Autor Tema: 141. FSC - GIRLS JUST WANT TO HAVE FUN!  (Pročitano 9251 puta)

• Mark
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
Odg: 141. FSC - GIRLS JUST WANT TO HAVE FUN!
« Odgovor #570 poslato: 13 Novembar 2016, 14:25:39 »
Čestitke na pobjedi, Niko. Bolje bi bilo da je pobijedila JoJo, ali dobro. Drago mi je što si nakon dosta vremena napokon pobijedio opet.  :G)
Moja dvanaestica, Natalia, skandalozno nisko, i zaista mi je nevjerojatno da u finalu s toliko sličnih, monotonih pjesmica ovakva jedna fina, brža latino stvar ne ispliva i ostvari neki zapaženiji rezultat. Upravo zato sam očekivao i nešto bolji plasman za svoju Sebnem, baš zato što je bila drugačija, ali i ovo 12. mjesto je skroz fino. Hvala svima na bodovima, posebno Scoobyju, Leu i Timofeyu na 12 te kopachki i Mitru na 10.  ;zv:)
"...en la orilla del mar quiero desnudarte, y volar en el viento a ser parte de tu ser"

OGAE Serbia forum

• MarkoH
  • Hero Member
  • Zemlja: ba
« Odgovor #571 poslato: 13 Novembar 2016, 14:27:06 »
Čestitke na pobjedi, Niko. Bolje bi bilo da je pobijedila JoJo, ali dobro. Drago mi je što si nakon dosta vremena napokon pobijedio opet.  :G)
Moja dvanaestica, Natalia, skandalozno nisko, i zaista mi je nevjerojatno da u finalu s toliko sličnih, monotonih pjesmica ovakva jedna fina, brža latino stvar ne ispliva i ostvari neki zapaženiji rezultat. Upravo zato sam očekivao i nešto bolji plasman za svoju Sebnem, baš zato što je bila drugačija, ali i ovo 12. mjesto je skroz fino. Hvala svima na bodovima, posebno Scoobyju, Leu i Timofeyu na 12 te kopachki i Mitru na 10.  ;zv:)
:-* ;(:); ;(:); ;(:); ;(:);
hvalaaa

« Odgovor #572 poslato: 13 Novembar 2016, 15:52:39 »
Rekoh da ću biti zadovoljan samo sa top 10. i kao za inat 11. na kraju. Dobro, nije ni to loše, posebno kada se setim komentara. ::) :D Izzy je bila moj drugi izbor (prvu pevačicu je bila zauzeta), do sada nisam čuo za nju, ali kada sam potvrdio ono što sam mislio da me je neko preduhitrio, počeo sam da tražim neku pevačicu u koliko-toliko sličnom stilu, a i ovoga puta sam nakon dužeg vremena hteo pesmu na engleskom. I vrlo brzo sam sasvim slučajno naleteo na Izzy, dopalo mi se ono što radi, skinuo album, poslušao ceo i poslao pesmu koja mi je na prvo najviše legla.

Niko, čestitke na pobedi, sviđa mi se pesma i zadovoljan sam. Dvoumio sam se da li 10 ili 8 poena, na kraju si dobio manje, ali dobro je da nisam smanjio još kojim slučajem, jer bi tada pobedila JoJo čija mi se pesma uopšte ne sviđa, no u svakom slučaju čestitke Denzi na uspehu.

Inače, Andra Day je pevačica koja je već jako dugo čekala da bude poslata na FSC i to kao prva na mojoj listi. I kada je konačno došao red, preduhitri me Mithrandir. :dq: No, iskupio se duplom 12-icom. :d1: Samo što ja nisam hteo "Rise up" (dobra je pesma i dobila je visoke poene od mene - 12 i 7, ali po mom ukusu ima najmanje 5 boljih), već jednu drugu pesmu čiji naziv neću otkriti, ali ću vam svakako preporučiti da poslušate njen album "Cheers to the fall" koji je odličan i jako raznovrstan stilski, tu ćete videti da zapravo Andra nije ničija kopija, da je svestranija od mnogih aktuelnij pevačica sa kojima ste je poredili, možda će vas određene pesme asocirati na nečiji stil, ali Andra to izvodi na svoj način. Jedno od većih muzičkih otkrića u poslednje vreme za mene. Pored Mithrandirovih 12-ica, poeni su stigli od odlične ekipe, zapravo od očekivane. Hvala i vitrusu za 12 (njegova pesma mi je bila za obavezan top 10), Ady-ju, MarkuH i nidžojku za 10-ke, nick-cg-u za 8 i ostalima koji su glasali, svaki poen je bio značajan za ovaj solidan plasman. :-*

Ja već rekoh da su mi tri najveća favorita ispala u polufinalu, ali rame uz rame sa njima mi je bila kopachkina Lea koja je bez problema došla do 12-ice u finalu. Drago mi je zbog njenog dobrog plasmana! Inače mi je bila prečudna ona jedinica u komentarima, a još čudnije ona za Brighi, za koju sam pomisio i da ju je poslao, meni ista nije legla uopšte, ali zvučalo mi je kao nešto što mora njemu da se dopadne i bio sam u pravu.

Na kraju je malo popravljen utisak o ovom izboru jer su sve četiri pesme koje su se malo izdvojile u finalu (Lea, Flame, Elle i Andra). Pa još i pesme iz sledeće grupice po sviđanju Taylor i Nevena u top 10. Samo još da smo HAIM i ja bili u istom bilo bi super. No, zbog polufinala je bačena senka, ali rekoh, ipak je došlo malo svetla na kraju...

I još da kažem da mislim da Đuđa nije dovoljno istražila i nije pronašla verziju pesme koja bi vas očarala i dovela je bar do još jednog mesta više, siguran sam da biste popadali u nesvest od ovako očaravajućeg vokala i emocije. :d1: ;D

A tek kad zapeva "Kad me zoveš maaačkicaaa..." :hmm: :amin: :lol)) Inače slika sa videa me više asocira na neke druge pesme sa ovog izbora nego na "Tell it to my heart" !_! :crazy:

« Odgovor #573 poslato: 13 Novembar 2016, 15:57:52 »
Cestitke pobedniku!  :G)

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #574 poslato: 13 Novembar 2016, 15:59:55 »
Hahahaha hteo sam da pitam dali 'Tell it to my heart' ima neka obrada, plagijat ili sta god jer mi je zvucala poznata ali ne znam ni ovu od Vendija :o

Hvala svima na cestitkama bye:)

• Josipa.
  • Golden Member
  • I keep on coming back to you
  • Zemlja: hr
« Odgovor #575 poslato: 13 Novembar 2016, 18:25:17 »
Čestitke na pobjedi, odlična pjesma !_!

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
« Odgovor #576 poslato: 14 Novembar 2016, 08:19:34 »
2. Brighi - Invizibila - Pesma je bas po mom ukusu i znam da bi mi bila medju favorite i bez ovoga, ali spot i prevod teksta sto je na ukljucen na videu koji sam gledao za vreme predstavljana pesme su mi podobrile utisak za jedno 100%. Ako je kroz link nekako onaj ko je poslao namerno ostavio taj CC ukljucen, genijalan potez :D. Nemam sta da dodam, odlicna. Ovo je tako Petar ili bar onome cemu bi Petar dao 12, bice jedno od ovih dve.   

Znamo se ;D

Vratih se iz Italije i prepun sam utisaka, ali odlučih da pogledam na brzinu reprizu finalne priredbe, jer mi je rečeno da je bilo jako tesno. I vaistinu bejaše tako. ;(:); Ok je 5. mesto za Brighi, ali sam očekivao top 3, iskreno. ;M) Jako zadovoljan plasmanima JoJo i Lee Rue. ;(:); Pobednica ok, drago mi je što je Niko pobedio, ali pesma je samo ok. Bolji i srećniji pobednik bi bila JoJo, koju pamtimo samo po posterima u Bravu :D

Svaka čast Štimiju na organizaciji. ;(:);
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• Djudja
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #577 poslato: 14 Novembar 2016, 10:41:33 »
Organizator sledećeg, 142. izdanja je pobednik ovog, dakle Niko. ;(:); ;(:);

:cry: :cry: :cry:

Djudja- Taylor u finalu preskočio u poenima nenamjerno ,zato sam morao da ispravim glasove .Nasmijao me tvoj potpis ,u potpunosti razumijem te(klozetarka lol)  ;D.Znači svuda isto ali drago mi je da to na duhovit način kažeš.Biće nekad bolje treba optimizma pogotovo kod mladih ljudi ali i otpora i bunta
Nastavljam igru.Hvala svima

A moji poslovi su me inspirisali da stavim taj potpis :d3:

@Niko, cestitam na pobedi! Mojih 10 poena.. Bravo  ;(:);

@vitrus, dobio si duplu 12icu od mene, pesma ti je bila najbolja na ovom izdanju  :G)

@stevane, da sam poslala Vendi, sigurno bih od nekih dobila makar bolje komentare  ;D

Ne mogu da verujem da sam ja cetvrto mesto, zbog toga se rasturila ona kisa juce  :P Inace, zamalo da odustanem od prijave na ovom izdanju, jer nisam mogla da nadjem nijednu odgovrajucu pesmu. Nakon odluke o odustajanju sam posla do grada, stavila slusalice u usi i pustila neku kompilaciju koju sam ubacila da slusam. Na ulazu u Ideu je pocela cetvrtoplasirana sa ovog FSCa, i ja donela odluku o ucestvovanju, i vredelo je :d3:

Hvala svima koji su glasali za moju pesmu. Najvise ne je obradovala pobeda u polufinalu ;zv:)

Odo da trazim pesmu za naredno izdanje i ljuta sam sto su mi ukrali organizaciju, jer sam imala veliku zelju da budem organizator narednog skupa :cry:
I spremačica, i čistačica, i domaćica, i klozetarka.. Koju će još funkciju da mi dodele?!

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #578 poslato: 14 Novembar 2016, 11:43:02 »
^Riska  :D

Cestitke, Niko!  :G) Nekako sam i slutila da bi Elle mogla biti pobednica. Simpaticna pesmica (podsetila me na "moju" Miss Li i "My Heart Goes Boom", slicna im je boja glasa i atmosfera uopste). Ja je, inace, ponekad slusam i u Scott Bradlee verziji - https://youtu.be/SQ2N_VurqAk.

Volim sto su Lea, Taylor, Flame, Elle, Andra, Betsy, Nevena (mojih 10, 8, 7, 6, 5, 3 i 2 poena) zavrsile u top 10.
Nedostaju jos Natalia (1), Izzy (4) i HAIM (12)
@vitrus, i naslutila sam da si ti poslao HAIM. Odlicna stvar. Podsetila me na "Chromeo" zbog nacina interpretacije.

I zavrsio se krug  :D

@etica rekla si jos samo da posaljes Nevenu i kompletirao si ih. Medjutim Nevena koja mi je bila prvi favorit se bas nacekala  :D
Zaboravila sam na to, ali pretpostavila sam da sam tako nesto i rekla na osnovu "kruga koji je konacno zatvoran" i  na osnovu pretpostavke da to moze biti Nevena. E sad si ih kompletirao - kad je bal nek' je bal.  :)

Videh ko je glasao za Natashu - ivana, Petar, Ady, tetsujin, Aca, MrVlaxs, nickica, Niko, kopachka, brojcani - 12, 8, 7, 6, 4, 4, 4, 2, 1, 1. Lepo! Hvala!  :love:

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #579 poslato: 14 Novembar 2016, 14:33:01 »
Hvala svima :G)

Nasao sam i ovo izvodjenje 'Rise up' feat. Nick Jonas & Demi Lovato :-* Pesma je zaista inspirativna, preporucujem da pogledate i spot.

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #580 poslato: 14 Novembar 2016, 15:48:01 »

Zaboravila sam na to, ali pretpostavila sam da sam tako nesto i rekla na osnovu "kruga koji je konacno zatvoran" i  na osnovu pretpostavke da to moze biti Nevena. E sad si ih kompletirao - kad je bal nek' je bal.  :)

Bas tako  :D
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Ady
  • Hero Member
« Odgovor #581 poslato: 21 Novembar 2016, 18:12:09 »
Ovde smo među učesnicima imali grupu Flame, ali jedna od članica grupe, Glorija Sangare, je nažalost izvršila samoubistvo pre nekoliko dana.  :(

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
« Odgovor #582 poslato: 21 Novembar 2016, 18:18:27 »
Strašno. :-\

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Rumunija 2009: Elena Gheorghe - The Balkan girls

Započeo sevdalink

82 Odgovora
9908 Pregleda
Poslednja poruka 19 April 2013, 21:07:45
Tutor girl