Autor Tema: 143. FSC - Svrati na piće - Djudja caffe  (Pročitano 10311 puta)

Odg: 143. FSC - Svrati na piće - Djudja caffe
« Odgovor #675 poslato: 18 Decembar 2016, 18:05:09 »

Takođe sam rekao da će se pesma dopasti najviše ženskoj publici, te se posebno zahvaljujem damama na visokom broju bodova: Ivani  :-* Etici  :-* (obe 12  ;zv:) ) Sparkle  :-* i organizatorki Đuđi :-* koja se srećom našla u pravoj grupi.
A morao sam džentlmenski da uzvratim damama, tako da su kod mene 12 i 10 dobile upravo Ivana i Sparkle!  ;D

Eurovisioner, nema na čemu. Dobro nam došao!  ;(:); Hvala i tebi na velikih 12 poena!  ;zv:)

Ady, ta melodija je jedna od najpopularnijih među fudbalskim navijačima, kako sam shvatio radi se o "Dale Cavese", tako da se i mnogim muškarcima sviđa.   ;)

I da, hvala na dobrodošlici, za poene i za ovu pesmu.  :G)  ;zv:)
« Poslednja izmena: 18 Decembar 2016, 22:00:35 Eurovisioner »

OGAE Serbia forum

• Stole
  • Hero Member
  • Stop podrumarama!
  • Zemlja: rs
« Odgovor #676 poslato: 18 Decembar 2016, 18:45:02 »
Cestitke Leou i Luisi na pobedi, mojih 12 poena  ;(:);
Takodje i Djurdji na organizaciji  ;(:);
Hvala MO i Alexi na 12 poena (od Alexe sam ocekivao  :D ), Josipi, Destroyeru i vitrusu na 8, DjJomli, Djoletu i Petru na 7, kao i ostalima na sitnijim poenima. Ovi sto su dali 0 neka izbegavaju reklamu  :D

« Odgovor #677 poslato: 18 Decembar 2016, 22:02:42 »
A ovi što su dali nule klasicima, slobodno neka slušaju muziku iz trenutno aktuelnih reklama.  :D

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #678 poslato: 18 Decembar 2016, 22:30:28 »
 :D
ESC 2017 PED top 10 by euronik:
:itb::ptb::hub::beb::rsb::mkb::dkb::seb::isb::azb:

• Avocado
  • Hero Member
  • Irene Esser-Miss Venezuela 2012
  • Zemlja: ua
« Odgovor #679 poslato: 19 Decembar 2016, 15:36:33 »
Честитке за Азарбајђан :D

Одличан резултат за Џин и Лимунејд и најбољи пласман у овој години за мене.Знао сам да идем у топ десет, а све остало је било ниво научне фантастике.Морам истаћи да су у опцијама биле још Дара Бубамара и Нерка Хоџић.

Хвала свима на гласовима нарочито овој петорици на 12 :-* :-* :-* 

• Stole
  • Hero Member
  • Stop podrumarama!
« Odgovor #680 poslato: 19 Decembar 2016, 16:07:12 »
A ovi što su dali nule klasicima, slobodno neka slušaju muziku iz trenutno aktuelnih reklama.  :D
Upravo slusamo :-*

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #681 poslato: 19 Decembar 2016, 20:18:21 »
Cestitke Leu!  :)
Od mene je pobednicka pesma dobila nulicu. Nije mi legla.
Josef Salvat  :d1:  Cula sam ranije ovu njegovu pesmu onako usput, ali mi je tek sada ovde nakon detaljnijeg slusanja dosla do izrazaja i bila mi jedna od glavnih favorita (10 poena). Super je.
Raduje me sto su Martin Zarzar i Neno (12 i 8 poena) zavrsili u top 10. Divne su im pesmice. Mnogo mi je slatko kad Neno "kaze" - luda luna luduje...  :)
Na Martina i "Moliendo Café" sam i sama jednom naisla i uzela ga u obzir za slanje, mozda, nekad. Tako da, @Ady, maznuo si mi potencijalnog izvodjaca tj. pesmu, ali neka si. Martin je, inace, bio jedan od clanova, tacnije bubnjar, grupe "Pink Martini".
Caro Emerald,Bruce, Billy, Thomas, Laura, Romana, Rebecca - moji poeni od 7 do 1, a svi ostali ispod 10. mesta. Ccccc...
Los plasman za moje Korejance. Ocekivano. Pesmu nisam znala ranije, a kad sam je pronasala i pustila prijatno sam se iznenadila i na kraju posle vise slusanja je i poslala. Hvala svima na poenima  i lepim komentarima za "Coffee & Tea".  :-*

« Odgovor #682 poslato: 19 Decembar 2016, 21:43:18 »
Coffee & Tea - izuzetno prijatna pesma  :d1:

• Djudja
  • Hero Member
« Odgovor #683 poslato: 20 Decembar 2016, 16:09:26 »
PRIJAVE

POLUFINALNI GLASOVI

FINALNI GLASOVI

I spremačica, i čistačica, i domaćica, i klozetarka.. Koju će još funkciju da mi dodele?!

• Ady
  • Hero Member
« Odgovor #684 poslato: 21 Decembar 2016, 22:57:01 »
Ady, ta melodija je jedna od najpopularnijih među fudbalskim navijačima, kako sam shvatio radi se o "Dale Cavese", tako da se i mnogim muškarcima sviđa.   ;)

Haha, to nisam zapazio.  :) Mislio sam da se navijačima više svidela Lidija Bačić zbog onog "ale-ale-ale"  :D Verzija koju sam poslao je ženska, pa mislim da je to bilo presudno. ;)
U svakom slučaju, obojica smo nastupili sa obradama.

Raduje me sto su Martin Zarzar i Neno (12 i 8 poena) zavrsili u top 10. Divne su im pesmice. Mnogo mi je slatko kad Neno "kaze" - luda luna luduje...  :)
Na Martina i "Moliendo Café" sam i sama jednom naisla i uzela ga u obzir za slanje, mozda, nekad. Tako da, @Ady, maznuo si mi potencijalnog izvodjaca tj. pesmu, ali neka si.
Hvala puno!  :-*
Meni je kod Nena najbolji deo "bejbi, bejbi, bejbi blu" i prijatno sam i ja iznenađen plasmanom te pesme.  :G) Prvobitno sam mislio da ga je Đuđa poslala, pa je zato u finalu.
S. Sobral: “A lot of importance is given only to certain attacks, and I would like to hear about those attacks that aren’t reported about. I know that it’s very difficult, almost impossible, especially with social media, since it gives a lot of importance to them. It would be good if there was an agreement in the media about the reporting of terror attacks.”

« Odgovor #685 poslato: 21 Decembar 2016, 23:54:15 »
Ko zna kako bismo prošli da smo poslali originale...  ;D

A baš su nam lepe pesme.  :-*

• Ady
  • Hero Member
« Odgovor #686 poslato: 22 Decembar 2016, 00:17:01 »
Verovatno bi ti prošao nešto slabije, a ja bih tek poljubio patos, ne bih se ni pibližio finalu!
Ali su zaista lepe pesme i ovi originali imaju posebnu draž, s neke strane su i lepši od pesama koje su bile u takmičenju. :)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter