Autor Tema: 135. FSC - We Are Young!  (Pročitano 7412 puta)

• Djole89
  • Golden Member
  • Zemlja: rs
Odg: 135. FSC - We Are Young!
« Odgovor #15 poslato: 06 Jul 2016, 18:12:07 »
A ti pouzdano znaš da će 100 posto učestvavati finalisti X faktora i sličnih takmičenja? Svaka ti čast na vidovitosti. :drug:

Sent from my SM-G850F using Tapatalk

OGAE Serbia forum

• stres92
  • OGAE member
  • #Lisbon2018
« Odgovor #16 poslato: 06 Jul 2016, 18:18:59 »
Budimo pošteni da bi ih bilo u dobrom procentu.  ;D
Spread the love, not hate! <3

• Avocado
  • Hero Member
  • Irene Esser-Miss Venezuela 2012
  • Zemlja: ua
« Odgovor #17 poslato: 06 Jul 2016, 18:20:22 »
Управо.Боље је овако да имамо ограничења понекад, ионако енглески је на сваком издању...Боље је овако...боље је...

• Mark
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #18 poslato: 06 Jul 2016, 18:49:08 »
Čitam ovo sve i zaista ne razumijem. Kao da svaki put imamo takvo ograničenje. Zadnji put engleskog nije bilo na 128. FSC-u. A prije toga na onom francuskom FSC-u. Znači, takva ograničenja nisu često.

Meni je zaista nepojmljivo da vam smeta odsutstvo jednog jedinog jezika među njih preko tisuću koliko ih postoji. Ako vam je to zaista toliko problem, onda nemam komentara.

Moderatori su stavili točku na i glede ograničenja, ista su odobrili, tako da, sve je po pravilima. A da svatko od nas nema barem jednu, ako ne i više, pjesama na lageru koje zadovoljavaju uvjete ove teme, u to ne želim i neću povjerovati.

Toliko od mene na tu temu, bilo bi lijepo da ne minirate trud organizatora odmah na početku i da pošaljete nešto dobro i kvalitetno, a neenglesko (ne bi čovjek vjerovao, moguće je) te se nadam da to što dosad nije stigla nijedna jedina prijava nije nekakav masovni bojkot.  bye:)
"Music is not fireworks, music is feeling."
- Salvador Sobral

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #19 poslato: 06 Jul 2016, 18:57:12 »
Stvarno je nepotrebno potenciranje zabrane engleskog jezika od strane vise forumasa. Onda neka druga polovina kad organizuje zabrani sve sem njega.I ne govorim ovo samo za sad svakako bi na ovu temu slao nekog ko nije na engleskom.

I da slazem se sa Djoletom , previse se insistira na mnogo uslova. ako je vec dato mladi izvodjaci zasto komplikovati dalje. Da se Mark nw oseti prozvanim sto mi nije cilj mnogi to rade.
« Poslednja izmena: 06 Jul 2016, 19:07:54 ivana-ns »
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• kopachka
  • Hero Member
  • müzik son ses bangır bangır
« Odgovor #20 poslato: 06 Jul 2016, 19:05:26 »
Veselim se pjesmama na neengleskim jezicima. Bit će zanimljivo istraživati mlade vršnjake. Super tema, bravo Mark! ;(:);
yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hoooooop ordayım

#Gülşen2018 #İstanbul2019

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
« Odgovor #21 poslato: 06 Jul 2016, 19:12:13 »
Sledi: Otcepljenje fsc-a na dva različita takmičenja - FSC na engleskom i na neengleskim jezicima :D
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #22 poslato: 06 Jul 2016, 19:13:19 »
Upravo to.

• Mark
  • Hero Member
« Odgovor #23 poslato: 06 Jul 2016, 19:18:49 »
Zašto nije ograničenje da se šalju samo debitanti? Zato što je ograničenje da se šalju pjesme na neengleskom. ;D Nedostatak engleskog je kompenziran prisutnošću nedebitanata. Jednostavno je, gospodo. Ako vam nije problem slušati 30 i kusur pjesama isključivo na španjolskom, francuskom, grčkom ili albanskom jeziku, ne vidim zašto bi ovo bio problem. :)

• tetsujin
  • Hero Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #24 poslato: 06 Jul 2016, 19:22:02 »
ovako - nemam problem da budu jezici osim engleskog iako ne razumijem vječiti hejt engleskog... no dobro... i ovo ne ide organizatora.. da se zna...

smeta mi što se na svakom fscu stavlja sve više ograničenja. zašto se po fscu ne može staviti 1-2 ograničenja i gotovo... ovako se stalno utječe na odabir pjesama...  -.-

ja npr. nemam mlađahne pjevače na drugim jezicima ali nema veze tražit ću.. ali ono prestanite više s tih milijun uvjeta da bi se uopće fsc mogao održati... smorište više s time...  ;--;
« Poslednja izmena: 06 Jul 2016, 19:25:10 tetsujin »
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #25 poslato: 06 Jul 2016, 19:30:02 »
Stvarno ne verujem da, u poslednje vreme na svakom izdanju moram da čitam ovakve žalbe i "kukanja." :-\
A možda je, nekom drugom na primer, bio problem to, kad se u kratko vreme ređalo više skoro slobodnih tema, mada ne vidim da se bilo ko toliko žalio na taj aspekat.

Prijavih onog izvođača koga sam pominjala na početku ipak, videćemo šta će biti krajnji ishod.

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #26 poslato: 06 Jul 2016, 19:48:07 »
Imali smo ovakvu temu pre 44. FSC-a i sa sve engleskim pesmama bio je jedan od najboljih izdanja. A koliko se forsira engleski jezik pokazuje to sto je tad pobedila pesma na francuskom.

« Odgovor #27 poslato: 06 Jul 2016, 19:54:24 »
Pa, eto Mark je odlučio da "ubaci" ograničenje, čisto da bi bilo malo interesantnije i šta sad? Ponašate se kao da vam je dat samo jedan jezik i rečeno da nađete izvođača koji se "uklapa" u ograničenje sa godinama, a ne da je samo jedan zabranjen. :)

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #28 poslato: 06 Jul 2016, 19:58:49 »
A ponasate se i kao da je Mark rekao da neki mogu da salju pesme na engleskom, a neki ne i sada se ovi koji ne mogu bune, jer imaju ogranicen izbor u odnosu na ove druge. Aman, ogranicenje je isto za sve, svi cemo slati i slusati pesme na neengleskom. Ne umete da se igrate! :P
Odlicna tema, Mark. Mozda nesto i imam, jos uvek nisam sigurna, a i ako nemam, trazicu.

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #29 poslato: 06 Jul 2016, 20:01:31 »
Dobro mislim da sam dovoljno unistivao FSC svojim muzickim ukusom, ne mora da ulazimo u dalju diskusiju.

#ONOKAD ti je jedan izvodjac za 3 meseci stariji nego sto treba da bude, a o drugom ne mozes da nadjes nigde na netu koliko mu je godina :dq:

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Gruzija 2016: Nika Kocharov & Young Georgian Lolitaz - Midnight Gold

Započeo Miloš

169 Odgovora
3821 Pregleda
Poslednja poruka 28 Jul 2016, 23:06:42
Ady