Autor Tema: 141. FSC - GIRLS JUST WANT TO HAVE FUN!  (Pročitano 9262 puta)

• Stole
  • Hero Member
  • Stop podrumarama!
  • Zemlja: rs
Odg: 141. FSC - GIRLS JUST WANT TO HAVE FUN!
« Odgovor #555 poslato: 13 Novembar 2016, 01:09:33 »
Hvala Tetsiju, Timofeju i MrVlaxsu na top 3 poenima za Tini  ;zv:)

Evo i prijave i glasova organizatora  :G)

OGAE Serbia forum

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #556 poslato: 13 Novembar 2016, 01:39:35 »
Krenulo mi je sa Ellama, prva pobeda Ella Henderson, druga pobeda Elle King, uzimam organizaciju i tema je pevacice koje se zovu Ella/Elle/Elena/Eleonora :D

Salu na stranu, jaaako me obradovala ova pobeda, najvise zato sto je nisam ocekivao. Za 'Ghost' nisam bio siguran u pobedu ali sam znao da cu biti tu negde, a i bilo je puno negativnosti oko tog FSC-a, pa se nisam obradovao pobedi koliko treba tad. Sad sam se sokirao i stvarno sam poceo da se tresem :D

Da se lepo zahvalim svima na

12 McSteamy, Aca, tetsujin, MarkoH
10 Djudja i vitrus
8 Leonidas i stevan
7 Djole, Ady, Josipa
6 kopachka, Bebi, Scooby, Denza, etica
5 euronik, brojcani, nick i Bett
4 dJJomla
3 Petar i Mark
1 Mithrandir

Naravno hvala i za glasove u pf. Iznenadio sam se kako sam visoko prosao kod poneke forumase, a ima i nekih od kojih sam nesto ocekivao, a nisu dali poene.

@tetsujin razmenili smo 12. Ovo je 4. put da ti ove godine dajem 12 :o I drugi put zaredom. Morala je Mendy mnogo vise.

@Mithrandir sorry volem puno u zadnji sekund sam promenio Andru i Brighi, eto nesto mi govorilo da ti dam 8, a ne 10, ladno bi ti prepustio pobedu :D

6 pogodaka sto se tice pogadjanja i eto jos jedan zamalo :D

Jaooo ove pobede uvek mi dodju kad nisam siguran dali da organizujem, a jos i temu nemam ::) Pokusacu da smislim nesto jos ovih sat-dva, pa cu javiti moderatorima, kao sto sam rekao u toku veceri svakako.

• Bettstonxale
  • Hero Member
  • Art will survive, artists won't.
  • Zemlja: us
« Odgovor #557 poslato: 13 Novembar 2016, 04:57:11 »
Čestitke pobedniku, super pesma! Organizatora dala 12, JoJo dobila 10, zaljubljena u obe pesme! Bravo!!! Hvala svima koji su glasali za Sharon

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Djudja
  • Hero Member
« Odgovor #558 poslato: 13 Novembar 2016, 07:51:19 »
Ocu jaaaa da organiujem  ;D
I spremačica, i čistačica, i domaćica, i klozetarka.. Koju će još funkciju da mi dodele?!

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #559 poslato: 13 Novembar 2016, 08:41:37 »
Odlicno nekako do top 10  ;(:);

I zavrsio se krug  :D

FSC 79 / Mirna Radulovic / "Zlatni dan"   6   113
FSC 81 / Sara Jovanovic / "Zauvek"   13   95
FSC 83 / Saska Jankovic / "Djelem djelem"   12   85
FSC 141 / Nevena Bozovic / "Bal"   10   94

@etica rekla si jos samo da posaljes Nevenu i kompletirao si ih. Medjutim Nevena koja mi je bila prvi favorit se bas nacekala  :D

Cestitke @Niko  ;(:); Iako mi nije jasno kako je ova pesma pobedila . Moji favoriti Sebnem i Lauren PRENISKO  :( Bravo Mark i Destroyer  ;(:);
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Mithrandir
  • Moderators
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
« Odgovor #560 poslato: 13 Novembar 2016, 10:18:19 »
Eto Leo, tvoja voljena Mirna ti je ostvarila najbolji plasman  8)
Let’s put some light into our lives

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #561 poslato: 13 Novembar 2016, 10:22:37 »
Zato sto je tad bila live tema pa se gledao samo glas a ne harizma sobne lampe  :D

• Mithrandir
  • Moderators
« Odgovor #562 poslato: 13 Novembar 2016, 10:31:30 »
Ma ne izvlači se sad. Za live ti treba veća harizma nego za spot u kome šetaš po plaži  8)

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #563 poslato: 13 Novembar 2016, 10:45:29 »
Harizma ti treba da bi vrteo u spotu na plazi i na jahti  ;D

• Mithrandir
  • Moderators
« Odgovor #564 poslato: 13 Novembar 2016, 10:58:06 »
Ma važi  ;zv:)

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #565 poslato: 13 Novembar 2016, 11:23:25 »
što reći :D 4x kažeš. interesting :) čestitke  :G)
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #566 poslato: 13 Novembar 2016, 12:01:57 »
Čestitke Niku na pobedi još jednom  i pohvale McSteamyju na organizaciji. Što se tiče rezultata, jedino mi žao što je Natalia završila sa ovako slabim plasmanom, ostalo manje-više OK, mada su i pojedini mogli koje mesto više.  Što se tiče glasova za moj predlog, hvala kopachki i etici na "desetkama", nicku-cg i tetsujinu na "osmicama", Adyju na 6 poena i Aci i Josipi na po 1 poenu.

Printscreenovi:

prijave: Bebi, stres92
glasovi-polufinale: Stole95, Timofey
glasovi-finale: Mark, Bettstonxale

Organizator sledećeg, 142. izdanja je pobednik ovog, dakle Niko. ;(:); ;(:);
Tema verovatno kad bude došao na forum.

« Odgovor #567 poslato: 13 Novembar 2016, 12:16:49 »
Prijave

Glasovi polufinale

Glasovi finale

• kopachka
  • Hero Member
  • müzik son ses bangır bangır
  • Zemlja: hr
« Odgovor #568 poslato: 13 Novembar 2016, 12:56:34 »
Dočekali ste da i uspavljujuća pjesma završi svoje natjecanje. Stvarno mi nije jasno zašto se toliko komentatora uhvatilo za naslov pjesme i nastavilo ju komentirati u tom smjeru. Da se zvala Pray, biste li onda rekli da zvuči kao nešto crkveno? Rain pa da vam se od nje čini kao da pada kiša? Malo me izbacilo iz takta, ali šesto mjesto mi je pokazalo da su komentari apsolutno nerelevantni. ;zv:) Također, ovo mi je lekcija da se trebam držati pjesama na ne-engleskom ili ne-exYu jeziku, jer ne želim da moj prijedlog gledate kroz prizmu teksta, već kroz glazbu i vokal. :G)
Petar i ja razmijenili 12 bodova. ;zv:) Osim njemu, hvala svima koji su udijelili visoke bodove: Ady, nick-cg, stevan989 (12), Majsta94, etica (10) i Mithrandir, Josipa. (08) Drago mi je da ste prepoznali kvalitetu i niste zaspali dok ste slušali. ;)
Za one koji su znatiželjni, evo malog iznenađenja:
Nije Vam dozvoljeno da vidite sadržaj spojlera.
Mini fun fact: Sleep se nalazi rame uz rame s Aurélie i pjesmom Witte Vlag na tom Youtube kanalu.
« Poslednja izmena: 13 Novembar 2016, 13:27:42 kopachka »
yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hoooooop ordayım

#Gülşen2018 #İstanbul2019

• MarkoH
  • Hero Member
  • Zemlja: ba
« Odgovor #569 poslato: 13 Novembar 2016, 14:21:35 »
Čestitke Niku na pobedi još jednom  i pohvale McSteamyju na organizaciji. Što se tiče rezultata, jedino mi žao što je Natalia završila sa ovako slabim plasmanom, ostalo manje-više OK, mada su i pojedini mogli koje mesto više.  Što se tiče glasova za moj predlog, hvala kopachki i etici na "desetkama", nicku-cg i tetsujinu na "osmicama", Adyju na 6 poena i Aci i Josipi na po 1 poenu.

Ivana ,hvala ti i hvala na dobrim komentarima jer neko je postavio tablicu ocjena u komentarima gdje je Natalia bila trećeplasirana  ;(:);.Hvala ti na 12 kao i Mark i kopachka na 7 i glasačima s poenima 1,2 i 3
Nisam očekivao ništa  a Natalia je bila neki wildcard znači jedva se provukla
Za mene je to veselje ravno pobjedi jer stalno ispadam u polufinalu ;D ;D :D
Niko- Ta pjesma ti je iz argentinske  serije Muñeca Brava prevedena kao Divlji anđeo gdje Natalia i glumi glavnu ulogu
Toliko o pjesmi
Niko čestitam na pobjedi moja 12 i iz suprotnog polufinala.Baš lijepa pjesma i jako sam zadovoljan.Ja  sam presudio zamalo da sam dsq zbog greške u glasovima a tebi dao 12 a denza 0   :)  Ja sam tvoj divlji anđeo.ljubim
Izzy mi je popravila utisak od polufinala i napredovala u poenima u finalu.Takođe ugodno otkriće pjesma.
Djudja- Taylor u finalu preskočio u poenima nenamjerno ,zato sam morao da ispravim glasove .Nasmijao me tvoj potpis ,u potpunosti razumijem te(klozetarka lol)  ;D.Znači svuda isto ali drago mi je da to na duhovit način kažeš.Biće nekad bolje treba optimizma pogotovo kod mladih ljudi ali i otpora i bunta
Nastavljam igru.Hvala svima

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Rumunija 2009: Elena Gheorghe - The Balkan girls

Započeo sevdalink

82 Odgovora
9920 Pregleda
Poslednja poruka 19 April 2013, 21:07:45
Tutor girl