Autor Tema: 142. FSC - O Canada!!!  (Pročitano 9267 puta)

• Djudja
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
Odg: 142. FSC - O Canada!!!
« Odgovor #555 poslato: 01 Decembar 2016, 00:18:25 »
Zna kopachka kakva moze biti moja tema  :D

143. FSC je otvoren, navali narode :cheer:
I spremačica, i čistačica, i domaćica, i klozetarka.. Koju će još funkciju da mi dodele?!

OGAE Serbia forum

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #556 poslato: 01 Decembar 2016, 00:22:10 »
Nije Vam dozvoljeno da vidite sadržaj spojlera.

• stres92
  • OGAE member
  • #Lisbon2018
« Odgovor #557 poslato: 01 Decembar 2016, 00:29:43 »
Čestitam seki na pobedi. :G)
 ;(:); za organizatora.

Sutra ću pogledati tablu da vidim ko je prepoznao kvalitet moje pesme.  ;D
Spread the love, not hate! <3

• Mithrandir
  • Moderators
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
« Odgovor #558 poslato: 01 Decembar 2016, 01:32:44 »
Bata i seka meni nularu, a ja njima 12 i 10?  ::) Really?  ::)
Čestitke sekani, fensi pesma, fina fina  ;(:);

Zahvalan odista svima na glasovima za CRJ, pesma tralala, meni simpatična, dovoljno da u nedostatku ideje i vremena pokažem da mogu kako hoću. Hvala lepo i to je to  ;zv:)

Nikanoru mali, svaka časti, divno je bilo družiti se sa vama. Vrhunski ste esteta i praktičar  ;(:);

Let’s put some light into our lives

• Josipa.
  • Golden Member
  • promise me no promises
  • Zemlja: it
« Odgovor #559 poslato: 01 Decembar 2016, 09:34:46 »
E da, da pohvalim Nika na jakoj zanimljivoj prezentaciji glasova, koju tets doduše nije baš razumio, ali eto. Bravo ;(:);

• sparkle
  • Hero Member
« Odgovor #560 poslato: 01 Decembar 2016, 15:14:55 »
Čestitke, Djudja  ;(:); Ivana i Stevan bravo za izbor pesama  ;(:); Šteta što Valeri nije bolje prošla.
Moji Arkelsi jedva u finalu, a tamo traljavo  :( kao i sve ostale ove godine. Nemam vremena kao ranije za podrobnije istraživanje, valjda su zato i rezultati takvi, skromni  :D

« Odgovor #561 poslato: 01 Decembar 2016, 19:49:48 »
Честитам, Ђурђа! :) ;(:);

Сада је моја 12 последња. :( Јао, ја сам више пута у последње време победио у полуфиналу. Не знам откуд сада баш оволики пад у финалу. :D Хвала свима који су гласали за “Make you mine”!

Нико, све похвале за организацију. :G) Сјајном идејом си направио један од квалитетнијих FSC идања.

• MarkoH
  • Hero Member
  • Zemlja: ba
« Odgovor #562 poslato: 01 Decembar 2016, 20:16:48 »
Hvala svima  na puno poena za Jazz.Jako ugodno iznenađenje .Nisam očekivao Dianu Krall u finalu a gdje visoko 4 mjesto, moj najbolji plasman ove godine ;(:);
Čestitam pobjednici,meni je favorit drugo mjesto Matt  i izvrsna Valerie :G)
Čestitam organizatoru ,zaista skandalozan krug ,prvo Bieber nije ni ušao u finale ;D a onda skandalozno glasanje :D ali dobro valjda ljudi skreću pažnju na sebe i takav način. Ja ga ne bi diskvalifikovao

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #563 poslato: 01 Decembar 2016, 20:40:05 »
Prihvatanje njegovih glasova bi bila uvreda za mene kao organizatora i ucesnika, a onda i svakog drugog ucesnika koji uzima vreme svoga zivota da preslusa pesme minimum jednom, a najvise bog zna koliko puta. Nakon neglasanja u finalu nakon sto je ispao u njegovom prvom ucescu, a sada ovo u drugom, ja da sam moderator zabranio bi mu ucestvovanje uopste na svaki sledeci FSC, jer uvek ovakve ocigledne stvari bi trebalo kaznjavati. Eto dobro da ja nisam moderator :)

• Ady
  • Hero Member
« Odgovor #564 poslato: 01 Decembar 2016, 22:21:20 »
U finalu mi fale  Alanis Morissette, Jordan Klassen, July Talk , The Strumbellas i Hey Ocean!  :(

Inace, opet hocu da budem organizator sledeceg skupa.. Ako mi neko ukrade organizaciju opet, posto ja sigurno necu biti pobednik, proganjacu ga u snovima :d3:

Hvala puno!  :-* Slažem se i oko ostalih predloga koji su nedostajali već odličnom ;zv:) finalu, osim možda The Strumbellasa koji su mi se malo manje dopali od ostala četiri, a slažem se i sa barem oko 90% tvojih ocena za finalne pesme. :)

I kao što vidiš, čuda se dešavaju, i nema ničeg lepšeg da neko ko toliko priželjkuje organizaciju pobedi na FSC-u!  ;D
Čestitke Đuđa! Meni isprva tvoja pesma nije toliko blistala, bila je čak jedno mesto ispod crte, ali je neverovatno pred sam finiš glasanja krenula da skače na listi i dogurala do 6 poena! Izgleda da su me ta pozitivna atmosfera i đuskački ritam poveli tog dana, ali i dalje mislim da sam ispravno "ponosno" odlučio.  ;D

Stevan je drugi sa sjajnom pesmom  ;zv:) koja mi potpuno leži (skroz moj stil muzike) i koja je iz određenog razloga dobila 12 u polufinalu, ali sam se u finalu ipak vratio fenomenalnoj Diani Krall koja je zasluženo osvojila četvrtu poziciju!  :ooo:
Etica i Sparkle su takođe poslale odlične rok pesme. Sam Robertsa pratim već duže vreme i mnogo mi je gotivan njegov neobičan stil!  :G)

Hvala na kraju na visoim poenima za Klassena: MO, Etiko i Mitre!
Niko, odradio si dobar posao, a najvažnije je da je konkurencija pesama bila na visokom nivou, daleko višem nego što sam očekivao.  :G)

• Djudja
  • Hero Member
« Odgovor #565 poslato: 02 Decembar 2016, 12:33:31 »
Inace, ja prvo zamalo da posaljem jednu drugu pesmu,pa sam u zadnjoj sekundi odlucila da to ipak bude Chromeo, i eto, ispalo je dobro  :D

Ady, i meni pesma nije bila bas vau kad sam preslusavala taj album od Chromeo, medjutim posle vise slusanja mi se uvrtela u glavu. Nekako je skroz pozitivna, i nemoguce je sedeti mirno kad pocne  :E

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #566 poslato: 02 Decembar 2016, 19:07:09 »
Analiza za: Serena Ryder - For you

Sjajno 3. mesto u polufinalu zahvaljujući:

12 Scooby, Stevan
10 vitrus, Niko
8 Marijo, kopachka
7 Djudja, Denza
6 sparkle
3 Petar
2 ivana-ns, stres92
1 Mark

Odlično 5. mesto u finalu zahvaljujući:

12 Stevan, Stole, Scooby
8 Marijo, kopachka, DJJomla
7 Niko, Djudja, vitrus
6 Denza
5 ivana-ns, etica, sparkle
4 Aca Srbin, McSteamy
2 nidzojko90
1 tetsujin, Mislim ono, Destroyer, DeMarcus, Ady, stres92

Hvala svima!

Čestitam Djudji na pobedi, a Niku bravo za organizaciju!
ESC 2017 PED top 10 by euronik:
:itb::ptb::hub::beb::rsb::mkb::dkb::seb::isb::azb:

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #567 poslato: 02 Decembar 2016, 20:56:42 »
Znaci, Djudja je (po drugi put) poslala Chromeo i pobedila. Bravo, bravo!.  ;(:); Od mene 7 poena, a zamalo je moglo biti i  12 (stvarno sam jedva rasporedila te poene od 7 do 12).
12 - Matt, kraaalj. Svaka cast, stevane, na izboru (do polufinalne priredbe sam bila ubedjena da ga je poslao vitrus)
10 - sjajna Diana
8 - Arkells - e, oni su mi stalno iskakali kao predlog i da se nisam setila Sam Robertsa tacno bih poslala ovu pesmu koja bi mi u tom slucaju vec bila zauzeta posto se sparkle prijavila pre mene.

Sam Roberts Band - 10. mesto, 100 poena (sve okruglo  :D). Fin plasman. Hvala svima koji su glasali za "If you want it". :)

Pohvale Niku za organizaciju.  :G) 

« Odgovor #568 poslato: 03 Decembar 2016, 00:17:12 »
Ova pobednička pesmica je stvarno najbolja, meni se svidela na prvu.  !_! Podseća možda malo na stil Maroon 5, ali ne zvuči mi kao neka određena njihova pesma. Za razliku od Olly Murs - Troublemaker koja u nekim trenucima zvuči gotovo identično kao Misery grupe Maroon 5. Naravno, original je nezamenljiv.  ;zv:)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter