Autor Tema: 122. FSC - PARTY FOR EVERYBODY  (Pročitano 11221 puta)

• MarkoH
  • Hero Member
  • Zemlja: ba
Odg: 122. FSC - PARTY FOR EVERYBODY
« Odgovor #510 poslato: 22 Novembar 2015, 11:12:43 »
Ocigledno i nemamo bas toliko siroke vidike, kada se u svakoj temi nadje mogucnost slanja zicer-pesme (ili izvodjaca), ali dobro, svakome je ostavljeno na izbor da salje ono sto zeli i slusa (o ovome je bilo reci vec sto puta). A svakako mi ne pada na pamet da glasam za neku pesmu, eto samo zato sto je nesto drugacije od onoga sto se vrti na FSC-u, posebno ne ako se mi licno ne dopada pomenuta. Sto se tice tema, mozda je tacno da fali malo kreativnosti, ali takva je situacija i "igramo se" sa onim sto nam je ponudjeno.  :) Ako neko ima zanimljivu ideju za temu, svakako je dobrodosao da je podeli i sa nama ostalima.

Zapamtila sam jedino za Lea, jer on stalno o tome trubi.

:D
Evo  mojih prijedloga ,možda se nešto i ponavlja.Ako se iskoristi jedna super bye:)
1.   Crossover-Opera-Klasika
2.   Synthpop-house-electro
3.   Nove nade ex yu
4.   Pjesme koje pjevaju o prevari u vezi
5.   Pjesme izvođača koji imaju Grammy nagradu
6.   Pjesme izvođača koji su napustili Svijet muzike a još su živi
7.   Pjesme iz 50-ih
8.   Novi val EX YU

OGAE Serbia forum

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
Odg: 122. FSC - PARTY FOR EVERYBODY
« Odgovor #511 poslato: 22 Novembar 2015, 13:07:14 »
Ocigledno i nemamo bas toliko siroke vidike, kada se u svakoj temi nadje mogucnost slanja zicer-pesme (ili izvodjaca), ali dobro, svakome je ostavljeno na izbor da salje ono sto zeli i slusa (o ovome je bilo reci vec sto puta). A svakako mi ne pada na pamet da glasam za neku pesmu, eto samo zato sto je nesto drugacije od onoga sto se vrti na FSC-u, posebno ne ako se mi licno ne dopada pomenuta. Sto se tice tema, mozda je tacno da fali malo kreativnosti, ali takva je situacija i "igramo se" sa onim sto nam je ponudjeno.  :) Ako neko ima zanimljivu ideju za temu, svakako je dobrodosao da je podeli i sa nama ostalima.

Zapamtila sam jedino za Lea, jer on stalno o tome trubi.

:D
Evo  mojih prijedloga ,možda se nešto i ponavlja.Ako se iskoristi jedna super bye:)
1.   Crossover-Opera-Klasika
2.   Synthpop-house-electro
3.   Nove nade ex yu
4.   Pjesme koje pjevaju o prevari u vezi
5.   Pjesme izvođača koji imaju Grammy nagradu
6.   Pjesme izvođača koji su napustili Svijet muzike a još su živi
7.   Pjesme iz 50-ih
8.   Novi val EX YU
tu sam ja htio nekoliko puta ;) :G)
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

clip
150. FSC - A little party never killed nobody

Započeo Leo Cezar

1191 Odgovora
13094 Pregleda
Poslednja poruka 15 Maj 2017, 12:17:44
MilanB
xx
XXIII Srbovizija - Smederevo - Let's Party

Započeo Destroyer

206 Odgovora
11307 Pregleda