Autor Tema: 146. FSC - Welcome Europe!  (Pročitano 14167 puta)

• etica
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
Odg: 146. FSC - Welcome Europe!
« Odgovor #990 poslato: 26 Februar 2017, 16:06:53 »
Hvala ti za tu duplu 12-icu. :) A što se tiče toga što sam rekao na početku FSC-a - to i dalje stoji. Nisam zadovoljan izborom, iako pjesmu baš volim. Htio sam naći izvođača/icu/e iz Andore, a ne poslati nekog iz Španjolske. Dok su trajale prijave uletile su mi obaveze i kratko putovanje tako da je moja glazbena avantura kroz Andoru bila u drugom planu. Vanesu sam imao u back-up planu od samog početka. Siguran sam da bih pronašao nešto što mi se sviđa da sam imao još dan-dva, a ovako sam prošao kroz dvadesetak izvođača i ništa mi se nije dovoljno svidjelo, tako da je na kraju uletjela Vanesa. Dakle, pjesmu volim, ali sam izbor ne. :G)
Aha, dobro... Potpuno te razumem, jer i ja volim da saljem ono sto se konkretno trazi, ali eto, tako ti se namestilo. Vazno je da si poslao ono sto volis.  :G)

@etica ne znam zasto ali u ovoj pesmi Maxim mi je ostavljao neki Kiki Lesendric vajb, nisam siguran koliko sam blizu :D
Interesantno.... Ja nisam, slusajuci Maxima, ni pomislila na Kikija. Ne znam sta te je to asociralo... Mozda nacin izvodjenja - to sto u refrenu peva za razliku od strofa gde deluje da vise prica/recituje?!
Mene je pre, ali samo kada je u pitanju muzika, asocirao na Chromeo.

Ovo mi je, inace treci nemacki izvodjac na slovo M koji osvaja 15. mesto u finalu - Max Mutzke, Mic Donet, Maxim.

Sto se tice Leive i meni se vise dopada ova koja je ucestvovala, iako je na kraju ostala bez poena. Problem - vokal. Pustim - svidja mi se, odslusam do kraja - ok, ali ipak mi je vokal nekakao njanjav. Te 'ocu da joj dam poene, te necu da joj dam poene i tako do kraja glasanja.  :D

@euro, odlicno si se ti snasao u Moldaviji. :G) Meni je tvoja pesma ostala ispod crte, ali dopala mi se i evo jos uvek razmisljam na sta me to podseca. Uzasno mi lici na nesto, ali nema sanse da se setim na sta.

OGAE Serbia forum

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #991 poslato: 26 Februar 2017, 16:46:09 »
Isto i mene podseca, dali na neki srpski ili makedonski pop pesmuljak iz prosle decenije :neznam:

I jeste najvise u refrenu mi je kao Kiki :D

Sent from my CUBOT_NOTE_S using Tapatalk

• MarkoH
  • Hero Member
  • Zemlja: ba
« Odgovor #992 poslato: 26 Februar 2017, 18:25:28 »
Hvala forumašu Denza_Sombor na 12 poena za Encu  :G)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

clip
73. FSC - Europe / Battle of the Sexes

Započeo Leo Cezar

1535 Odgovora
21428 Pregleda
Poslednja poruka 02 Novembar 2013, 20:44:13
tetsujin
xx
Luxembourg - in a very heart of Europe (1956 - 1993)

Započeo Evro

27 Odgovora
3401 Pregleda
Poslednja poruka 21 Jun 2013, 15:49:54
SteVe
xx
9. Forum Song Contest (We love Europe)

Započeo Alex

1030 Odgovora
36815 Pregleda
Poslednja poruka 30 Oktobar 2009, 15:18:48
TyKy
xx
42. Forum Song Contest - Europe's living a celebration!

Započeo Majsta94

906 Odgovora
22833 Pregleda
Poslednja poruka 30 Septembar 2013, 07:41:14
Милан
xx
44. Forum Song Contest - Unite, unite Europe!

Započeo arheometar

1666 Odgovora
32261 Pregleda
Poslednja poruka 29 Septembar 2013, 17:36:28
kopachka