Autor Tema: 141. FSC - GIRLS JUST WANT TO HAVE FUN!  (Pročitano 9304 puta)

Odg: 141. FSC - GIRLS JUST WANT TO HAVE FUN!
« Odgovor #420 poslato: 12 Novembar 2016, 14:36:08 »
Novi rok ce biti do 17h. Posle toga necu moci nista da prihvatim  :)

OGAE Serbia forum

• MarkoH
  • Hero Member
  • Zemlja: ba
« Odgovor #421 poslato: 12 Novembar 2016, 16:25:24 »
Novi rok ce biti do 17h. Posle toga necu moci nista da prihvatim  :)
Izvini bye:)Ispravljeno

• etica
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #422 poslato: 12 Novembar 2016, 17:01:35 »
Ne dopadaju mi se ovi rezultati na osnovu komentara koje je postavio kopachka. Od prvih 6 pesama samo mi je jedna kao ok (kazem "kao" jer sam i njoj nasla manu). Nadam se da poslednja stavrno nece biti poslednja.
Kod mene je odnos 7: 3 u korist prvog pf-a.

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #423 poslato: 12 Novembar 2016, 17:10:51 »
Evo malo dok se cekaju rezultati kome se cita :G)

1. Andra Day - Rise Up - Mislim da sam dosta govorio o ovoj pesmi :D Pesma je odlicna i samo to sto sam sam izrazio zelju da je saljem govori i koliko mi je odlicna. Kazem da sam ja poslao ovu pesmu, a onaj za koga mislim da je stvarno se nalazi kod moje pesme. 

2. Brighi - Invizibila - Pesma je bas po mom ukusu i znam da bi mi bila medju favorite i bez ovoga, ali spot i prevod teksta sto je na ukljucen na videu koji sam gledao za vreme predstavljana pesme su mi podobrile utisak za jedno 100%. Ako je kroz link nekako onaj ko je poslao namerno ostavio taj CC ukljucen, genijalan potez :D. Nemam sta da dodam, odlicna. Ovo je tako Petar ili bar onome cemu bi Petar dao 12, bice jedno od ovih dve.   

3. Sharon Doorson - High On Your Love  - Evo jedne od dve pesme koji su mi bili nebitni u drugom polufinalu. Kod ove je to jos cudnije jer je pesma brzeg ritma, a opet mi nije ostavila dovoljan dobar utisak t.e. bilo kakav utisak i ne znam kako se nasla u finale od po meni jaceg polufinala. Da se razumemo nije losa pesma ali mi je nebitna :X Planirao sam da stavim Bettstonxale na JoJo ali ovde ne znam ko bi drugi mozda mogao, mada sta znam nikoga ne bi povezao sa ovom pesmom :D

4. Betsy - Lost & Found - Dok i mene podseca na Cher, ja tu cujem pomalo i Jamalu *triggered*. Solidna pesma, ostavlja srednji utisak, lepa je dok preslusavam, ali ne znam sanse da cesto slusam i nakon izdanja. U ovoj pesmi cujem vitrusa.

5. HAIM - Forever - Djasvim pesmu ali ne znam kako je usla u finale nakon komentara :D Iako treba par slusanja da ostane u glavu, zapamtis da je pesma dobra i da ti se svidja. Hteo sam Marka zbog DF ali kako on mora kod Natalie, evo nek me tetsujin iznenadi ovim odabirom :D 

6. Flame - Pucina - Mislim da znam ovu pesmu i od ranije, ali nisam znao da je pevacica Ana Stanic. Jako kvalitetna pesma sto nije cest slucaj kod domacih pesama. Prvobitno sam hteo da kazem Aca, ali neka bude MarkoH.

7. Izzy Bizu - Glorious - 3:30 traje pesma, a nekako dok slusam osecam da se produzi i 5 minuta. Nakon komentara iznenadjen sam da vidim ovu pesmu u finalu. Nekako bi rekao nesto slicno kao za Sharon, samo sto mi ova pesma nije toliko nebitna, samo ostavlja najmanji utisak bar od ovih koji su prosli iz prvog pf-a, dok za celokupno pf meni licno nije smetala. Ovo izdanje je najteze za pogadjanje, ugh ne znam, Stevan? :D

8. Taylor Dayne - Tell It To My Heart - Klasican zvuk iz 90-ih ( nadam se da je stvarno iz 90-ih nisam proverio :D ), lako pamtljiva, definitivno se bori za poene kod mene. Ima puuuuno pesama u ovom finalu kojih bi povezao sa dJJomlom, ali ajde neka bude ovde.

9. Lauren Daigle - Loyal - Svidja mi se deo nakon drugog refrena, ali ostatak mi je nebitan :D Bledo po meni, iako lepo. Uvek ostane neka pesma i neki forumas zadnji koji se nekako spoje. Ovoga puta to su 'Loyal' i Mithrandir :D

10. JoJo - Save my soul - Vidim zasto je ovo favorit za pobedu, delim mislenje. Kvalitetno, catchy, savremeno, volim. Kroz pf sam mislio da je ovo Josipa ali kako je ona poslala sranje ( :D ), pomislio sam Bett, pa Mithrandir, ali na kraju kazem Denza samo zato sto je tako siguran u pobedu/dobar plasman :D

11. Şebnem Ferah - Birileri Var - Odliiiicna muzika, svaki put mi je sve bolja i mislim da se dosta iskacila na moju skalu svakim novim slusanjem. E sad turski jezik mi se tu ne uklapa do te mere da mi bude na topu ( e sad cete reci da je bila na engleskom dao bi 12 ), ali svakako jako pozitivan utisak i lepo je cuti ovakvu jeziku na drugacijem jeziku. Hm pa ako ovo nije kopachka onda nije niko ( dobro mozda Stevan, ali ostaje kopachka ) :D

12. Natalia Oreiro - Cambio Dolor - Evo jos nesto sto znam od ranije. Moja sestra i dan danas slusa ovu pesmu, iz koje ono bese ovo serije? Klasican latino zvuk koji uvek dobro legne, borice se ovo za poene, jer kroz preslusavanje nemam taj max utisak. Jedini koji mi ovde pada na pamet je Mark, ipak sam zeleo da ga stavim kod HAIM zbog statusa DF, ali nemam nikog drugog da ovde stavim tako da ostaje on :X

13. Delacey - Dream it possible - Prelepo, volim ovakve pesme, ali ima jedno ali. U ovoj konkurenciji mi ne ostavlja dovoljno jaci utisak za maksimum poena, ali svakako je kandidat za iste. Opet ne znam koga ali recimo da dobijam neki Destroyer vibe :D 

14. Lea Rue - Sleep - Evo one druge nebitne pesme iz drugog polufinala, i najnebitnija stim sto ako bi sporedio sa Sharon ova mi se malcice vise svidja. Ne dobijam ama bas nikakav utisak, sto kaze naslov zaspim svaki put kad slusam. Stvarno se nadam da ovo nije Stevan kako sam prvo mislio, da ga ne razocaram jos vise u FSC kroz ovaj komentar, pa neka bude Nidjojko :D

15. Elle King - Ex's & Oh's - 'Fuck me forever' je bila vise romanticna, dok je ova vise kurvinska :D Salu na stranu meni se svidja tekst, pesma se odma zapamti. Ovo je neko ko se ne boji da salje nesto poznato/neoriginalno, verojatno McSteamy, ako vec nije tetsujin kao sto sam prvo mislio.

16. Nevena Božović - Bal - Od vasih tri ovo je moja jedna, stvarno neverovatno kako je bila pokradena od pobede u PGS. Pesma mi je tako porasla u ocima ( ili usima ) kroz preslusavanja na ovaj FSC tako da dolazi u ozbiljnu konkurenciju za poene. I ja kazem Leo cisto da kompletira njih 3 u njegovu listu :D

17. Tini - Siempre Brillarás - Odlican refren, odma ulazi u glavu. Imam jos mesec dana tinejdz godina, tako da mi je dozvoljeno da mi se svidja ovaj tinejdz fazon :D Ovde mi na pamet padaju Petar i Stole ne znam zasto, ali kazem Stole jer sam cuvao Petra za Brighi

18. Mandy Capristo - Closer - Onaj ko je trebao da menja pesmu je kod mene debelo profitirao. Svaki sekund ove pesme je tako savrsen da ne znam sta bi drugo mogao da kazem da bi opisao kako boli koliko je meni ova pesma dobra i jos ona saobracajka dosla u savrsen trenutak u pesmi :D Nesto mi ovde kaze Djudja ali sta znam... 

19. TLC - No Scrubs - TLC su mi nesto suprutno od Sebnem. Sto vise slusam to imam manje interesovanja za pesmu :D Nekako mi je zdosadila kroz preslusavanje, sto mi se retko desava. Neka bude Aca Srbin.

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #424 poslato: 12 Novembar 2016, 17:16:28 »
Moja pesma nebitna. Boze Niko  :o
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #425 poslato: 12 Novembar 2016, 17:50:23 »
niko ovoga si me puta fejlao  ;D
kad su rezultati?
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #426 poslato: 12 Novembar 2016, 17:59:40 »
Rezultati u 23h   ;zv:)

« Odgovor #427 poslato: 12 Novembar 2016, 18:37:38 »

6. Flame - Pucina - Mislim da znam ovu pesmu i od ranije, ali nisam znao da je pevacica Ana Stanic. Jako kvalitetna pesma sto nije cest slucaj kod domacih pesama. Prvobitno sam hteo da kazem Aca, ali neka bude MarkoH.

Nisi znao zato što i nije u pitanju ona već:

:rub: :aub: :geb: :cyb: :itb:

:ua: :pl: :rs: :mk: :pt: :by: :nl: :al: :mt:

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
« Odgovor #428 poslato: 12 Novembar 2016, 18:42:24 »
Aha ovo o Ani sam procitao u komentarima :D

• dJJomla
  • Hero Member
« Odgovor #429 poslato: 12 Novembar 2016, 19:08:09 »
Niko blizu si  :D

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #430 poslato: 12 Novembar 2016, 19:13:06 »
Petar je  pomenuo Anu Stanic u komentaru za Flame. Ne znam da l' je stvarno mislio da to peva Ana ili je to napisao zato sto ga je Arijanin glas podsetio na nju.

8. Taylor Dayne - Tell It To My Heart - Klasican zvuk iz 90-ih (nadam se da je stvarno iz 90-ih nisam proverio :D )
S kraja 80-ih je. Tacnije, iz 1988.

ali svakako jako pozitivan utisak i lepo je cuti ovakvu jeziku na drugacijem jeziku:D
Lapsus  :D

« Odgovor #431 poslato: 12 Novembar 2016, 19:16:18 »
Niko  :d1:
FSC Records
Pobede: 3
Top5: 6
Top10: 13
Ucesca: 43
Finala: 30

• dJJomla
  • Hero Member
« Odgovor #432 poslato: 12 Novembar 2016, 19:17:31 »
Tell It to My Heart je izašla u novembru 1987

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
« Odgovor #433 poslato: 12 Novembar 2016, 19:26:01 »
Petar je  pomenuo Anu Stanic u komentaru za Flame. Ne znam da l' je stvarno mislio da to peva Ana ili je to napisao zato sto ga je Arijanin glas podsetio na nju.

8. Taylor Dayne - Tell It To My Heart - Klasican zvuk iz 90-ih (nadam se da je stvarno iz 90-ih nisam proverio :D )
S kraja 80-ih je. Tacnije, iz 1988.

ali svakako jako pozitivan utisak i lepo je cuti ovakvu jeziku na drugacijem jeziku:D
Lapsus  :D

Aj blizu sam bio.

ovakvu pesmu* na drugacijem jeziku :D

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #434 poslato: 12 Novembar 2016, 19:33:13 »
Tell It to My Heart je izašla u novembru 1987
Da, pesma je objavljena 1987. a istoimeni album 1988. To sam pomesala.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Rumunija 2009: Elena Gheorghe - The Balkan girls

Započeo sevdalink

82 Odgovora
9973 Pregleda
Poslednja poruka 19 April 2013, 21:07:45
Tutor girl