Autor Tema: 170. FSC - National Finals  (Pročitano 11739 puta)

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
Odg: 170. FSC - National Finals
« Odgovor #480 poslato: 20 April 2018, 22:46:46 »
Svaki post je bitan, ovo više nije humano kako skupljate :D
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

OGAE Serbia forum

« Odgovor #481 poslato: 21 April 2018, 00:24:15 »
Nisam dugo komentarisao

I Polufinale

1. Aitana, Ana Guerra: Kao rumunski latino. Moram da priznam da nisam ovo cuo ranije, mnogo mi se dopada, ne znam jesu li bili favoriti, ali svakako da su trebali biti izabrani  :G)

2. Benjamin Ingrosso : Losija od ovogodisnje, cak me pomalo i smara, sto sa ovogodisnjom nije slucaj ocigledno. Nema svoj licni pecat i to mi se kod njega uglavnom ne dopada.

3. Biber I DJ Niko Bravo: Druga najbolja pesma na Beoviziji. Tek sad kada su se slegli utisci, dok slusam ovu pesmu, shvatam koliko je dobro sto smo izabrali "Novu decu". Mozda sa Svatovima ne bismo bili izignorisani kao sa Balkanikom u ovom periodu, ali Balkanika je ipak sigurniji izbor.

4. Demy: Meni ova pesma bolja od "This is love", ali je nekako neprimetna i brzo je zaboravim, al opet dok je slusam uzivam.

5. Emma: Kad smo kod Finske, htedoh prijaviti Zuhlke - Perfect Villain, meni ta pesma hit i krivo mi je sto je se niko nije setio. Emma mi je slabija od Zuhlke, ali svakako dobra  :G)

6. Eva Burešová: Smara me zaista

7. Holly Brewer: Mega stvar, a tek njena izvedba uzivo. I dalje mi nije jasno kako nije pobedila :neznam: Najbolja UK pesma posle one od Jade Ewan, a bolja i od te pesme.

8. Jon Henrik Fjällgren feat. Aninia: Tada mi je bila dobra, malo mi je dosadila. U svakom slucaju, zelim nesto ovako da jednom Svedi posalju  ;D

9. KADNAY: Uf bre mnogo jeftino, ne svidja mi se.

10. Liam Tamne: Svidja mi se ova pesma, ali nisam siguran u njegovu izvedbu uzivo.. Mnogo tesko za pevanje rekao bih, sve u svemu pozitivan utisak  :G)

11. Loreen: Mogao bih da se kladim da bi opet pobedila da je otisla na ESC.  Cista umetnost.

12. Margaret: Jeftino i ovo, Havana klon drugacijeg aranzmana.

13. MELOVIN: Drzi paznju, nije losa, ali jedini problem ovoj pesmi je sto je u ovom polufinalu.

14. Serena: Volim  :G) E ovo je bas steta sto nije pobedilo.

15. Tamar Kaprelian: I sad shvatam koliko je "Qami" mnogo jaka stvar, kada uporedim nju i Ari Ari, odnosno njega i nju kao interpretatore. Ali stvar nije losa, mislim da je ovo slucaj kao i kod nas Biber - Balkanika, Tamar bi medju fanovima bolje prolazila, ali "Qami" ima veci potencijal da uspe na ESC sceni.

16. TAYANNA: I dalje se pitam ima li skrivene poruke prema Rusiji u ovoj pesmi ?  :D Boze koliko mocna stvar, mozda ona pobedi ovde na FSC-u, meni ne bi smetalo, i za ovo kao i za Holly i Safari me boli sto nije pobedila.

17. Totova & Freddie Shuman: Ovo bi bilo dobro prihvaceno na ESC-u, ali nisam siguran da li bi usla u top 10 na ESCu. Meni se licno ne dopada bas previse.

18. Wiktoria: Sta da kazem, ona mi je boginja i nadam se da cemo je uskoro videti na ESC-u. Save me joj je najbolja pesma, pa potom ova.

II polufinale

1. Ariadne:  Nisam ovo cuo ranije, nisam nesto odusevljen. Ne smeta mi i to je to

2. Bianca Atzei: Trebao je da prodje citav minut da bih stvorio utisak neki, nije losa pesma bas sam pozitivno iznenadjen  :G)

3. BQL: Ostaje zal sto nisu pobedili, Slovenija kao jedna od po meni slabijih ESC nacija, bi sa ovom pesmom meni bila u vrhu na listi prosle godine. Jesu oni u semi ?  ;D

4. Elina Born: I ovo mi je bilo na spisku za slanje, sto ce reci visoka ocena posiljaocu (ako/ako situacija)  ;D

5. Ermal Meta: Ne radi me, zao mi je

6. Gergely Dánielfy: Madjare nikako nisam pratio pa ce mi, sve njihove takmicarske pesme ovde, biti nove  ;D  Dosadno

7. Ivy Quainoo: Nisam bas odusevljen bio njom. :neznam:

8. Jukebox & Bella Santiago: Interesantna je pesma, nisam cuo ranije. Svidja mi se  :G)

9. Lana i Aldo: Jel trolujete ? Ok, respekt postujem svaciji ukus, ali not my cup of tea.

10. LIAMOO: Drugacije od svega u ovom polufinalu, i nekako osvezava, ali tada na nacionalnom izboru nisam imao takav utisak. Bas se izdvaja u ovakvoj konkurenciji pesama.

11. Maja Nikolić: Znaci saljete je jer trolujete ili vijate poene koje necete dobiti jer ce i ovde proci lose  :D

12. Mariette: Dobro je sto nije pobedila, Robin je ipak Robin  :-* Sve u svemu, nije joj losa pesma.

13. Mirela: Solidno, Solidno  :G) Cek, jel to ona sto je dobila neki wild card ili public vote za ucestvovanje na izboru ?

14. Spoon 21: E ovi Madjari su mi ok, isto kao i LIMAOO dodju kao neko osvezenje.

15. Tamas Horvath: On bio najveci favorit, a ? Sta znam, meni nista posebno

16. Toms Kalderauskis: Ima nesto lepo u sebi sto nosi, nije losa, ni ovo ne znam od ranije  :G)

17. Vajé: Ovoj pesmi samo fali da se nesto eksplozivnije desi, inace je sasvim korektna i prijatna  :G)

18. yesyes: Stvarno je bio toliki hajp oko ove pesme ? Overrated  ::)  Josipa volim ja tebe i dalje  ;zv:)
1. :atb: 2. :fib: 3. :aub: 4. :bgb: 5. :deb: 6. :cyb: 7. :chb: 8. :mkb: 9. :plb: 10. :frb:

11. :rs: 12. :se: 13. :il: 14. :az: 15. :ua: 16. :cz: 17. :ie: 18. :ee: 19. :dk: 20. :es:

21. :am: 22. :by: 23. :al: 24. :sm: 25. :md: 26. :lv: 27. :me: 28. :be: 29. :gb: 30. :hu:

31. :si: 32. :it: 33. :ru: 34. :lt: 35. :no: 36. :is: 37. :mt: 38. :gr: 39. :ro: 40. :pt:

41. :hr: 42. :ge: 43. :nl:

« Odgovor #482 poslato: 21 April 2018, 00:30:25 »
BQL su rođena braća, a što se Mirele tiče, ona je bila među 5 odabranih od strane RTVE, preko web castinga je prošla Leklein.

Prvi negativan komentar, btw.  ;D
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

« Odgovor #483 poslato: 21 April 2018, 00:32:03 »
Juu nisam znao, dobro hvala. Nemoj govoriti, sad ce ova forumaska masa da se baca na prethodne komentare da traze da probaju da ukapiraju sta si poslala  ;D

« Odgovor #484 poslato: 21 April 2018, 00:33:46 »
Pa možda i trolujem, nikad se ne zna.. :neznam: :P

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #485 poslato: 21 April 2018, 00:48:58 »
Leklein i dalje slušam.

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
  • Zemlja: rs
« Odgovor #486 poslato: 21 April 2018, 04:13:47 »
Fantasticni baneri. Bravo za domacina.
Komentari za moju pesmu uzas i katastrofa. Ua posiljalac. Ua!
euronik ESC18 top 20 lista:
:beb::bgb::grb::eeb::frb::sib::seb::ilb::hrb::mkb:
:cyb::ptb::byb::lvb::amb::fib::dkb::nob::deb::czb:

• Josipa.
  • Golden Member
  • remind me to forget
  • Zemlja: it
« Odgovor #487 poslato: 21 April 2018, 09:21:44 »
Bql u šemi, kuku Denza, pa na facama im se vidi da su braca :D

• Micky
  • Hero Member
  • #BambijaZadrži
  • Zemlja: pl
« Odgovor #488 poslato: 21 April 2018, 09:35:23 »
Loše kod @Denza_Sombor  :cry:

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #489 poslato: 21 April 2018, 10:50:21 »
Samo ok kod Denze
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Majsta94
  • OGAE member
  • nova deca su ukras sveta
  • Zemlja: gr
« Odgovor #490 poslato: 21 April 2018, 11:53:00 »
Ok kod Denze ;D
:rsb:
:cyb: :itb: :esb: :deb: :ltb: :czb: :sib: :bgb: :frb:
:md: :at: :hu: :ua: :au: :ee: :no: :al:
:dk: :pt: :gb: :ie: :nl: :se: :il: :fi:

• Ady
  • Hero Member
  • Hvala, ne!
« Odgovor #491 poslato: 21 April 2018, 13:08:54 »
Odustajem od nade da ću iakda zablistati kod Denisa na FSC-u.  :meh:

Uzgred, Lana i Aldo nisu trol! Da je neko poslao nastup sa Beovizije, to bi već bilo drugo, da ne kažem druga pesma.
Ovo je samo audio verzija i mislim da znam ko je poslao njih, kao i Maju N.  :)
1. :beb: 2. :lvb: 3. :itb: 4. :nlb: 5. :hrb: 6. :seb: 7. :frb: 8. :hub: 9. :ilb: 10. :atb:

11. :ee: 12. :dk: 13. :pt: 14. :ch: 15. :me: 16. :gr: 17. :de: 18. :am: 19. :si: 20. :es: 21. :bg:

22. :rs: 23. :no: 24. :ru: 25. :md: 26. :mk: 27. :ge: 28. :cz: 29. :gb: 30. :al: 31. :lt: 32. :is:

33. :ie: 34. :pl: 35. :ro: 36. :sm: 37. :fi: 38. :by: 39. :ua: 40. :cy: 41. :az: 42. :au: 43. :mt:

« Odgovor #492 poslato: 21 April 2018, 13:47:31 »
Odustajem od nade da ću iakda zablistati kod Denisa na FSC-u.  :meh:

Uzgred, Lana i Aldo nisu trol! Da je neko poslao nastup sa Beovizije, to bi već bilo drugo, da ne kažem druga pesma.
Ovo je samo audio verzija i mislim da znam ko je poslao njih, kao i Maju N.  :)

:( Coveku je dovoljno da vidi tvoj i moj top 10 ove godine i sve ce mu biti jasno... velika razmimoilazenja smo oduvek imali  ;D

• Ady
  • Hero Member
  • Hvala, ne!
« Odgovor #493 poslato: 21 April 2018, 13:58:40 »
 ;D  Bukvalno! Holandija i Portugalija su ti u poslednje tri. Italija isto pri dnu.
Moje dve najgore ti se nalaze u top 10, a moj kompletan bottom 5 je u tvojoj gornjoj polovini.

Ipak na FSC-u ja solidno glasam za tebe, ali ti za mene nikako. :)

« Odgovor #494 poslato: 21 April 2018, 15:46:43 »
Vidim doticna persona mi proziva srbovizijski grad. A to sto ista ta persona na poslednjih 9 izdanja jednom gradu (koji gle cuda predatavlja njegov dobar drug) konstantno daje top poene (10, 12, 10, 10, 10, 12, 8, 8, 8), to nikom nista? A bogami i taj grad mu redovno uzvraca lepim poenima. I posle doticna persona mene napada i glumi postenje i pravi se naivan, a radi troduplo gore stvari lol.
I da ne bude skroz offtopic, priredba je bila uzasna, kao i uvek ;D

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
« Poslednja izmena: 21 April 2018, 15:50:32 Eddie the Head »
:ilb: :chb: :grb: :uab: :fib: :byb: :bgb: :atb: :rsb: :plb:

:be: :cy: :si: :au: :ee: :cz: :hr: :hu: :it: :fr: :is: :dk: :sm: :mk: :al:

:nl:  :no: :ru: :lt: :gb: :az: :mt: :ro:  :es: :am: :se: :ie: :me: :de: :md: :pt: :ge:

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
101. FSC - The best of national finals 2013./2014.

Započeo Mark

1032 Odgovora
17334 Pregleda
Poslednja poruka 31 Oktobar 2014, 08:24:35
Petar