Anketa

Koja dva kandidata su vam se dopala najviše u velikom finalu TGZP?

Majsta94 - Perje / Another Love
33 (40.7%)
Bettstonxale - Verjamem - U kamen i vodu / Nobody's Perfect
5 (6.2%)
Bebi - Gdje Dunav ljubi nebo / Phantom of the Opera
26 (32.1%)
Josipa. - Ivanova korita / Waka Waka
5 (6.2%)
Mark - Laži me / I Don't Want to Miss a Thing
12 (14.8%)

Ukupno glasova: 55

Anketa završena: 21 Novembar 2016, 14:11:11

Autor Tema: TVOJ GLAS ZVUČI POZNATO - SEZONA 2  (Pročitano 41323 puta)

• Mark
  • Hero Member
  • Tell me baby where we draw the line?
  • Zemlja: hr
Odg: TVOJ GLAS ZVUČI POZNATO - SEZONA 2
« Odgovor #3150 poslato: 20 Novembar 2016, 21:40:27 »
Mark prizna da mu Avocado sakuplja glasove i najvise je zasluzio  :D Cak ni kod zirija nije bio top 2... Bas zasluzeno...

Pa... Valjda ti je jasno da ti teorija ne stoji, jer, da je Avocado upregnuo samo trećinu svojih forumskih drugova da glasuju za mene u finalu, ne bih bio "tek" treći sa 12 glasova.   ::() Moja je savjest čista i noćas spavam mirno k'o novorođenče, srdačan poyy.   :-*

Izvini verovatno mi se ucinilo da je Avocado napisao Majsti kako mu je maznuo par glasova, a i Avocadov potencijal da lobira za sebe, pa i tebe smo videli na Djavoljoj veceri. 15 glasova... Minus ovih par Majsta sto mu uzeo, eto tvojih 12.  bye:)
Kako si ti to sve lijepo izracunao :drug: Lijepo od tebe sto mislis da ja sam nisam dovoljan dobar da bez icijeg lobiranja sakupim odredjen broj glasova. :)
FINAL TOP 43

:aub: :lvb: :azb: :eeb: :ptb: :ilb: :byb: :rob: :mkb: :isb:

11. :mt: 12. :be: 13. :ua: 14. :bg: 15. :fr: 16. :at: 17. :ie: 18. :ch: 19. :dk: 20. :gb: 21. :ru:
22. :ge: 23. :nl: 24. :rs: 25. :pl: 26. :it: 27. :gr: 28. :se: 29. :cz: 30. :de: 31. :no: 32. :hr:
 33. :me: 34. :cy: 35. :al: 36. :sm: 37. :hu: 38. :lt: 39. :md: 40. :si: 41. :fi: 42. :es: 43. :am:

"...se o teu coração não quiser ceder, não sentir paixão, não quiser sofrer, sem fazer planos do que virá depois, o meu coração pode amar pelos dois"

OGAE Serbia forum

• Bettstonxale
  • Hero Member
  • Art will survive, artists won't.
  • Zemlja: us
« Odgovor #3151 poslato: 20 Novembar 2016, 21:59:58 »
Čestitke Majsti Hvala svima, žiriju, ljudima koji su glasali u anketi i onima koji su komentarisali. Čestitke I ostalim finalistima.

Sent from my iPhone using Tapatalk
1. :ch: 2. :by: 3. :gb: 4. :al: 5. :fi: 6. :ge:

:ua: I love you
:ee: Spirit Animals/Slingshot
:si:  Zažarim

• Avocado
  • Hero Member
  • Irene Esser-Miss Venezuela 2012
  • Zemlja: ua
« Odgovor #3152 poslato: 20 Novembar 2016, 22:27:00 »
Mark prizna da mu Avocado sakuplja glasove i najvise je zasluzio  :D Cak ni kod zirija nije bio top 2... Bas zasluzeno...

Pa... Valjda ti je jasno da ti teorija ne stoji, jer, da je Avocado upregnuo samo trećinu svojih forumskih drugova da glasuju za mene u finalu, ne bih bio "tek" treći sa 12 glasova.   ::() Moja je savjest čista i noćas spavam mirno k'o novorođenče, srdačan poyy.   :-*

Izvini verovatno mi se ucinilo da je Avocado napisao Majsti kako mu je maznuo par glasova, a i Avocadov potencijal da lobira za sebe, pa i tebe smo videli na Djavoljoj veceri. 15 glasova... Minus ovih par Majsta sto mu uzeo, eto tvojih 12.  bye:)

Сачувај ме Боже...шта ја све још нећу дочекати од овог лика?! :o Ја не знам, ја не могу веровати очима чиме се тип бави?!
На тој вечери сам те победио уз гласове пар људи које сам лично позвао, за разлику од тебе који си овде пет пута дуже од мене, а размахао си се на све стране не би ли ти уделили милостоњу, а затим неуротично блокирао сваког ко је одбио...Што је господину ужа специјалност изгледа јер само на форуму је тај број двоцифрен-па ви видите са ким се има посла!Нажалост, плашим се да од њега још нисмо све видели.
И да, иако нема доказа па зато одлучисмо да директно не оптужујемо, нико ме
неће убедити да није користио програмчиће за пеглање гласа.Једноставно је превелика случајност да више нас то примети и то сви поводом истог учесника.

Мајсти честитке, он и ДМ су заиста маестрално то одрадили, то сам већ рекао, звали су буквално свакога кога су се сетили, а што се крађе гласача тиче, за које се нњки ухватише ко пијан плота,узео их је јер је питао први,а као што  Марк рече ја се нисам посветио лобирању за њега, али они који нису још гласали осим њега дали су глас Бебију јер га боље знају а и сам сам проценио да има више шанси да престигне Мајсту :-)

• Mithrandir
  • Moderators
  • It's not bragging if it's true
  • Zemlja: rs
« Odgovor #3153 poslato: 21 Novembar 2016, 00:08:42 »
Majsta, čestitke  ;(:); Iako mi nisi bio favorit, u finalu si zaista bio super, i ovo nikako nije nezaslužena pobeda.   :G) Iskreno do finala nisam verovao da možeš pobediti, već sam kao dva glavna kandidata za pobedu video Marka i Bebija, koji su, po mom mišljenju sveukupno kroz takmičenje bili bolji i konstantniji, ali bio si najbolji kad je bilo najpotrebnije.  :G)
Bebiška, čestitke još jednom na fantastičnom, raznolikom predstavljanju kroz celo takmičenje, znam koliko si se trudio. Definitivno si obeležio sezonu i za mene si ti pobednik  ;(:);
Mark i drage devojke Joška i Bett, čestitam na odličnom predstavljanju u ovom takmičenju, super ste bili  ;(:);
Nažalost, niste bili u finalu, ali Stefix i Marijo pusa za vas  ;D Šou ne bi bio šou bez vas sedmoro  ;zv:)

Organizacija je bila zaista odlična, skidam kapu  ;(:); do trenutka kada ste odlučili da uvažite Bojanine glasove.  ::)
Tets, niko ne osporava ovde tvoj trud, naprotiv, ali sam si dozvolio da ovako jedna stvar baci senku na tvoju dobru volju. Toj Bojani si mogao još jednom napomenuti kad si joj slao snimke koje je trebala da komentariše ne da je ovo "amatersko takmičenje" već da je ovo takmičenje u IMITACIJAMA.
I tu je glavni problem.
Ok, mogao si priznazi grešku i reći da devojka nije skontala o čemu se radi i da eto, njene komentare ću objaviti nakon završetka glasanja i rezultata, i niko ti ne bi uzeo za zlo. Na taj način se nipošto ne bi poništio tvoj trud i zadovoljstvo ljudi što ih je eto Bojana Stamenov komentarisala.
Nipošto niste smeli da prihvatite i uračunate njene glasove (ispalo je malo i bezobrazno), ali sreća vaša pa ti glasovi nisu odlučili pobednika.

Priče o lobiranju su prenaduvane. Svaki učesnik je mogao da zamoli za glas bilo koga, jer je to u okviru pravila. Jeste na kraju postalo haotično kroz antikampanje vršene od strane neučesnika, vaskrsnuće par forumaša i sve to, ali to ne osporava rezultate onih koji su imali lobi, već samo uzdiže rezultate onih koji se time nisu služili, a znam da ih ima. Kroz celo takmičenje mi se niko nije obratio sa molbom za glasove.

Sa druge strane ovi konfliktni, što svojataju Majstinu pobedu kao svoju, znajući da nikada ne bi uspeli da sami pobede su mi presmešni  :D

• Bebi
  • OGAE member
  • Flamboyant schemer
  • Zemlja: fm
« Odgovor #3154 poslato: 21 Novembar 2016, 00:20:53 »
Hvala svima, hvala Mitre vocal coach-u

Pusti me, bre, čoveče, ja samo ovde pijem kafu i samo sam hrišćanka!
1. :it: 2. :mk: 3. :pt: 4. :rs: 5. :be: 6. :hu:  7. :fr: 8. :me: 9. :bg: 10. :lv: 11. :az: 12. :ro: 13. :dk: 14. :au: 15. :am:

« Odgovor #3155 poslato: 21 Novembar 2016, 00:30:51 »
Čestitam Majsti na pobedi, ali i ostalim finalistima, svako je bio zanimljiv na svoj način, takođe čestitam i ostalim učesnicima, kao i organizatorima.  :G) Glasao sam na osnovu sveukupnog utiska za Majstu i Bebija.  ;zv:)

p.s. Josipina poruka je divna :)
:itb:   :bgb:   :atb:   :aub:   :fib:   :nob:   :azb:   :beb:   :mkb:   :frb:

• Bebi
  • OGAE member
  • Flamboyant schemer
  • Zemlja: fm
« Odgovor #3156 poslato: 21 Novembar 2016, 00:35:13 »
Hvala vernom pratiocu TGZP-a

• Josipa.
  • Golden Member
  • we don't talk anymore
« Odgovor #3157 poslato: 21 Novembar 2016, 10:38:51 »
@Eurovisioner,  :-* :-*
Eurovision 2017

:itb:  :seb:  :eeb:  :frb:  :chb:  :ilb:  :azb:  :rob:  :beb:  :cyb:

11.  :md: 12.  :ie: 13.  :pl: 14.  :gr: 15.  :au: 16.  :mk: 17.  :pt: 18.  :bg: 19.  :rs: 20.  :lv: 21.  :dk:
 22.  :at: 23.  :hr: 24.  :hu: 25.  :is: 26.  :gb: 27.  :no: 28.  :sm: 29.  :si: 30.  :cz: 31.  :de: 32.  :by:
33.  :nl: 34.  :ge: 35.  :ua: 36.  :me: 37.  :ru: 38.  :al: 39.  :fi: 40.  :mt: 41.  :es: 42.  :am: 43.  :lt:

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #3158 poslato: 21 Novembar 2016, 11:10:55 »
Cestitke Josipa  ;(:);
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

1 :itb: 2 :hub: 3 :atb:

:ua: :cy: :ch: :si: :md: :ge: :lv: :gb: :al: :dk: :mt: :fr: :es: :pl: :de: :by: :fi:

• Josipa.
  • Golden Member
  • we don't talk anymore
« Odgovor #3159 poslato: 21 Novembar 2016, 11:26:34 »
 :D Hvala Leo :-*

• Majsta94
  • OGAE member
  • #in2deep
  • Zemlja: gr
« Odgovor #3160 poslato: 21 Novembar 2016, 12:11:04 »
Hvala Ibetta, Mitre, Eurovisioner :G) :G)
1. :itb: 2. :seb: 3. :hub: 4. :rsb: 5. :ptb: 6. :ilb: 7. :azb: 8. :rub: 9. :dkb: 10. :mkb:
11. :by: 12. :cy: 13.  :no: 14. :at: 15. :ch: 16. :gr: 17. :be: 18. :fr:
19. :lv: 20. :md: 21. :gb: 22. :ie: 23. :au: 24. :bg: 25. :am: 26. :hr:
27. :pl: 28. :de: 29. :nl: 30. :is: 31. :fi: 32. :ee: 33. :ua: 34. :me: 35. :cz:
36. :ro: 37. :si: 38. :mt: 39. :al: 40. :sm: 41. :ge: 42. :lt: 43. :es:

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #3161 poslato: 21 Novembar 2016, 12:13:31 »
Cestitke naravno i ostalim finalistima svi ste bili za 10 al Josipa za 12  ;D

« Odgovor #3162 poslato: 21 Novembar 2016, 13:13:33 »
Čestitke Majsti na pobedi, takođe i ostalim finalistima na plasmanu (ipak je trebalo i dosta truda da bi se stiglo do kraja). Takođe pohvale i organizatorima (bez obzira na ovo na kraju), sve je bilo perfektno. ;(:); ;(:);
:it: :au: :bg: :ee: :az: :at: :dk: :be: :hu: :is: :si: :by: :mk: :ru: :al:
- TOP15  (bez Srbije) -

• mirCo
  • Golden Member
  • #FujMirko
« Odgovor #3163 poslato: 21 Novembar 2016, 17:49:40 »
Pošto sinoć nisam mogao da odgovorim na tetsujinove ''prozivke'', evo sada bih dao završnu reč citirajući Mitra, jer se slažem sa svakom rečju:

Organizacija je bila zaista odlična, skidam kapu  ;(:); do trenutka kada ste odlučili da uvažite Bojanine glasove.  ::)
Tets, niko ne osporava ovde tvoj trud, naprotiv, ali sam si dozvolio da ovako jedna stvar baci senku na tvoju dobru volju. Toj Bojani si mogao još jednom napomenuti kad si joj slao snimke koje je trebala da komentariše ne da je ovo "amatersko takmičenje" već da je ovo takmičenje u IMITACIJAMA.
I tu je glavni problem.
Ok, mogao si priznazi grešku i reći da devojka nije skontala o čemu se radi i da eto, njene komentare ću objaviti nakon završetka glasanja i rezultata, i niko ti ne bi uzeo za zlo. Na taj način se nipošto ne bi poništio tvoj trud i zadovoljstvo ljudi što ih je eto Bojana Stamenov komentarisala.
Nipošto niste smeli da prihvatite i uračunate njene glasove (ispalo je malo i bezobrazno), ali sreća vaša pa ti glasovi nisu odlučili pobednika.

I definitivno je druga sezona bila mnogo bolja od prve! :G)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
TVOJ GLAS ZVUČI POZNATO - SEZONA 1

Započeo Kakashi

3559 Odgovora
51218 Pregleda
Poslednja poruka 28 Avgust 2016, 22:12:16
bojan92
smiley
114. FSC - Tvoje lice zvuči poznato!

Započeo Leo Cezar

596 Odgovora
9406 Pregleda