Autor Tema: 145. FSC - Don't speak! (vol. 2)  (Pročitano 12997 puta)

• Mithrandir
  • Moderators
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
  • Zemlja: rs
Odg: 145. FSC - Don't speak! (vol. 2)
« Odgovor #870 poslato: 07 Februar 2017, 09:12:42 »
Ady, svaka čast na analizi, mene bi mrzelo da sve to istražim  :D  ;(:);
Lepo si povezao za mene  ;D 
Let’s put some light into our lives

OGAE Serbia forum

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #871 poslato: 07 Februar 2017, 12:38:32 »
Moderatori hteli da otmu organizaciju :D
Opet se od muve pravi slon.  ::)

@Ady, bravo za analizu. :G)
Inace, pretpostavila sam da si ti poslao Elodie. Prosto se poklopilo - jezik koji nisi slao, muzicki ukus, reakcija na komentare.

« Odgovor #872 poslato: 07 Februar 2017, 13:18:23 »
Odlična pesma je pobedila.  :G)

Hvala svima za glasove i dobronamerne komentare.  bye:)

« Odgovor #873 poslato: 07 Februar 2017, 13:28:16 »
Шта се овде издешавало све... :o Штета што је ова расправа украла моменат и оставила за тренутак у сенци сјајну организацију. Браво, Петре за идеје и одлично реализован FSC. ;(:);

Лео, не знам шта да кажем више. :D Стварно, свака част на сјајним песмама и силним победама! :G) Искрено, није било много песама које су ми се допале на овом издању. Барем сам победником задовољан.

Ади, каква анилза...  Заиста се надам да те способности примењујеш и за неке професионалне обавезе и важне процене у животу. ;D

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #874 poslato: 07 Februar 2017, 13:37:18 »
Ady može da bude novi Leo, ako želi profesionalnije da shvati učešće. ;D
1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

« Odgovor #875 poslato: 07 Februar 2017, 13:59:39 »
Imam izvođača i njegove tri pesme !_! Mnogo mi se sviđa, ali ne mogu da odlučim :( Imam sedam dana, laganica ću odlučiti.

Možda je blago koje tražim već odavno nađeno? Možda je carstvo koje gradiš za neku drugu stvarano, a ja ne znam to!

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #876 poslato: 07 Februar 2017, 14:03:06 »
Kazu da kopija uvek ostaje samo kopija  ;zv:) :D
Dakle Leo je samo jedan  ;zv:)
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: ca
« Odgovor #877 poslato: 07 Februar 2017, 16:59:26 »
Шта се овде издешавало све... :o Штета што је ова расправа украла моменат и оставила за тренутак у сенци сјајну организацију. Браво, Петре за идеје и одлично реализован FSC. ;(:);
Hvala, Aco ;) Svaki skandal je dobrodošao, meni je ovo najpopularnija organizacija do sad :D
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• MarkoH
  • Hero Member
  • Zemlja: ba
« Odgovor #878 poslato: 09 Februar 2017, 22:48:05 »
Nina Kraljić imala 6 x12  ;(:);

• Ady
  • Hero Member
« Odgovor #879 poslato: 11 Februar 2017, 09:52:14 »
Pardon, ne stižem da dam finalni komentar na ovaj FSC.  :o
Hvala Mark, Denza, Mysterione, Leo, MirCo, Mithrandir, etice, Aco...  :)
Inače @Mysterion, ne bavim se baš obaveštajnim poslovima  ;D ali jeste nešto u tom pravcu, vezano za analitičnost, tako da je Aca Srbin bio bliži. ;)
@MirCo, ne vredi, bez obzira na sve, teško da mogu da budem Leo. Velika razlka je što moram da anticipiram, kao on i da budem brz, a ne da ovako analiziram stvari tek kada se dese, tako da je to velika razlika koja će me uvek vući ka dnu tabele.  ;D
@Etica, zaboravio sam baš da napišem da je i mene bilo izuzetno lako provaliti da je neko čitao komentare, ali bez obzira na to, bravo. I još jedna 12-ica od tebe. Sjajno!  ;zv:)

Haha, ne mogu da verujem da je ovaj Leo opet pobedio.  :D Čovek sa kojim imam neverovatan deficit u poenima. :P
Ali zato stvarno respekt! :ooo:
Ja nisam očekivao ni onakav plasman (15. mesto) posle toliko loših komentara. Koliko sam gledao, skoro svi koji nisu komentarisali mi dadoše neki poen  ;D, a najveći poeni su stigli od inače mojih najvernijih glasača. Hvala svima. :)
Imali smo sjajnu organizaciju, jednostavan i efektan prikaz rezultata i mnogo zanimljivosti u svakom smislu. Kako god, ovo će biti jedan nezaboravan FSC! Još jednom bravo za Petra. :G)

Nina Kraljić imala 6 x12  ;(:);
I ja sam jedan od njih! Neverovatno, ali desilo se i to da je Stoletovo mače mojih 12 poena!  :-* U skladu sa motom ovogodišnjeg ESC-a "Celebrate diversity".  ;D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
59. FSC - Don't speak!

Započeo Petar

706 Odgovora
14043 Pregleda
Poslednja poruka 29 Septembar 2013, 16:54:11
Leo Cezar