Autor Tema: 133. FSC - ETHNO VIBES  (Pročitano 9742 puta)

Odg: 133. FSC - ETHNO VIBES
« Odgovor #585 poslato: 16 Jun 2016, 18:45:44 »
Petre, odustani od fakulteta i postani zvezda FSC-a ;zv:)

OGAE Serbia forum

« Odgovor #586 poslato: 16 Jun 2016, 19:06:38 »
Nova tema je otvorena! ;:))

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #587 poslato: 16 Jun 2016, 21:11:49 »
Куме честитке на победи и хвала што си ми мазнуо песму. Дабогда ти Стоја непозвана упала на славу

Послато са LG-D335E уз помоћ Тапатока

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
« Odgovor #588 poslato: 16 Jun 2016, 21:22:20 »
Petre, odustani od fakulteta i postani zvezda FSC-a ;zv:)
Wtf? :D
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

« Odgovor #589 poslato: 16 Jun 2016, 21:26:59 »
Trolujem te, idi uči sine. 8)

• Djole89
  • Golden Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #590 poslato: 16 Jun 2016, 21:35:51 »
Kao i uvek u poslednje vreme, nezadovoljan rezultatima, što svojim plasmanom, što pesmama u vrhu. Jedina svetla tačka je moja 12-ica koja je na kraju uspela da završi u top 5. Kako god, čestitke pobedniku i DeMarcusu na organizaciji.

• Ady
  • Hero Member
« Odgovor #591 poslato: 16 Jun 2016, 22:27:42 »

Čestitam pobedniku, zlobnom osmehu!_!
Doduše, pobednička pesma mi se baš i ne dopada, ali sam očekivao da će odlično proći u glasanju. :)

Moj favorit je bila Milla! Kakva divna ukrajinska pesma nakon toliko odvratne evrovizijske!  :mmm: Bravo misteriozni;zv:)

Čestitke i Skubiju, Sparklu i Leu na odličnim odabirima pesama (verzijama) i odličnim (top 10) plasmanima!  ;(:); Leo Cezar je na pametan način iskoristio Nininu trenutnu popularnost, ali je ova "sigurica" bez dileme fenomenalno otpevana!  :ooo:

Đole je ipak mogao znatno bolje da se plasira, jer mislim da je na pravi način predstavio srpski etno.  :)
A kada smo kod domaćeg etna, meni su Modelsice bile pravo osveženje u odnosu na neinteresantne Zone Zamfirove, Tomaševićku i slične predloge. Ni slutio nisam da bih takvoj pesmi i u ludilu dao neki poen, ali je na kraju uletela čak finalna petica. Bravo za treće mesto za vedru noć!  :y)

Zahvaljujem na visokim poenima u polufinalu Gollumu, Bebi i NikolinaNini, kao i ostalima koji su glasali i kojima se :no: Sami pesma koliko-toliko dopala!  :-*
Meni je bilo jako zabavno družiti se sa vama po prvi put u ovoj igri!  8)

S. Sobral: “A lot of importance is given only to certain attacks, and I would like to hear about those attacks that aren’t reported about. I know that it’s very difficult, almost impossible, especially with social media, since it gives a lot of importance to them. It would be good if there was an agreement in the media about the reporting of terror attacks.”

• DeMarcus
  • Hero Member
  • So don't pull the rug from underneath us...
  • Zemlja: au
« Odgovor #592 poslato: 16 Jun 2016, 22:45:28 »
Ady nastavljas dalje, nema nazad  ;D

• MarkoH
  • Hero Member
  • Zemlja: ba
« Odgovor #593 poslato: 16 Jun 2016, 23:17:56 »
Čestitiam pobjedniku dao sam dosta poena :G)
Zahvaljujem se aleksi koji je opet glasao za moju pjesmu 12 poena te petar i ostali koji su dali poene Renati
Neko je napisao da Renata ima slab glas.To nije tačno ona je vrhunski vokal pjeva mjuzikle inače i takmičila se nekoliko puta na Dori
Pjesmu sam slučajno pronašao.Nije bila moj prvi izbor htio sam dvije druge pjesme bye:)
Hvala organizatoru na pozivu i vraćanju na FSC.Iako sam stalno van finala upravo sam poslao prijavu za novi FSC i ovdje stvarno očekujem barem prolazak u finale ;D

• sparkle
  • Hero Member
« Odgovor #594 poslato: 17 Jun 2016, 01:16:35 »
Čestitke IvlSmajl   ;D

Drago mi je da vam se dopala i moja Maddji, 9. mesto, lepo, kako cele godine nižem loše rezultate ovo je uspeh. Otkrila sam je na 130. FSC-u tragajući za pesmom na severno-germanskom jeziku pa me je put prvo odveo u Norvešku ali Maddji nisam mogla da pošaljem jer peva na sami jeziku koji pripada ugro-finskoj grupi jezika. Inače, pesma koja me je tada predstavljala i ostala u polufinalu "Ett sista glas" je švedska obrada irske tradicionalne pesme "The Parting Glass" koja ima jako puno obrada i prepeva, meni lično najlepše zvuči u izvođenju Šinejd O`Konor. @etice, onaj čikica koji je zadivljeno slušao je takođe otpevao  :D

Čestitke i Skubiju, Sparklu i Leu na odličnim odabirima pesama (verzijama) i odličnim (top 10) plasmanima!

Hvala Ady i dobro došao na FSC! Po padežu mi se čini da misliš da sam muško, pa samo da napomenem da sam žensko

Drago mi je da su Karolina i Ana Alcaide lepo prošli  ;(:);
« Poslednja izmena: 17 Jun 2016, 01:26:35 sparkle »

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #595 poslato: 17 Jun 2016, 01:47:26 »
Nisam pratio kako sam na kraju ipak 6. , ali super :D

• Ady
  • Hero Member
« Odgovor #596 poslato: 17 Jun 2016, 10:13:19 »
Ady nastavljas dalje, nema nazad  ;D

Hvala još jednom tebi na pozivu i odličnim priredbama! :G)
Sve mi se dopada, jedino mi ne odgovara to što su rokovi za glasanja malo kraći, pa me to koči.  :mhm: Nemam baš puno vremena i učestvujem već na još jednom ovakvom takmičenju, a volim inače da sve detaljno poslušam više puta. :) Videćemo. ;)

Hvala Ady i dobro došao na FSC! Po padežu mi se čini da misliš da sam muško, pa samo da napomenem da sam žensko

E, to nisam znao. ;D Ali istina je da bude nezgodno kada engleske reči treba da "posrbimo" u rodu i padežu.  :)
Svaka ti čast!  ;zv:) Za razliku od mene, odlično si odbranila boje norveškog dela Laponije na ovom izboru!  ;(:);

« Odgovor #597 poslato: 17 Jun 2016, 13:04:38 »
Nisam pratio kako sam na kraju ipak 6. , ali super :D

DeMarcus je pojasnio šta se desilo. Došlo je do greške kod upisivanja poena (u žurbi pretpostavljam) pa je jedna "dvanaestica" otišla u pogrešnom pravcu, što je tvom predlogu donelo mali napredak u plasmanu. :G)

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #598 poslato: 17 Jun 2016, 13:23:35 »
Zubima se u poklon ne gleda.
1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
51. Forum Song Contest - BRING ME YOUR PEACE - ethno / world music

Započeo Gollum

614 Odgovora
15125 Pregleda
Poslednja poruka 29 Septembar 2013, 22:41:35
mirCo