Autor Tema: 22. Forum Song Contest - Feel The Rhythm  (Pročitano 34629 puta)

• Bebi
  • OGAE member
  • Belle Époque
  • Zemlja: ps
Re: 22. Forum Song Contest - Feel The Rhythm
« Odgovor #810 poslato: 25 Jun 2010, 19:06:01 »
ja sam na ovom FSC-u prvi put cuo pesmu "Najlepse zelje" i u polufualu dao 12  a u finalu 8...meni ne predstavlja problem ako neko posalje manje poznatu pesmu, ako mi se svidi dobice poene :)

OGAE Serbia forum

• Djole89
  • Golden Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #811 poslato: 26 Jun 2010, 13:39:48 »
Tradicionalno nisam usao u finale... ali dobro, 12. mesto je ok, tu negde na granici... Hvala svima na glasovima za Cutting Crew... Zao mi je sto nisam pratio ovu priredbu, bio sam na letovanju i danas sam se vratio... Bigi, cestitke, organizacija na nivou... ;)
1. :deb: 2. :ltb: 3. :plb: 4. :aub: 5. :rsb: 6. :dkb: 7. :atb: 8. :rob: 9. :alb: 10. :czb:
11.  :mk: 12.  :nl: 13.  :ie: 14.  :gr: 15.  :is: 16.  :bg: 17.  :ch: 18.  :me: 19.  :se: 20.  :ua:
21.  :fr: 22.  :es: 23.  :lv: 24.  :gb: 25.  :be: 26.  :by: 27.  :hr: 28.  :mt: 29.  :pt: 30.  :am:
31.  :it: 32.  :fi: 33.  :no: 34.  :az: 35.  :si: 36.  :ee: 37.  :ru: 38.  :cy: 39.  :sm: 40.  :md:
41.  :ge: 42.  :il: 43.  :hu:

• kuwagat
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #812 poslato: 26 Jun 2010, 13:45:16 »
Apsolutno se slazem!!!!!!Svi cemo se sloziti da je Aspirin ultra mega giga hit a recimo neka pjesma od Tanje Banjanin nije ni u pola toliki hit (lupam primjer) zato sto Tanja nije SEKA i nema frizuru kao SEKA i taj medijski prostor  :) a vec se ne mogu porediti po kvalitetu
Neko ima svoje nacine probijanja i na nasoj i na inostranoj sceni i to je tako sto NARAVNO ne znaci da svaki hit nije kvalitetan DALEKO od toga....
I ova pjesma sto je pobijedila nema toga ko je ne zna ali to ne umanjuje cinjenicu da je odlicna  :G)

Evo ga kuwagat, e hvala ti za 12 poena  ;D

nista =)

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #813 poslato: 26 Jun 2010, 17:32:25 »
Naravno da svako ima pravo da šalje šta želi. Ali, meni uopšte nije zanimljiv fsc na kome od recimo 30 pesama njih 25 se već godinama non stop vrti na svim mogućim radio i tv stanicama, prvo nemam volje da ih ponovo slušam ( a nemam ni potrebe), drugo ne donose mi ništa novo, već počinju poprolično da iritiraju.
Mnogi kažu, ako pošaljem manje poznatu pesmu neću proći u finale!!! Ljudi pa šta ste toliko opterećeni tim finalima i pobedama, pobogu ovo je samo igra.
Ja sam jednom poslao poznatu pesmu i grupu i pobedio (i to isključivo jer sam zaluđen tom vrstom muzike), ali sam slao i pesme na ruskom, francuskom, mađarskom, španskom jeziku.

Ja ne želim da se ovo takmičenje pretvori u World Chart Contest, želim da uz pomoć ostalih učesnika otkrivam neke nove stvari koje samostalno možda nikada ne bi otkrio.

To je moje mišljenje, a sada neka shvati kako ko želi.

I još nešto, više neću nikada komentarisati pesme, jer vidim da pojedinci shvataju te kritike i te kako lično (ja nisam muzički kritičar niti kompozitor ili šta već u toj branši, pa u komentarima nastojim čisto da opišem kako doživljavam neku pesmu ili pevača). !

FYRIR ISLAND HM 2018

« Odgovor #814 poslato: 26 Jun 2010, 17:59:22 »
Naravno da svako ima pravo da šalje šta želi. Ali, meni uopšte nije zanimljiv fsc na kome od recimo 30 pesama njih 25 se već godinama non stop vrti na svim mogućim radio i tv stanicama, prvo nemam volje da ih ponovo slušam ( a nemam ni potrebe), drugo ne donose mi ništa novo, već počinju poprolično da iritiraju.
Mnogi kažu, ako pošaljem manje poznatu pesmu neću proći u finale!!! Ljudi pa šta ste toliko opterećeni tim finalima i pobedama, pobogu ovo je samo igra.
Ja sam jednom poslao poznatu pesmu i grupu i pobedio (i to isključivo jer sam zaluđen tom vrstom muzike), ali sam slao i pesme na ruskom, francuskom, mađarskom, španskom jeziku.

Ja ne želim da se ovo takmičenje pretvori u World Chart Contest, želim da uz pomoć ostalih učesnika otkrivam neke nove stvari koje samostalno možda nikada ne bi otkrio.

To je moje mišljenje, a sada neka shvati kako ko želi.

I još nešto, više neću nikada komentarisati pesme, jer vidim da pojedinci shvataju te kritike i te kako lično (ja nisam muzički kritičar niti kompozitor ili šta već u toj branši, pa u komentarima nastojim čisto da opišem kako doživljavam neku pesmu ili pevača). !

LOL, pa realno neke kritike se stvarno shvataju licno...dobro da je neko i prokomentarisao t :D.... svaka cast....

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
  • Zemlja: me
« Odgovor #815 poslato: 26 Jun 2010, 18:04:59 »
E, iz tog razloga ni ja ne komentarisem pjesme. I nije mi jasno ako neko moze komentar ne pjesmu da shvata kao licnu uvredu!? Naravno, ima izuzetaka, kao sto se desilo u mom slucaju, gdje su pojedini forumasi pljuvali po meni a ne po pjesmi. Mada vec se zna koja je to pjesma i pjevacica bila u pitanju. Strasno volim da je provucem kroz svaki FSC.  hahahaah   Evo za sve one forumase koji nisu sa nama od pocetka, podsjetnik na to (po mom misljenju savrsenstvo) "SRANjE"!!

Ohh... Que ce qu´il est beau, l´homme, quand il - bande...!!!

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
56. Forum Song Contest - Feel The Passion

Započeo Kakashi

495 Odgovora
14124 Pregleda
Poslednja poruka 16 Maj 2012, 18:19:36
sparkle
xx
13. Forum Song Contest // Feel the Magic

Započeo SRECKO

448 Odgovora
33363 Pregleda