Autor Tema: A little help  (Pročitano 9762 puta)

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
Odg: A little help
« Odgovor #225 poslato: 14 April 2017, 15:19:25 »
Ja volim da se igram sa random.org i da stavljam poene kako mi kaze kad mi je dosadno :D Al evo ne radi ::)

Sent from my CUBOT_NOTE_S using Tapatalk

OGAE Serbia forum

« Odgovor #226 poslato: 30 Oktobar 2017, 16:18:55 »
Ljudi, može mala pomoć?

Kod kog provajdera koristite internet? Koji je najbolji po vašem mišljenju?

Ja koristim MTS-ov ADSL. Užasan je. Vrlo često je brzina toliko slaba da Google neće da se otvori. Isto tako konekcija zna da nestane, uvek na neodređen vremenski period. Koristim internet zbog posla i vrlo mi je važno da takvih "ispada" ne bude, jer me oštećuju. Danas sam posebno popizdeo zbog takvog neprofesionalizma sa njihove strane da sam hteo da razbijem modem.

Naime, internet nestao. Nema ga. Ja zovem korisnički centar, tipkam one brojeve, slušam mašinu gde mogu da pričam sa operaterom i samo mi nudi da prijavim smetnju na telefonskom broju. Dođem nekako do operatera u odeljku za prodaju, ne za podršku i kad se devojka javila i kad sam joj objasnio problem, samo mi je iznervirano rekla da to nije na tom broju i prebacila me na neki drugi, gde opet nisam mogao da pričam sa operaterom nego samo da prijavim smetnju. Ok, spustim slušalicu i odlučim da im pišem u live chat podršci na sajtu.

Javila se devojka, objasnim i njoj problem i kaže mi da sačekam. Onda se u isti čet javila druga devojka i isto me zamolila da sačekam. Kucala je nešto skoro 10 minuta da bi mi samo došla poruka da je operater prekinuo konekciju i da je čet završen.

Ja ne znam šta da radim, otišao bih u poslovnicu i sve im porazbijao tamo.

I dakle, kakva su vaša iskustva sa provajderima u Srbiji i šta predlažete da uradim?
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• Avocado
  • Hero Member
  • ...pero los Muertos no hablan xD
  • Zemlja: ua
« Odgovor #227 poslato: 30 Oktobar 2017, 16:23:35 »
Jednostavno je-Napusti Srbiju i počni da živiš ko čovek  :G)

« Odgovor #228 poslato: 30 Oktobar 2017, 16:24:30 »
Nemam problem sa Srbijom nego sa određenim provajderom  bye:)

• Avocado
  • Hero Member
« Odgovor #229 poslato: 30 Oktobar 2017, 16:25:44 »
Neamaš...trenutno. Zašto misliš da bi ti neki drugi bio bolji i da tamo ne bi imao problema???

« Odgovor #230 poslato: 30 Oktobar 2017, 16:26:43 »
Jer drugi provajderi imaju svoje mreže, svoje modeme i uređaje i verujem da su bolji od MTS-a. Zato sam pitao za iskustva.

• Avocado
  • Hero Member
« Odgovor #231 poslato: 30 Oktobar 2017, 16:28:44 »
Ja imam MTSov  ADSL kući kod mojih i dobar je ugl, poenakad ne radi al ja se na to navikao.U stanu kod mene je ovaj SBB taj je isto dobar, ali i on nestane nekad (retko doduše) Pre sam imao Radijus Vektor i bio je dobar koliko se sećam...Moj ti je savet da ostaneš u MTSu :G)

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #232 poslato: 30 Oktobar 2017, 16:30:12 »
SBB. Em je brz, em za smešne cene dobiješ odlične brzine. I ne moraš da imaš fiksni.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• MilanB
  • Hero Member
  • Zemlja: md
« Odgovor #233 poslato: 30 Oktobar 2017, 16:33:58 »
Kao neko ko je bio zaposlen u SBB-u složio bih se da je što se tiče kvaliteta na prvom mestu u Srbiji. E sad što su monopolisti i što im se može da povećavaju cene iz godine u godinu, to je već druga priča.

Trimis de pe al meu m2 note folosind Tapatalk

• Avocado
  • Hero Member
« Odgovor #234 poslato: 30 Oktobar 2017, 16:35:09 »
A i nisu cene nešto niske, mislim da im je 2800 najjeftiniji paket za TV i net, mislim da taj imam.Nemam pojma

« Odgovor #235 poslato: 30 Oktobar 2017, 16:35:26 »
Hvala  ;(:);

Definitivno smo razmišljali o SBB-u, ova poruka je sad presudila, hvala Milane  :-*

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
« Odgovor #236 poslato: 30 Oktobar 2017, 16:36:14 »
Meni je MTS odlican , nemam nikakav problem  :G)
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

« Odgovor #237 poslato: 30 Oktobar 2017, 16:41:17 »
Ja sam ubeđen da nešto nije u redu sa kablovima ili modemom. I to sam im dosta puta rekao, misleći možda da će nekog poslati da proveri i/ili zameni. I nikad ništa, oni samo to prijave negde u centrali, kao tamo nešto resetuju i ćao. I još sad posle ovog, kako su me svi nonšalantno odjebali danas, bežim od njih kao muva bez glave.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter