Autor Tema: Christmas Song Contest 2016.  (Pročitano 2568 puta)

Odg: Christmas Song Contest 2016.
« Odgovor #150 poslato: 30 Decembar 2016, 23:33:26 »
:it: :au: :bg: :ee: :az: :at: :dk: :be: :hu: :is: :si: :by: :mk: :ru: :al:
- TOP15  (bez Srbije) -

OGAE Serbia forum

• Ady
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #151 poslato: 31 Decembar 2016, 00:50:24 »
Ady ne vredi da se nerviraš kad ovde ima pojedinaca koji bi i od NG specijala napravili spdnju i zajebanciju. Da su Vendi i njoj slične negde nekad nedaj bože spomenule novu godinu ili božić u pesmi neko bi i to poslao. Da prevrneš očima i svakim organom u stomaku.

Ma nema nerviranja, nemam čak ni bilo šta protiv takvih zafrkancija, nego mi osvojenih čitavih 5 poena od mogućih 276 deluje totalno posramljujuće! :o Zar je moguće da apsolutno nikome od čak 23 vas The Mothership Orchestra ne svidi i ne bude u prvoj trećini po rangu, tj. pesma koja ima svoju zanimljivu ljubavnu i životnu tematiku i onakav spotić i pesma koja nije tek tako iskopana jednostavnom internet pretragom tipa "the christmas songs"?
Nikoga pojedinačno niti želim i niti imam pravo da krivim za to jer svako glasa po svom ukusu i kriterijumima, i što je normalno, većina nas za svoju pesmu misli da je najbolja, ali ja mislim da ovo nema blage veze sa realnošću i i sigurno je da nisam toliko promašio temu da pesma bude patosirana u glasovima.

No, eto, šta da se radi, tako se potrefilo i takve sam sreće... Pošto je red da se za praznike opustimo i budemo veseli, na taj način bi trebalo i staviti tačku na ovo malo takmičenje. :)
Cenim svačiju odluku i učešće i bilo je prijatno preslušati ove praznične pesme.  :G) Svako dobro svim učesnicima!

• mirCo
  • Golden Member
  • #FujMirko
« Odgovor #152 poslato: 31 Decembar 2016, 03:00:17 »
Al' euronikov komentar, a i on ti dao nulu. :o  :amin:

• euronik
  • Hero Member
  • ..ali ja pevam na Evroviziji..ahahahahaha!
« Odgovor #153 poslato: 31 Decembar 2016, 04:25:54 »
Nisam mu DAO nulu. Ja ne dajem nule. Već ograničen broj poena. Ovde su nedostajali poeni za sve pesme koje zaslužuju da se ocene. Uostalom, ne znam koj'moj pa pišem ovde nešto samo da bi pojedinci pokušali da me ismeju i isprovociraju. Ružno..al ajd.. baš me pa briga. Totalna nebitnost.
I da, imam protiv takvih zafrkancija jer je to je za mene spdanje i ruganje svemu ostalom iole normalnom, a to ne podnosim. I uvek ću da kritikujem.
Ne znam da li ste nekada čuli za bend Rokeri s Moravu? To (i sl.tome) je za mene šala koja ima smisla, sve ostalo je besmisleno. Samo što neki nikako da nauče tu lekciju.
ESC 2017 top 20 by euronik:
:itb::hub::beb::rsb::mkb::dkb::seb::isb::fib::eeb:
:azb::frb::ptb::czb::aub::mdb::ilb::meb::lvb::gbb:

• mirCo
  • Golden Member
  • #FujMirko
« Odgovor #154 poslato: 31 Decembar 2016, 04:46:46 »
Pa i drugi imaju ograničeni broj poena, al' ''oni'' prave sprdnju i zajebanciju. ::) Tvoj komentar bi bio na mestu da si mu dao bar 1 poen.

Što tvoj komentar nije bio tipa: ''Ima previše dobrih pesama i teško je raspodeliti poene''?! Nerivira me to lažno moralisanje, a onda pošalješ levu Sanju Maletić na masters, koju ne bi poslali ni ti što prave sprdnju...

• euronik
  • Hero Member
« Odgovor #155 poslato: 31 Decembar 2016, 05:26:23 »
A ona li ti bode oči.. Sanja Maletić. Haha.. Ok.. Dobro.. Uh što volim da ispravljam krive Drine sa tobom.
Da nedostaju poeni ili ima previše dobrih pesama to mu dođe na isto. Ne znam zašto bih pisao ovo drugo kad sam već napomenuo da je bilo malo poena za sve pesme koje zaslužuju da se ocene. Svakako nisam DAO nulu, kako ti kažeš.
A Sanja.. Pa.. Eto, u poslednje vreme sam počeo da gledam snimke prošlih sezona Grand zvezda, pa sam naleteo na vrlo zanimljivu devojku Aleksandru Mladenović, pa je jednom pevala tu pesmu Sanje Maletić, pa sam u tom trenutku kad su se slale pesme za Masters bio pod utiskom te pesme (čovek veseljak šta ćeš) i rekoh, ajd da je pošaljem. A ako pogledaš moju listu dosadašnjih pesama koje sam slao videćeš da ovde uopšte nema mesta tvojoj opasci za lažnim moralisanjem jer:
Pod 1 sanja nije sprdnja (jedna vesela pesma za đuskanje sa primesama albanskog folka)
2. Moj ssc opus nisu tralalajke
3. Postoji i nešto što se zove 'guilty pleasure'

A konstantno sprdanje, slanje raznih ajfona, mercedesa, meduza i sl. uvek ću najoštrije da kritikujem. I ne znam u čemu vidiš lažno moralisanje.
Da se vratimo na ono moje pre što sam ti pisao. Zanima me sve, volim što šta, ali je za sve potrebno doziranje. A ovde su (mislim na ssc) doze odavno pređene. Svaka moguća granica.
A ti se uhvatio za Sanju Maletić. Ha! Ha!

• mirCo
  • Golden Member
  • #FujMirko
« Odgovor #156 poslato: 31 Decembar 2016, 05:52:18 »
Niko ne šalje konstantno takve pesme. Imaju i drugi ljudi guilty pleasure, tako da nije lepo napadati ljude bez razloga.. 8)

Dati nulu il' ne dati ništa je jedno isto, btw. ;D

that's all

• euronik
  • Hero Member
« Odgovor #157 poslato: 31 Decembar 2016, 06:09:27 »
Paaa... Nije isto..  I izvini što imam utisak da me sa svih strana konstantno, tokom cele godine  napadaju razne meduze, mercedesi, orovi i sl. Njima bih mogao da dam nulu. Sanja to svakako nije. Guilty pleasure jeste. Mogli bismo ovako do jutra.. O! Pa evo.. Evo sviće zora.. Udri brigu na veselje.

• Ady
  • Hero Member
« Odgovor #158 poslato: 31 Decembar 2016, 10:08:20 »
Čekajte molim vas, pa nema razloga da se sada prepucavate ovde! Samo kažem da mi je žao što sam toliko loše prošao, ali rezultati su regularni, i ovo je na kraju krajeva praznični FSC, više opuštenog karaktera.  :)

@mirCo
Zašto misliš da je nemoguće da se nekome pesma dopadne, a da mu ne bude u prvih deset?

• mirCo
  • Golden Member
  • #FujMirko
« Odgovor #159 poslato: 01 Januar 2017, 19:45:36 »
Gde sam ja to napisao?

• Ady
  • Hero Member
« Odgovor #160 poslato: 01 Januar 2017, 21:53:52 »
OK, ti si povezao euronikov komentar u vezi sprdnje i zaj**ancije sa direktno ovim takmičenjem i ovim glasanjem (njegovim i ostalih učesnika), ali mislim da je on govorio uopšteno, pa je to izazvalo nesporazum. Dakle, rekao bih da nije mislio da su ljudi konkretno sada na Božićni SC slali zezancije i po tom kriterijumu glasali, jer nije ni bilo takvih pesama.
Tako da...
Al' euronikov komentar, a i on ti dao nulu. :o :amin:
...izgleda da ti smatraš licemernim to što on kritikuje druge, a postupa isto, ali se meni čini da to nije bio slučaj. ;)
E sad, što se tiče ove Sanje i njene pesme, ne znam u kojoj se to kategoriji vodi i ne bih po tom pitanju ulazio u raspravu. :)

• mirCo
  • Golden Member
  • #FujMirko
« Odgovor #161 poslato: 01 Januar 2017, 21:58:57 »
Tako je, jer možda se  i drugima svidela pesma, a nema dovoljno poena za sve. Ne deluje mi da je iko ovde hteo da se sprda...al' nisam učestvovao, pa ne mogu da tvrdim. ;zv:)

• tetsujin
  • Hero Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #162 poslato: 02 Januar 2017, 17:35:50 »
mirCo mi opet diže gledanost showova  :-* ;zv:) 8)
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• Bebi
  • OGAE member
  • Flamboyant schemer
  • Zemlja: fm
« Odgovor #163 poslato: 03 Januar 2017, 17:44:37 »
Ma super sedmo mesto za Kajlaru!  :-* Hvala svima!
Pusti me, bre, čoveče, ja samo ovde pijem kafu i samo sam hrišćanka!
1. :it: 2. :mk: 3. :pt: 4. :rs: 5. :be: 6. :hu:  7. :fr: 8. :me: 9. :bg: 10. :lv: 11. :az: 12. :ro: 13. :dk: 14. :au: 15. :am:

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Christmas Song Contest 2015.

Započeo tetsujin

117 Odgovora
1829 Pregleda
Poslednja poruka 18 Decembar 2016, 13:46:25
stres92
xx
Christmas Song Contest 2014.

Započeo tetsujin

124 Odgovora
3248 Pregleda