3699 puta)

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
Odg: Vruća stolica - SEZONA 1
« Odgovor #15 poslato: 21 Januar 2018, 19:09:57 »
 ;(:);
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

OGAE Serbia forum

• Pejko
  • Full Member
« Odgovor #16 poslato: 21 Januar 2018, 19:16:55 »
Pravila ove igre su sledeca.

---------------------

Pocevsi od veceras,na svaka 4 dana imacemo novog takmicara,koji ce odgovarati na razna pitanja forumasa,svako ko zeli da bude ucesnik,odnosno zeli da sedne na vrucu stolicu,treba se javiti meni u privatnoj poruci.
Dopustena su svakakva pitanja,takmicar ako ne zeli,ne mora dati odgovor,ali to moze uticati na konacan rezultat na kraju sezone.
Stvari koje nisu dopustene su bilo kakva vrsta nacionalisticke rasprave,mada verujem da nema takvih ovde.

Ova igra je zamisljena da se ljudi malo bolje upoznaju i mozda nadju nekog sebi slicnog kroz pitanja i odgovore.

Na kraju svake sezone,bice glasanje,a mogu da glasaju bukvalno svi clanovi foruma,ko je bio najzanimljiviji takmicar u ovoj igri.

• Pejko
  • Full Member
« Odgovor #17 poslato: 22 Januar 2018, 02:25:32 »
Prvi takmicar - Destroyer

---------------------------

Maksimalni broj pitanja koji moze da se postavi je 10,u naredna četiri dana on ce odgovoriti na sva vasa pitanja.

---------------------------

Počnimo

• Destroyer
  • OGAE member
  • I learned to die a long time ago...
« Odgovor #18 poslato: 22 Januar 2018, 10:57:45 »
Maksimalni broj pitanja je 10 za svakog ko pita ili ukupno?
Darkness cannot drive out darkness: Only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that.

« Odgovor #19 poslato: 22 Januar 2018, 10:58:44 »
Ko pita. Dobićeš preko 100 pitanja :D

• Destroyer
  • OGAE member
« Odgovor #20 poslato: 22 Januar 2018, 10:59:25 »
Spreman sam na sve i svašta  8).

• Pejko
  • Full Member
« Odgovor #21 poslato: 22 Januar 2018, 19:58:05 »
Maksimalni broj pitanja je 10 za svakog ko pita ili ukupno?

Svaki clan moze da ti postavi maksimalno 10 pitanja. :)

• Mark
  • Golden Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #22 poslato: 23 Januar 2018, 17:55:57 »
Evo prvih par pitanja za gospodina, ova će biti više vanilla, a kasnije će biti malo...teža.  ::()

1. Što smatraš svojim najvećim postignućem do sada u cijelom životu?
2. Koliko je visoka ili niska razina tvoje tolerancije, što te lako razljuti i što netko mora napraviti da bi te izbacio iz takta?
3. Ukratko opiši gdje se vidiš za deset godina.
.ולא נשאר בי עוד הרגשׁוֹת - רק הזיכרונות...

• Destroyer
  • OGAE member
« Odgovor #23 poslato: 23 Januar 2018, 18:05:40 »
Hvala Marko na prvim pitanjima. Nije lako probiti led  :D.

1. Što smatraš svojim najvećim postignućem do sada u cijelom životu?
2. Koliko je visoka ili niska razina tvoje tolerancije, što te lako razljuti i što netko mora napraviti da bi te izbacio iz takta?
3. Ukratko opiši gdje se vidiš za deset godina.

1. To što sam u roku dao sve ispite u Engleskoj i završio kao jedan od boljih studenata tamo a na početku sam bio medju najgorima. Ali ove godine bih trebao da završim Teologiju zvanično i za savetnika pa kad to uradim to će mi vrv biti najveće dostignuće..
2. Uf.. Pa zavisi stvarno. Umem mnogo da trpim, i uvrede i sve. Nisam od onih koji lako padaju na provokacije ali sve zavisi kakva je provokacija. Ako vidim da si zlonameran ako počneš da me kritikuješ bez razloga onda umem da se iznerviram. Licemerje, zlonamerne verbalne uvrede i nepravda su nešto što ne trpim tako lako ali učim i to da istrpim  :).
3. Uf. Vidim sebe kako putujem, pomažem ljudima u potrebi, siromašnima i onim ljudima u najvećim potrebama. Vidim sebe kao porodičnog čoveka koji (nadam se) ima dvoje do četvoro dece. Imao ženu ili ne planiram i da usvojim decu tako da se nadam da će se od svega što planiram barem očinstvo ostvariti :D Otprilike tako. Ima tu mnogo detalja koje bih mogao da dodam ali to je za sada sve mašta  :)

• anchy
  • Full Member
« Odgovor #24 poslato: 26 Januar 2018, 20:04:16 »
Cao, Destroyer!  bye:)

1.Koja igrica ti se najvise svidja u GOT-u za sad?
2.Da li si zaljubljen trenutno?
3.Da li imas vise muskih ili zenskih prijatelja?
4.Jesi li vise dnevni ili nocni tip?
5.Sta znas da kuvas? :)
6.Kad cemo da igramo Avalon? :)
7.Da li bi otputovao u svemir?
8.Da li ti se desilo nekad nesto natprirodno?
9.Sta mislis o snovima?
10.Sta mislis o tekili?  :D

« Odgovor #25 poslato: 26 Januar 2018, 20:11:32 »
Делује занимљиво ова игрица. Усудићу се поставити пар питања Уништитељу. bye:)

1. Шта је најгоре што су урадио у животу и због чега се доста кајеш?
2. Да ли би спавао с особом истог пола за новац? (Уколико те привлаче особе истог пола, онда с особом супротног пола)
3. Који је твој главни циљ у животу?
4. Да ли више волиш маму или тату?

• Destroyer
  • OGAE member
« Odgovor #26 poslato: 26 Januar 2018, 21:29:08 »
Cao, Destroyer!  bye:)

1.Koja igrica ti se najvise svidja u GOT-u za sad?
2.Da li si zaljubljen trenutno?
3.Da li imas vise muskih ili zenskih prijatelja?
4.Jesi li vise dnevni ili nocni tip?
5.Sta znas da kuvas? :)
6.Kad cemo da igramo Avalon? :)
7.Da li bi otputovao u svemir?
8.Da li ti se desilo nekad nesto natprirodno?
9.Sta mislis o snovima?
10.Sta mislis o tekili?  :D

Anaaa  ^^ Zanimljiva pitanja haha pogotovo ovo deseto  :D :D.

1. Najviše mi se svidela igra gde smo pogadjali ko se nalazi na 22 slike tako nešto :D. Tu sam se baš pomučio  :D
2. Mislim da jesam haha. To kod mene nije sigurno jer dugo nisam bio zaljubljen pa sam izgubio i osećaj kako je to biti zaljubljen u nekoga.
3. Mislim da su tu negde.. Nemam više muških a ni ženskih. Jednako :)
4. Pa više sam nočni tip. Nisam oduvek takav bio ali sam postao  :D
5. Znam dosta toga ali mi je omiljeno jelo za spremanje pire krompir i ćufte :D.
6. Čim se vratim za Beograd okupljamo ekipu i igramo Avalon a red je da se i ustali to druženje pa ćemo igrati i druge igre svakako :D.
7. Bih. To mi je jedan od snova svakako.
8. Zavisi kako definišemo naptrirodno :). Ali msm da mogu da odgovorim pozitivno na ovo pitanje.
9. Mislim da novi jako bitan deo nas kao ljudi i imao sam dosta puta priliku da iskusim da ono što sanjam da mi se to i obistini u realnom životu. Nekad sam se toga plašio, više ne.
10. Hahaha. Nakon one noći imam samo pozitivno mišljenje o tekili mada je i nisam puno pio da se jelte ne bi nešto nepredvidjeno dogodilo ali i da se dogodilo ti bi bila kriva učiteljice :D

Делује занимљиво ова игрица. Усудићу се поставити пар питања Уништитељу. bye:)

1. Шта је најгоре што су урадио у животу и због чега се доста кајеш?
2. Да ли би спавао с особом истог пола за новац? (Уколико те привлаче особе истог пола, онда с особом супротног пола)
3. Који је твој главни циљ у животу?
4. Да ли више волиш маму или тату?

Zdravo Monahinjo i hvala za pitanja!

1. Najgora stvar jeste ta kad sam probao sebi da oduzmem život. Sad.. Što se tiče kajanja.. Ne kajem se u jednu ruku jer sam dosta naučio iz svega toga. Prvenstveno to da postoji jedna velika zabluda a to je da ljudi koji pokušavaju sebi da oduzmu sebi život da su oni navodno ljudi. A većina je samo usamljena. Kajem se jedino eto što mi je ta misao uopšte prošla kroz glavu ali jesam dosta naučio iz svega toga i nisam nikada posle ni probao niti sam bio u kakvim bolnicama ili na neko savetovanje. Znao sam da je samnom sve ok samo sam morao da prodjem kroz svašta da bih konačno zavoleo sebe onakvog kakav jesam i na kraju sam i dobio odgovore na pitanja koja su me mučila.. Tako da svako iskustvo je pozitivno iskustvo ako si nešto iz njega naučio!
2. Privlače me osobe suprotnog pola i ne bih spavao sa devojkom za novac  :)
3. Trenutno da završim fakultet a za ubuduće je da živim život punim plućima i da probam uvek da pomognem ljudima kad mogu i da postignem sve što sam sebi zacrtao u životu. :)
4. Haha :D. A ne mogu da biram. Volim ih oboje podjednako i imamo fantastičan odnos zaista tako da tu ne mogu da odaberem :).

• Pejko
  • Full Member
« Odgovor #27 poslato: 26 Januar 2018, 23:54:30 »

27.1.2018 - 20h - Kraj.
Do tada mozete postavljati pitanja,

28-og,uvece...predstavljanje drugog takmicara.

• Ro
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #28 poslato: 27 Januar 2018, 15:19:45 »
Evo još malo pitanja za Topnika :

1. Primjetih da imaš neki animozitet prema meni , dali sam u pravu ili nisam , ako jesam , čime sam to zaslužio ?
2. Moram te pitati jedno sportsko pitanje , jer nitko drugi vjv neće , kako je došlo do tvoje ljubavi prema Arsenalu , odnosno kako i kad si za njih počeo navijati?
3. Smatraš li sebe hrabrom osobom i što je najhrabrije što si napravio u životu ?
4. Glava ili srce , misliš li da je bolje razmišljati glavom ili radit onako kako ti srce kaže , i kakav si ti po tom pitanju ?
5. Za kraj , kako si se odlučio za ovaj nick "Destroyer" , kul je  ;D ?

• Destroyer
  • OGAE member
« Odgovor #29 poslato: 27 Januar 2018, 15:42:26 »
Evo još malo pitanja za Topnika :

1. Primjetih da imaš neki animozitet prema meni , dali sam u pravu ili nisam , ako jesam , čime sam to zaslužio ?
2. Moram te pitati jedno sportsko pitanje , jer nitko drugi vjv neće , kako je došlo do tvoje ljubavi prema Arsenalu , odnosno kako i kad si za njih počeo navijati?
3. Smatraš li sebe hrabrom osobom i što je najhrabrije što si napravio u životu ?
4. Glava ili srce , misliš li da je bolje razmišljati glavom ili radit onako kako ti srce kaže , i kakav si ti po tom pitanju ?
5. Za kraj , kako si se odlučio za ovaj nick "Destroyer" , kul je  ;D ?

Gde si plavac :D :D. Evo da ti odgovorim na pitanja :).

1. Nemam zaista animozitet prema tebi možda se samo nismo skapirali na prvu :). Iskren da budem ja sam prema svima otvoren i ko god želi samnom da ima konverzaciju može pošto sam ono otvoren i zaista nemam običaj da guram ljude od sebe. Tako da ako si osetio nekakav animozitet ja se izvinjavam  :)
2. Počelo je tako što ja navijam za Zvezdu od kad znam za sebe i oduvek su me privlačili timovi koji igraju timski. Sa 7 godina sam počeo da pratim i fudbal širom sveta pa sam nabasao na Englesku ligu. Odgledao sam utakmicu Arsenal - Leeds and I was sold.. Timska igra, Anri, Berkamp, Ljunberg, Pires itd itd.. Prosto sve se poklopilo i od 7 godine ih pratim i nikada nisam bio ono jao pa igraju loše kako sad da navijam za njih. I kad su najgori tu sam da ih ispratim. Dovoljno ti govori činjenica da kad sam živeo u Engleskoj uradio sam sve što mogu samo da dodjem do stadiona  :D.
3. Smatram se hrabrim ali zavisi uvek od situacije. Najhrabrija stvar.. Malo je previše lična da bih to podelio ovde..
4. Srce. Glava je tu da.. Ali ako mi srce kaže da uradim nešto ja idem ka tome bez obzira da li će me ljudi zvati glupim naivnim ili bilo šta tog tipa.
5. Registrovao sam se ovde pre jedno 8 godina i tada kad sam smišljao nadimak prosto mi je palo na pamet Destroyer pošto sam u igricama uvek imao nick Destroyer ili Markus jedno od ta dva i ovde sam se odlučio da budem Destroyer  :D.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
VIP VB 4 (Sezona 2010)

Započeo TyKy

138 Odgovora
11387 Pregleda
Poslednja poruka 28 Februar 2010, 13:35:36
stevan989
lamp
Đavolja večera - SEZONA 1

Započeo Leo Cezar

1105 Odgovora
20939 Pregleda