Autor Tema: 135. FSC - We Are Young!  (Pročitano 7710 puta)

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
Odg: 135. FSC - We Are Young!
« Odgovor #360 poslato: 24 Jul 2016, 13:04:23 »
Leo ima cetiri pesme za jednu temu  :D
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

OGAE Serbia forum

« Odgovor #361 poslato: 24 Jul 2016, 13:32:16 »
Ma Leo opet namesta temu za pesmu  ;D

:D
Ne, bilo je manjih nedoumica oko jedne od stavki.

Čestitke Leu, sviđa mi se pobednička pesma, mada bih i ja više volela da je pobedio Lilian, čijom se pesmom (i albumom) baš ono "drogiram" ovih dana. :D Pohvale za izbor, Aco (mada nisam očekivala da dosad nisi bio ovako visoko plasiran). Ostalim rezultatima manje-više zadovoljna, Alessio je jedino mogao i koje mesto više, kao i Caroline u TOP10, ali finale je bilo stvarno odlično, pa je i OK.

Svojim plasmanom zadovoljna (posebno mi iznenađenje pobeda u polufinalu koju ni u ludilu nisam očekivala pored sjajnih italijanskih pesama i ukupne pobednice). Zanimljivo mi i to da imam 3 finala sa pesmama na grčkom i prilično ujednačene plasmane (dva 9. mesta i jedno 11.). Hvala svima na poenima za Steliosa, posebno Stevanu (12pf) i Josipi (10pf) za "dvanaestice" i Leu za 8 poena (12pf), kao i Stoletu za 8 poena u polufinalu.

Što se printscreenova tiče:

prijave:Marijo i sparkle
glasovi-polufinale: DeMarcus i Josipa
glasovi-finale: Majsta94 i Petar

Prijava i glasovi organizatora (klik na sliku za uvećanje):

:rub: :geb: :aub: :cyb: :itb:

:am: :ua: :rs: :pl: :ie: :mk: :pt: :al: :nl: :by: :mt:

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #362 poslato: 24 Jul 2016, 13:47:45 »
Sad je red da moji glasovi odu na sistematski pregled :D
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• Avocado
  • Hero Member
  • ...pero los Muertos no hablan xD
  • Zemlja: ua
« Odgovor #363 poslato: 24 Jul 2016, 14:03:38 »
На крају јадан резултат ко што је и песма јадна  ;(:);   ::)
Хвала свима, а нарочито Маркецу и Стресу.И наравно Ђолету, први пут у историји да ми да нешто високо.

Копачка  :-*

• Timofey
  • Full Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #364 poslato: 24 Jul 2016, 22:11:04 »
Wow odličan plasman za Malumu! Hvala svima na glasovima i čestitke pobjedniku...  :G) ;(:);
"I am therefore leaving immediately for Nepal, where I intend to live as a goat..”

• kopachka
  • Hero Member
  • müzik son ses bangır bangır
« Odgovor #365 poslato: 25 Jul 2016, 10:05:16 »
Čestitke Leo, 2 boda od mene. Nisam zadovoljan izborom, to se vidjelo i u mojim komentarima, ali što je tu je.

Forumaši koji su poslali ubjedljivo najbolje pjesme na ovaj FSC su Ady i etica, hvala za fina otkrića. Aurelie bi dobila 12 u finalu da je prošla (kao što je pokupila 12 u pf), ali ovako je Chiara uskočila na njeno mjesto. :)

13. mjesto za Diu je sasvim OK, s obzirom da sam mislio da neće biti dobro prihvaćena. Bugarske pjesme baš ne prolaze na FSC-u (osim kad ih Leo ne pošalje), ali ohrabrila me činjenica da mi je ovo 98. sudjelovanje i nisam mogao dopustiti da nijednom ne pošaljem pjesmu na bugarskom. Hvala Petru i sparkle za 12, milanu za 10, Majsti za 8, Avocadu na 7, DeMarcusu na 6. Hvala i ostalima na nižim bodovima, kao i na nulama (iako je nekome od 'nulaša' pjesma na drugom forumu bila u top 4, ali jbg valjda se ukus brzo mijenja).

Inače, ovo je pjesma koja mi je omogućila da otkrijem Diu (ali Veno Neveno mi je zanimljivija):
yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hoooooop ordayım

#Gülşen2018 #İstanbul2019

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #366 poslato: 25 Jul 2016, 11:35:25 »
Ja sam samo jednom slao Bugare , i to micu mawu koja je dobro prosla upravo zbog toga  sto je mica mawa  :D

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #367 poslato: 25 Jul 2016, 14:43:56 »
Ja samo Poli Genovu koja je ispušila.

• Stole
  • Hero Member
« Odgovor #368 poslato: 25 Jul 2016, 18:54:15 »
Ja jos nisam okusao srecu  :D

:hu: I let you run away :cz: Lie to Me :by: Forever :fr: Eva :lt: Broken Shadows :ch: Stones :ee: Laura :mt: Back to Life :lv: Younger Days

Propali: :al: Piedestal/Unë  :by: Fighting for Love  :fr: Paradis

• Ady
  • Hero Member
« Odgovor #369 poslato: 25 Jul 2016, 23:01:25 »
Nisam se oglasio nakon finala. Čestitke Leo Cezaru!  :)
Potpuno si me zaveo sa tim da ti ja "ne volim pesmu", tako da nisam imao šanse da pogodim šta si poslao. I toliko je nisam voleo da je od mene dobila 10 poena u finalu!  :D Doduše, sa više slušanja nakon komentara je popravila utisak. Dakle Leo kod mene uvek jako visoko na listi: i sa Ninom Kraljić, i Anom Tatanđelo, i sada sa Ivom Ćurić;(:);

Zadovoljan sam top 3 pesmama, ali moja 12-ica (Chiara Dello Iacovo;zv:) je mogla znatno bolje da se plasira, koju je poslala upravo Etica;D
Drago mi je da sam svrstan u grupu "žiri" koji je u globalu glasao mnogo sličnije meni u odnosu na dotadašnje glasače, jedino je šteta što se time moji glasovi nisu videli posebno tokom prezentacije.

Zahvaljujem se onima kojima nisam do sada na komentarima i ocenama, a to su sparkle, Stevan i tetsujin.
Kopachka, hvala ti puno! :ooo: To je najveća satisfakcija i znak da je moj odabir uspeo, bez obzira što finale (opet) nisam video.  :)
I tvoja pesma je dosta dobra i zanimljiva. Lepo etno otkriće koje se razlikovalo od svega viđenog.

Mark, prezentacije pesama, polufinalnih i finalnih rezultata su bile sjajne! Odlična grafika, sve je bilo jednostavno i efektno, a da drži pritom veliku pražnju. To se ceni!  ;(:);

Ostao sam još dužan Etici, a verovatno će i Sparkle to zanimati: Mallu Magalhães je sa istom pesmom na drugom takmičenju na kome sam istvremeno učestovao i koje je završeno pre nekoliko dana, osvojila ukupno osmo mesto za Brazil od ukupno 22 pesme u finalu i 28 pesama ukupno, odnosno imala je više sreće i uspeha nego ovde. :)

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #370 poslato: 26 Jul 2016, 09:38:12 »
Kad je tako delovalo u komentaru , a kad sam video one ocene gde si stavio 7 video sam da ti je jedna od najboljih  :D Al tad je bilo kasno da kazem da ti se ipak svidja jer bi provalili sta sam poslao  :D

• Mark
  • Hero Member
  • #TeamPrecenjenoDjubre
« Odgovor #371 poslato: 27 Jul 2016, 12:24:30 »
Printscreen-ovi:
Nije Vam dozvoljeno da vidite sadržaj spojlera.
Road to Lisbon:
:by: Forever :cz: Never forget / Lie to me :ee: La Forza / Laura :fr: Ciao / Mamma mia
:hu: I let you run away :lv: Esamība :lt: Broken shadows :mt: Supernovas :ch: Stones/Redlights

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #372 poslato: 30 Jul 2016, 19:59:48 »
Ja navijala za jagodu, a pobedio secer. Fina pesma. Cestitke Leu.
Moja Chiara nije bas najbolje prosla, ali nema veze. Drago mi je sto je bilo finih komentara, ocena, poena...Hvala svima, posebno Adyju i kopachki na 12-icama.

Ostao sam još dužan Etici, a verovatno će i Sparkle to zanimati: Mallu Magalhães je sa istom pesmom na drugom takmičenju na kome sam istvremeno učestovao i koje je završeno pre nekoliko dana, osvojila ukupno osmo mesto za Brazil od ukupno 22 pesme u finalu i 28 pesama ukupno, odnosno imala je više sreće i uspeha nego ovde. :)
Super! Bar je tamo fino prosla.  :)

• sparkle
  • Hero Member
« Odgovor #373 poslato: 02 Avgust 2016, 20:24:03 »
Eh... tamo cene kvalitet, ovde je pesma nesFaćena  :D

Čestitke Leu, u duhu slagalice  :D

« Poslednja izmena: 02 Avgust 2016, 20:54:51 sparkle »

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #374 poslato: 02 Avgust 2016, 20:34:39 »
Dobro vece  :D  I hvala  :D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Gruzija 2016: Nika Kocharov & Young Georgian Lolitaz - Midnight Gold

Započeo Miloš

168 Odgovora
3949 Pregleda
Poslednja poruka 28 Jul 2016, 23:06:42
Ady