Autor Tema: 163. FSC - Euro Charts  (Pročitano 14218 puta)

Odg: 163. FSC - Euro Charts
« Odgovor #750 poslato: 16 Decembar 2017, 17:48:12 »
Specijal će biti otvoren u toku večeri, čisto da javim.  :G)
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

OGAE Serbia forum

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
« Odgovor #751 poslato: 16 Decembar 2017, 17:49:18 »
 ;(:); Jedva cekam
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

« Odgovor #752 poslato: 16 Decembar 2017, 18:16:12 »
Čestitam organizatoru na dobroj organizaciji, a dodatni plus ide za efikasnost kod povratnih poruka o prihvatanju prijave i glasova.  :G)

Čestitam i pobedniku.  :)

Većina pesama mi se svidela; više njih je ostalo ispod crte i u polufinalu i u finalu.

Mislim da mi se prvi put desilo da sa nekim razmenim 12 poena i u polufinalu i u finalu.  :G) Drago mi je da se moj predlog dopao mnogima: Doctor Who, Denza_Sombor, Stole, MarkoH, McSteamy, ivana-ns, Niko, vitrus, stres92, Anhel, MilanB, Ady, etica, hypotalamus, Bebi, euronik, Djole89 i Ibeta.  :G)  bye:)

• Micky
  • Hero Member
  • #BambijaZadrži
  • Zemlja: pl
« Odgovor #753 poslato: 16 Decembar 2017, 20:03:09 »
@ivana-ns po pravilu me je trebao organizator upozoriti da trebam dati Karolini nekoliko poena zato sto sam joj dao u pf 8 poena a  ne ovako da me kaznite diskvalifikacijom ja se ne sjecam  i sta sam doruckovao a kamoli kome sam dao 8 poena u pf !

Nema kukanja, ostu sudbinu sam doživeo i to sa mojom omiljenom pevačicom i odličnim plasmanom, a takođe ostavio odličnu pesmu slučajno bez poena. Tako da kaznu treba izdržati i cutati  :G)

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #754 poslato: 16 Decembar 2017, 20:09:19 »
Ja sam tek sad skontao da ja nisam bilježio učešća i rezultate u svoj Excel još od drugog izdanja :o Očito razočaran nakon dva ispadanja :D
#SRB
#srcemsvim
:rs:

• Ady
  • Hero Member
  • Hvala, ne!
« Odgovor #755 poslato: 16 Decembar 2017, 20:46:30 »
;(:); Jedva cekam
S razlogom!  :D (razlozima tačnije)  :)
Mada se to najviše odnosi na sam početak godine.
1. :beb: 2. :lvb: 3. :seb: 4. :itb: 5. :nlb: 6. :hrb: 7. :dkb: 8. :hub: 9. :frb: 10. :atb:

11. :il: 12. :ch: 13. :ee: 14. :me: 15. :pt: 16. :gr: 17. :si: 18. :am: 19. :de: 20. :bg: 21. :es:

22. :ru: 23. :rs: 24. :no: 25. :md: 26. :mk: 27. :gb: 28. :al: 29. :ge: 30. :cz: 31. :is: 32. :lt:

33. :ie: 34. :pl: 35. :ro: 36. :sm: 37. :fi: 38. :by: 39. :ua: 40. :cy: 41. :az: 42. :au: 43. :mt:

« Odgovor #756 poslato: 16 Decembar 2017, 21:15:21 »
Pre svega, čestitke pobedniku, ugodna pesma, mojih 6 poena. :G) Hvala malobrojnima na glasovima za Loucasa, pesmu sam čuo pola sata pre nego što sam je našao, baš tako nešto sam hteo sada da se razlikuje od pesama koje sam slao na nekoliko prethodnih izdanja a da mi se baš svidi, i bez obzira na rezultat, opet bi poslao ovu pesmu. :G) Predivna Karolina opet prenisko sa divnom pesmom sa onog fantastičnom albuma "Makedonsko devojče 2" :-* Celine je isto baš zalužila bolji plasman ovaj put. :G) Ostali iz mog top 5 su u top 3, tako da sam na kraju i zadovoljan ishodom ovog dosta slabašnog FSC-a za mene.

A sada znamo šta sledi, sedmi po redu specijal kog smo već pominjali biće otvoren u 22h, i to Revijom pobednika. :win: Podsetićemo se svih izdanja, njihovih pobednika a u narednih 6 dana ćemo glasati za njih i odabrati najboljeg među najboljima, ali o tome više u temi. Evo logo-a kao najave za specijal! :cheer:

BEST OF ESC 2018.
:beb: :seb: :ptb: :grb: :atb:

• hari_eurovision
  • Hero Member
  • Ja sam Hari i imam Harizmu, imam Harizmu !
  • Zemlja: ba
« Odgovor #757 poslato: 16 Decembar 2017, 22:11:52 »
@micky ma nije meni krivo sto sam dsq. Svakako sam po**io u polufinalu tako da mi to nista nije znacilo al hajde otom potom nego krivo mi je sto me organiz.nije upozorio da moram dati karolini koji poen jer sam joj u pf.dao 8 poena predhodni organiz.su me upozoravili, takodjer i uvidjam svoju gresku jer sam i ja mogao da pogledam u sanduce gdje su poslane poruke, al posto sam ja covjek velika msm srca ja ovim putem oprasta i cak mi je zao onih kojo su zakinuti sa poenima radi moje dsq. 😀
A STO NE GI DADADNE ? DADNE, DADNE, DADNE NEGO STA DNE !

• Micky
  • Hero Member
  • #BambijaZadrži
  • Zemlja: pl
« Odgovor #758 poslato: 17 Decembar 2017, 10:53:20 »
Razumem tvoje nezadovoljstvo, ali identicnu situaciju sam imao, nije ni mene organizator upozorio, sta da radimo kad su pravil takva.
Valjda ce ti i specijal racunati pa ces vec u novoj godini moci slati novu pesmu ;)  ;zv:)

• MarkoH
  • Hero Member
  • Zemlja: ba
« Odgovor #759 poslato: 17 Decembar 2017, 14:13:33 »
Hvala za glasove za  Sexy Zoru .Malo ste je otračali a ona je baš super simpatična cura.Zaista meni je bilo u zadnji tren,izvinjavam se ,to je bio treći pokušaj  pjesme i greškom prijavljen Roman Lob
Hvala avocado na 12 i ostalima na poenima za izvrsno 14 .mjesto
Čestitam pobjedniku i organizatoru i hvala još jednoj  tajanstvenoj osobi s foruma  ;D
Pjesme su bile svaka čast,meni je ova od Guy Sebastiana za koju sam dao 12 vrh vrhova,zaista je bilo teško glasati nikad teže
To je bilo to,jako loša godina za mene s nekoliko finala i plasmana na samo dno.Idemo dalje 2018

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Euro 2016 - Francuska (10. jun - 10. jul)

Započeo Leo Cezar

1107 Odgovora
14517 Pregleda
Poslednja poruka 13 Jul 2016, 21:16:03
Leonidas
xx
Crna Gora 2012: Rambo Amadeus - Euro neuro

Započeo Miloš

1017 Odgovora
30552 Pregleda
Poslednja poruka 01 Novembar 2012, 01:40:32
Björn