Autor Tema: 175. FSC - Featuring  (Pročitano 9437 puta)

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
Odg: 175. FSC - Featuring
« Odgovor #645 poslato: 24 Jul 2018, 17:55:03 »
Kome se ne sviđaju moji postovi ima blok pa neka blokira. I ne laskaj sebi da si mi sad nešto bitan pa da te hejtujem
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

OGAE Serbia forum

« Odgovor #646 poslato: 24 Jul 2018, 17:55:40 »
A po čemu, recimo ova Nikova tema nije bila skoro pa slobodna? Da je ograničio više, sigurno ne biste mogli slati Rihannu, Siu, Iglesiasa i slične? Štaviše, rekla bih da su poslednje dve-tri, uzimajući u obzir ograničenja, po mom mišljenju bile nešto slobodnijeg tipa.. :)

Ne kazem ništa za njegovo ograničenje.
Ne volim sistem sreće i brojeva. Bzv je.

Odnosilo se više na ono žaljenje oko toga da ne može da bude slobodna tema, a i zanimljivo je da se, svremena na vreme, ubaci i faktor sreće kao činilac u samo izdanje.

Anyway, što i ostali kažu, ovde se igra na način kako se igra, ako ti se sviđa, slobodan si da se igraš sa ostalima i učestvuješ. Ako ne, opet je OK, svakako niko nije primoran da učestvuje, ako to ne želi.  :G)
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #647 poslato: 24 Jul 2018, 17:56:02 »
Ko je tu koga sutnuo? @Pera i Beloruski escovac

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

FYRIR ISLAND HM 2018

• Alekseyev
  • Hero Member
  • Lawyer intern;
  • Zemlja: il
« Odgovor #648 poslato: 24 Jul 2018, 17:56:30 »
Kome se ne sviđaju moji postovi ima blok pa neka blokira. I ne laskaj sebi da si mi sad nešto bitan pa da te hejtujem

Rekoh da ne bih da se nastavljam, pa ispoštuj.  :)
Jedina svetla tačka ovog virtuelnog bordela.

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
« Odgovor #649 poslato: 24 Jul 2018, 17:57:22 »
Bože gospode sveti Petre

Sjajna uvertira u novo izdanje!

« Odgovor #650 poslato: 24 Jul 2018, 17:59:02 »
Ja isto ne volim kada dobijamo brojeve na FSC-u. Mislim, zašto bismo dobijali brojeve kada imamo slova, boje, geometrijske oblike, smajliće... ;D :D

Tema veoma brzo. Ne možete da pretpostavite šta vas sve ovaj put čeka. >:D Mogao bih da dam jedan hint 8)

Inače, čestitke Niku na organizaciji, Vlaxsu na pobedi i vitrusu, Djoletu i etici za izbor poslatih pesama. ;(:);
BEST OF ESC 2018.
:beb: :seb: :ptb: :grb: :atb:

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
« Odgovor #651 poslato: 24 Jul 2018, 18:00:35 »
Meni je lose od hinta :D

Послато са 5046Y уз помоћ Тапатока

" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Alekseyev
  • Hero Member
  • Lawyer intern;
« Odgovor #652 poslato: 24 Jul 2018, 18:01:24 »
A po čemu, recimo ova Nikova tema nije bila skoro pa slobodna? Da je ograničio više, sigurno ne biste mogli slati Rihannu, Siu, Iglesiasa i slične? Štaviše, rekla bih da su poslednje dve-tri, uzimajući u obzir ograničenja, po mom mišljenju bile nešto slobodnijeg tipa.. :)

Ne kazem ništa za njegovo ograničenje.
Ne volim sistem sreće i brojeva. Bzv je.

Odnosilo se više na ono žaljenje oko toga da ne može da bude slobodna tema, a i zanimljivo je da se, svremena na vreme, ubaci i faktor sreće kao činilac u samo izdanje.

Anyway, što i ostali kažu, ovde se igra na način kako se igra, ako ti se sviđa, slobodan si da se igraš sa ostalima i učestvuješ. Ako ne, opet je OK, svakako niko nije primoran da učestvuje, ako to ne želi.  :G)

Zar nije cilj imati što više učesnika?
A nisam jedini kome se sistem brojeva ne sviđa.
Nisam jedini ni ko je za to da svremena na vreme dozvoli potpuno slobodna tema. Srbovizija je odvojena od FSC i nemoj mi odgovarati da je tamo slobodno jer nisu iste igrice.

Taj stav "ako ti se ne svidja nemoj da se igraš" je debilan kranje, jer čovek ne može da iznese kritiku.

Edit:
Država prmeni Ustav, prilagodi zakon, a vi zauzeli stav ...  :amin:

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
« Odgovor #653 poslato: 24 Jul 2018, 18:03:05 »
Meni se ne svidjaju slobodne teme :D Lakse da ali slobodne ne :D

Послато са 5046Y уз помоћ Тапатока

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
« Odgovor #654 poslato: 24 Jul 2018, 18:04:13 »
Biće kako je bilo do sad - dobar balans između slobode i robije.

• Ro
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #655 poslato: 24 Jul 2018, 18:06:23 »
Meni se ne sviđa brokula

Inače jedva čekam da vidim šta je stevan spremio  ;D

« Odgovor #656 poslato: 24 Jul 2018, 18:08:56 »
Nisam jedini ni ko je za to da svremena na vreme dozvoli potpuno slobodna tema. Srbovizija je odvojena od FSC i nemoj mi odgovarati da je tamo slobodno jer nisu iste igrice.

Taj stav "ako ti se ne svidja nemoj da se igraš" je debilan kranje, jer čovek ne može da iznese kritiku.

Edit:

Da stavimo tačku, na diskusiju, pošto ne verujem da ćemo se složiti, a za slobodne teme, postavih ti pitanje, zašto se Nikova tema razlikuje od toliko željenih slobodnih tema? Takođe, nije uopšte poenta što više učesnika po svaku cenu, ako neko nije zainteresovan da učestvuje ili nema neku adekvatnu pesmu, sasvim je u redu da preskoči po koje izdanje. Neko bi pomislio da konstantno imamo teške teme koje su ograničene do detalja, pa se žališ..Koncept igre se može razlikovati od foruma do foruma, na tom gde si učestvovao, moglo se slati šta god hoćeš, ovde eto ne može i to je to..Inače, i Srbovizija je nekada tematski bila ograničena (u okviru jezičkog i geografskog ograničenja), ne smem ni da zamislim, šta bi tek onda pisao.. ;D

• Alekseyev
  • Hero Member
  • Lawyer intern;
« Odgovor #657 poslato: 24 Jul 2018, 18:14:42 »

Edit:

Da stavimo tačku, na diskusiju, pošto ne verujem da ćemo se složiti, a za slobodne teme, postavih ti pitanje, zašto se Nikova tema razlikuje od toliko željenih slobodnih tema? Takođe, nije uopšte poenta što više učesnika po svaku cenu, ako neko nije zainteresovan da učestvuje ili nema neku adekvatnu pesmu, sasvim je u redu da preskoči po koje izdanje. Neko bi pomislio da konstantno imamo teške teme koje su ograničene do detalja, pa se žališ..Koncept igre se može razlikovati od foruma do foruma, na tom gde si učestvovao, moglo se slati šta god hoćeš, ovde eto ne može i to je to..Inače, i Srbovizija je nekada tematski bila ograničena (u okviru jezičkog i geografskog ograničenja), ne smem ni da zamislim, šta bi tek onda pisao.. ;D

Odgovorio sam ti na to pitanje.  :)

Nije ni tamo bilo slobodno. Ali se znalo, svaki parni FSC je slobodan osim pesama sa ESC i NF, svaki neparan tematski. Mislim čak i da je Miloš tamo pisao.

Ne slažemo se, ali ok, šta je tu je, ne bi valjalo ni da se svi složimo.

• MarkoH
  • Hero Member
  • Zemlja: ba
« Odgovor #658 poslato: 25 Jul 2018, 19:44:30 »
Hvala brojčani na 12 .Jako loš rezultati za Morning after Dark  >:( :(
Sada sam pregledao svoje pjesme koje zadovoljavaju ovu temu
Daft Punk ft. Julian Casablancas
Danny Saucedo ft. Malcolm B
Eric Destler ft. Franka Batelić
Estelle feat. Kanye West
Gretta ft. Geby
The Young Professionals ft. Anna F.

Odlične pjesme i naravno sve ispale u polufinalu osim Estelle feat. Kanye West :o
Čestitam pobjedniku ,od mene 0 a drugoplasirani 12 znači učinio sam maksimalno  :D i to je igra kada fali jedan poen.Šteta ,obožavam tu pjesmu

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter