Autor Tema: 140. FSC - Quarter of a Million  (Pročitano 9915 puta)

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
Odg: 140. FSC - Quarter of a Million
« Odgovor #615 poslato: 24 Oktobar 2016, 23:00:08 »
Još se šteluju da izgleda što manje kao nameštaljka :D
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

OGAE Serbia forum

• kopachka
  • Hero Member
  • müzik son ses bangır bangır
  • Zemlja: hr
« Odgovor #616 poslato: 24 Oktobar 2016, 23:01:08 »
Da li su dostupni glasovi po polufinalima ?  ::)

Dostupni su od 20:43:40 u prvom postu teme. Tko traži, taj i nađe.
yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hoooooop ordayım

#Gülşen2018 #İstanbul2019

« Odgovor #617 poslato: 24 Oktobar 2016, 23:05:39 »
Zasto su bas moji glasovi izabrani za printscreen  ? :)

Tek sad vidim ovo.
Isključivo slučajnim odabirom.. :G)
:rub: :geb: :aub: :cyb: :itb:

:am: :ua: :rs: :pl: :ie: :mk: :pt: :al: :nl: :by: :mt:

• Mithrandir
  • Moderators
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
  • Zemlja: rs
« Odgovor #618 poslato: 24 Oktobar 2016, 23:15:04 »
Pre svega čestitke pobedniku Markecu, iako od mene ovoga puta nije bilo poena.  :( Prosto pesma me nije "kupila"   :G)
Onda da kažem da sam zaista šokiran prvim mestom u polufinalu  :o
Baš sam imao dilemu šta da pošaljem, pa sam se ovoga puta odlučio za "Real life" jer je najsvarljivija za masu od svih ostalih, i nekako sam očekivao da će mnogo više ljudi da glasa za samu pesmu nego kada bih poslao nešto malo alternativnije. Pesmu jako volim, pa sam hteo za promenu da vidim da li me procena vara ili ne i bio sam u pravu  ;D
Hvala svima na glasovima, posebno Bebiški i vitrusu na duploj 12ici, Destriju, Stoletu i Majsti na 10kama, Stimiju na 12 u pf i 8 u finalu, ali i svima ostalima  :-*
Moje 12ice i u finalu i u polufinalu jako nisko. Vitrus i ja razmenili 12ice i stvaro mi je Haelos super, i uvrštena je na listu zajedno sa nikicinim Vökom, što je bila moja 12ica u finalu.  :-*  Odlične pesme zaista prenisko završile   :(

Kopi, zaista odlična organizacija  ;(:); ;(:);
Let’s put some light into our lives

« Odgovor #619 poslato: 24 Oktobar 2016, 23:20:53 »
Hvala kopachka, listao sam unazad ali ne nadjoh.
1. :al:

:am: - Tamar Kaprelian, Angel, Asmik
:cz: - Mikolas Josef
:ee: - Elina Nechayeva, Stig Rasta, Vaje
:no: - Alexander Rybak
:ch: - Zibbz

• Ady
  • Hero Member
« Odgovor #620 poslato: 24 Oktobar 2016, 23:55:45 »
Mark:-*  Bravo za genijalnu pesmu i mojih 12 poena i u polufinalu i finalu koji su pobedili!  ;(:); V.Lj. je kralj!  8)

Kopačka! :-* Hvala na jedinih 12 poena, avataru, odličnoj organizaciji...
Hvala na 10 poena Nidžojko i Bebi (i na kafici :) )! A zanimljivo je da sam i ja visoko glasao za vas (10 i 8 )
Hvala i ostalim glasačima... dosta iznenađujuće glasanje za Kali Mutsu u svakom smislu. Siguran sam da pravi #OnukaTeam ne bi nikako mogao da dodeli nulu "koleginici" po ekscentričnosti!  :o

Čestitke Niko na pogotku! Ipak nije bilo teško. :)

• McSteamy
  • Hero Member
  • SN
  • Zemlja: br
« Odgovor #621 poslato: 25 Oktobar 2016, 00:03:54 »
Tema je otvorena i prijave krenule :D
I think it would be downright depressing to sit and watch green bananas turn yellow without my debaucherous little villains.

« Odgovor #622 poslato: 25 Oktobar 2016, 00:21:12 »
Ovo mi je definitivno omiljeni FSC, odlicne pesme, odlican pobednik, odlicna organizacija i fin plasman, s obzirom kakvi su komentari bili  :D
Prezadovoljan sam, posebno hvala Ady i Mark za fenomenalne pesme.  ;(:);
1.:aub: 2.:mtb: 3.:eeb: 4.:nob: 5.:isb: 6.:cyb: 7.:rub: 8.:byb: 9.:azb: 10.:nlb:

;zv:)  ESC 2016 - MY TOP 10  ;zv:)

• stres92
  • banovan član
  • OGAE member
  • Parumaš
« Odgovor #623 poslato: 25 Oktobar 2016, 11:22:17 »
Vrlo zanimljiva priredba.  :)
Vrhunac večeri team DM...  ;D

Čestitke pobedniku, kog verujem da sam ja odlučio, jer sam pri grešci u glasovima rekao kopachki da ostale pesme pomeri gore, a Papučaru da 1p.  :D

Hvala tetsiju i stimiju na 10kama i ostalima na sitnišu.
Malo mi je bzv što u top 6 nijedna pesma nije dobila poene od mene, a ta jedna je dobili sasvima slučajno i na kraju pobedila...  ;D

Počeću da se poistovećujem sa Holandijom u eri 2005-2013.  ;D

« Odgovor #624 poslato: 25 Oktobar 2016, 14:42:40 »
Извињење, задња 2 дана су ми била пренатрпана обавезама и скроз заборавих гласати.
#хвалатијаниномцрнцу

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #625 poslato: 25 Oktobar 2016, 21:03:04 »
Iako mi je pesma "Papucar" bila jedna od najupecatljivijih na ovom izdanju nisam ocekivala da ce pobediti tako da sam prijatno iznenadjena. Cestitke Mark! ;(:);

Zadovoljna sam i sto su moji glavni favoriti, Dianne i Secret Company, zavrsili u top 10. Bravo!  ;(:);

Siguran sam da pravi #OnukaTeam ne bi nikako mogao da dodeli nulu "koleginici" po ekscentričnosti!  :o
Onuki je bilo krivo zato sto je Kali, za razliku od nje, uspela da se plasira u finale pa nam je zabranila da glasamo za nju. :D
Salu na stranu, ja sam vec napisala da mi je pesma interesantna, ali da nisam uvek jednako raspolozena za slusanje, pa sam je i iz tog razloga, kao i zbog toga sto mi je misljenje odnosno osecaj u vezi ostalih pesama koje su mi se izdvojile bio stabilniji, ostavila bez poena.
Inace, primetih da smo iste pesme smestili u top 3 samo sto smo ih drugacije rasporedili.

Moja Efrat je bas naisla na los prijem sto se tice broja glasaca. Samo 4/18, 29 poena - od Scoobyja 12, od eura 8, od Djudje 6 i od Milana 3. Hvala!  :)

kopachka, svaka cast za organizaciju i lepo vodjen FSC. :G) 

« Odgovor #626 poslato: 26 Oktobar 2016, 16:36:08 »
Нисам видео ову песму уврху, али је врло забавна. Марк, честитке на победи! ;(:); И хвала за 12. ;D

Презадовољан пет местом. Хвала свима који су гласали за Викторију! :-* Други пут заредом сам био први у свом полуфиналу. :D
:am: I'm a Liar  :by: Forever  :cz: Lie to Me  :ee: Laura (Walk With Me) / Home  :fr: Mamma Mia

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #627 poslato: 27 Oktobar 2016, 17:37:43 »
LOL, 4. mesto za Majkija nisam ni u ludilu očekivao. :D Ovo je jedan od mojih najneočekivanijih top 5 plasmana do sada, stvarno sam zatečen. I hvala svima na glasovima. I Petru, što mi je ne tako davno otkrio pesmu i izvođača, kog vrtim kao lud u poslednje vreme. :G)

Čestitke Mark, skroz simpa pesma, ali iskreno, za mene prilično neočekivana pobeda. Od mene nije bilo poena ovog puta, Vedran mi je bio drugi ispod crte.

Bravo i za kopachku, presavršena organizacija.  ;(:);

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #628 poslato: 27 Oktobar 2016, 19:39:31 »
Hrvatski papučar bolji od onog mog slovačkog papučara i to miljama. Xaxa.. Mark čestitam na pobedi. Presimpatična pesma. Jedna od onih koje su mi se svidele na prvo slušanje.
A 12 poena od etice i 10 od djudje i destroyera za Roisin Murphy su mi veoma dragi poeni jer onda znam da nisam usamljen u ljubavi prema neobičnom, drugačijem zvuku, ritmu, žanru. Kao što sam na početku i napisao, namerno sam poslao Roisin koja sa ovom pesmom čeka još od 1.FSC-a, svesno znajući da nema šanse da prođe u finale. Cilj mi je bio da saznam ko će je nagraditi poenima. Hvala ovim visokim poenima, ali i onima koji su ipak odvojili poneki poen kao što su Josipa, ivana-ns, Djole89, DJJomla. Hvala svima. Vidimo se na 141.fsc-u, pesma poslata i prihvaćena. Nastavljam sa misijom.
« Poslednja izmena: 27 Oktobar 2016, 19:42:52 euronik »
You're not alone...

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #629 poslato: 28 Oktobar 2016, 11:56:35 »
Hrvatski papučar bolji od onog mog slovačkog papučara i to miljama. Xaxa..
Pod papucou, pod papucou....  :D Setila sam se i ja tvog slovackog papucara cim sam videla nasllov Vedranove pesme.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Rusija 2015: Polina Gagarina - A Million voices

Započeo Leo Cezar

346 Odgovora
11185 Pregleda
Poslednja poruka 29 Maj 2016, 20:24:40
nidzojko90