Autor Tema: Đavolja večera, SEZONA 1  (Pročitano 17144 puta)

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
Odg: Đavolja večera, SEZONA 1
« Odgovor #1095 poslato: 10 Novembar 2016, 19:26:18 »
Da li misliš da bi strasti u forumskim igricama trebalo da se smire ili je u redu što se non-stop drami?

Definitivno bi trebalo da se "spusti lopta" malo i da su velikoj većini plasmani i pobede u prvom planu, a po mom mišljenju ne bi trebalo da bude takva situacija. Razumem da je možda, u okviru Srbovizije to delimično i rezultat zezancije (koja ide uz celu igru), ali ne shvatam koja je poenta potresanja oko toga što je neko određenoj pesmi dao manje poena od možda očekivanog i isto tako da pesme koje možda volite, namerno daje manji broj poena samo zato što ju je slučajno poslao forumaš sa kojim neko nije u dobrim odnosima. Isto je i sa "Alternativnim takmičenjima." Iskreno mi je detinjasto takvo ponašanje, a većina vas je daleko od toga da bismo nekog svrstali u tu kategoriju. Tako da, ako bismo pričali o tome, šta je prvo što bih volela da se iskoreni na forumu, to bi definitivno bile ove stvari.

Da se vreme vrati unazad da li bi drugačije glasala u finalu i zašto?

Ne znam, možda. I inače sam jedva glasala (nekako sam se odlučila za ove niže), što se tiče poena između tri i pet, presudio je samo trenutak u kom sam glasala. Broj poena koji su ostali finalisti dobili sa moje strane, nema toliko veze sa njima samima, već je isključivo stvar igre (s obzirom da sam stekla utisak da neki misle drugačije, a stvarno nije tako).

" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

OGAE Serbia forum

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #1096 poslato: 10 Novembar 2016, 19:28:01 »
Šta za tebe predstavlja pobeda u "Đavoljoj večeri"? Da li je smatraš uspehom u svojoj forumskoj karijeri?

Ne predstavlja mi ništa specijalno. Mislim, drago mi je što sam pobedila (naravno), ali su mi ovakve igrice u okviru foruma, isključivo vid zabave i to je primarni razlog zbog koga se i prijavljujem za učešće. Lepo je ako na kraju dođe i visok plasman, ali mi je u potpuno drugom planu. Što se tiče toga da li je smatram uspehom u forumskoj karijeri, mislim da ovakve igrice samo mali delić onoga što se dešava u okviru foruma i ne treba da služe kao odrednica za formiranje i promenu mišljenja o bilo kome. Tako da je i na drugo pitanje moj odgovor negativan.

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #1097 poslato: 10 Novembar 2016, 19:38:08 »
Forumska pobednica odgovara u pobedničkom stilu. Pobeda je nije digla u nebesa, ostala je prizemna i dalje je forumska žena iz naroda.  ;(:); ;(:); ;(:);

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #1098 poslato: 10 Novembar 2016, 21:14:33 »
Ja sam zaboravio da postavim pitanja. :(
1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

• Stefix
  • Hero Member
« Odgovor #1099 poslato: 11 Novembar 2016, 08:10:27 »
Jaooo pa ona to mene zeli u drugoj sezoni
Odusevljen pitanjima i odgovorima, imala je dobru postavu( pitanja) i samim tim je imala na sta opsirno da odgovori, svaka cast!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Isuse Mileva

• stres92
  • OGAE member
  • Bem-vinido
« Odgovor #1100 poslato: 22 Jun 2017, 21:01:22 »
Leo, jesi voljan da organizuješ drugu sezonu? :)
2K18

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #1101 poslato: 22 Jun 2017, 21:40:37 »
Jesam ali ne jos  :D Malo je vremena proslo od prve sezone  :G)

« Odgovor #1102 poslato: 22 Jun 2017, 21:55:25 »
Nema druge sezone, Ivana mora ostati jedina djavolica do kraja! Moze sou nesto sa andjelima! Djavola imamo!
Možda je blago koje tražim već odavno nađeno? Možda je carstvo koje gradiš za neku drugu stvarano, a ja ne znam to!

• stres92
  • OGAE member
  • Bem-vinido
« Odgovor #1103 poslato: 22 Jun 2017, 22:43:27 »
Leo, gvožđe se kuje dok je vruće.
Bolje započinji novu sezonu dok još ima vrelih... ;D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
VIP VB 4 (Sezona 2010)

Započeo TyKy

138 Odgovora
9728 Pregleda
Poslednja poruka 28 Februar 2010, 13:35:36
stevan989
xx
Game of Thrones - SEZONA 1

Započeo Leo Cezar

66 Odgovora
1265 Pregleda