Autor Tema: 155. FSC - Ostrvska Satisfakcija  (Pročitano 4952 puta)

• Anhel
  • Sr. Member
  • Zemlja: rs
Odg: 155. FSC - Ostrvska Satisfakcija
« Odgovor #285 poslato: 02 Avgust 2017, 01:31:04 »
Čestitke pobedniku, od mene 4 poena! Čestitke i organizatoru! Što se tiče moje pesme, ja sam prezadovoljan 14. mestom, s obzirom da sam očekivao neko između 23. i 15. mesta. Hvala svima koji su glasali za Benija, posebno hvala Brojčanom (12p), vitrusu i Eurovisioneru (10p) i etici (8p) . Nadam se da će se sledeća tema FSC-a odnositi malo i na pesmu a ne samo na izvođača :)
« Poslednja izmena: 02 Avgust 2017, 10:03:47 Anhel »

OGAE Serbia forum

• Novinar
  • Sr. Member
  • Korake ti znam...
  • Zemlja: ba
« Odgovor #286 poslato: 02 Avgust 2017, 13:05:13 »
I ko je sljedeći organizator?  ;zv:)
:ba: BIH ESC :ba:

1. Rijeka bez imena ; 2. Lejla ; 3. Love in rewind ; 4. Korake ti znam ; 5. Bistra voda ; 6. Ljubav je ; 7. Call me ; 8. Pokušaj ; 9. Thunder and lightning ; 10. In the disco

• Kakashi
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #287 poslato: 02 Avgust 2017, 13:13:25 »
Novo izdanje sutra u toku dana (ili večeri  ;D ).
Novinar eto ti odgovora  ;zv:)
FALLING doesn't give you a reason to give up as long as you BELIEVE

• kopachka
  • Hero Member
  • müzik son ses bangır bangır
« Odgovor #288 poslato: 02 Avgust 2017, 13:13:51 »
Tko god da je sljedeći organizator_ica, nadam se da ću prijavu uspjeti poslati već danas jer sutra putujem. A što se tiče teme, pretpostavljam da će biti mainstream friendly.
yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hoooooop ordayım

#Gülşen2018 #İstanbul2019

« Odgovor #289 poslato: 02 Avgust 2017, 13:54:28 »
Dajte FSC prepun hitova  ;D
"You better keep your mouth shot and let people think you are a fool, than to speak out and remove all doubt"

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #290 poslato: 02 Avgust 2017, 14:34:02 »
Ro je na proslom FSC-u bio takoreci poslednji, imao je najmanje poena u svom pf-u, a sada je pobedio. Kakav skok! Cestitke, Ro! :)

Nisam bas zadovoljna rezultatima. Pobednicka pesma mi je onako, nijedna od pesama kojima sam dala poene od 6 do 12 nije uspela da se plasira u top 10, moja pesmica je tek 19-a .... Dobro je da se bar nesto za sta sam glasala dobro plasiralo.

Hvala svima koji su glasali za Elidu i "Nhu Santiagu".  :) Lepo je sto se bar nekom dopala i sto sam je i sama, zahvaljujuci temi, otkrila.

@ivana, nisam ni pretpostvila da si ti poslala Emelinu. Bas lep izbor. Prava egzotika. :)

"Kaleo" je ono sto sam i sama htela ranije da saljem, al' mi se nije dalo. Jednom kad sam dobila zadatak da saljem pesmu koja ima 4 i vise reci i drugi put kad smo slali zemlje koje nisu pobedile na ESC-u (bila sam ubedjena da ce ih tada neko sigurno poslati).

iNCH je ona koju bih najverovatnije poslala da nisam poslala Elidu. I bas sam se pitala da l' je vitrus mozda slusa tamo u Singapuru, kad ono on je i poslao.  :D

@Denza, ipak nije uspelo sve da se poklopi s 5. FSC-om.   
Pohvale za organizaciju.  :G)   

« Odgovor #291 poslato: 02 Avgust 2017, 15:11:09 »
Честитке, Ро на првој победи! ;(:);

Жао ми је што нисам био у прилици да учествујем на овом издању. Дензо, похвале за тему и организацију. :)

« Odgovor #292 poslato: 02 Avgust 2017, 16:33:12 »
@etica, hvala, drago mi je sto ti se dopala. :) Mene je "kupila" na prvo slusanje.

Organizator 156. FSC-a je Kakashi. (mada vidim da me je i prestigao  sa otvaranjem teme  :D )..

• Kakashi
  • Hero Member
« Odgovor #293 poslato: 02 Avgust 2017, 16:44:55 »
 ::() ::() ::()

« Odgovor #294 poslato: 02 Avgust 2017, 21:10:56 »
Hvala Aco, steta sto nisi ucestvovao  :(

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #295 poslato: 03 Avgust 2017, 18:01:52 »
Za Roisin dve desetke od etice i stevana i poneka sića. Jednostavno diva par exelans pa nije za svakoga, znam to iz prethodna 3 puta.
Cestitke organizatoru na odlicnom fsc-u i pobedniku (odavno se nije desilo da pobedniku ne dodelim ni poen).
ESC 2017 PED top 10 by euronik:
:itb::ptb::hub::beb::rsb::mkb::dkb::seb::isb::azb:

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter