Autor Tema: A little help  (Pročitano 8213 puta)

A little help
« poslato: 24 April 2011, 00:54:04 »
Ovako: ne znam ko je cuo za sajt Lockerz odavde, ali dobio sam 20$ na PayPal racunu pre 2 dana (ko je zainteresovan, moze da pogleda, www.lockerz.com ).

Ovo je jedan od malobrojnih sajtova koji nagradjuju i Srbe (i Bosance i Hrvate itd...). Medjutim, posto vise ne salju nagrade clanovima koji zive van USA zbog visokih carina, odlucili su da vrednost nagrade uplacuju na PayPal racun.

Tako sam ja dobio 20$ (19.99$, da budem precizniji :D ) i NE MOGU DA IH UZMEM zbog toga sto PayPal NE NUDI usluge Srbiji (-.-)! Zato bih zamolio nekog forumasa "dobrog srca" ( :D ) koji ima PayPal racun (iliti profil, account, nalog) da "attachujem" moju email adresu na njegov vec postojeci profil i primim pare tamo, pa da mi ih on kasnije uplati na devizni (ili kako god) :D Evo screenshota maila koji potvrdjuje dobitak.

I da, aj em eitin jirz old, dakle nije nikakav "prank" ili sta vec :D

EDIT:

Ovo mi je stiglo malopre, mrzi me da pravim SS i da uploadujem xD

You still need to claim your money from Lockerz Inc
Hello aleksiclazar@live.com,

This is a reminder that a payment of $19.99 USD from Lockerz Inc is still waiting for you.

We'll automatically cancel this payment and return the money to Lockerz Inc's account on May 21, 2011, so you should claim it as soon as possible.

Note from Lockerz Inc:
Credit for Redemption Prize. Order#XXXXXXXXXXXX

Claim Your Money Now
Once the money's there you can:
   Spend the money online at thousands of stores that accept PayPal.
   Transfer it to your bank account (takes 2-3 days).
   Get a PayPal Debit MasterCard.
Button not working?
To claim your money, sign up for an account using this email address: aleksiclazar@live.com. If you already have PayPal account, just add this email address to it.

When that's done - and you've confirmed your email address - this payment will show up in your PayPal account.

Sender Information
Lockerz Inc
paypalsupport@lockerz.com
412-745-5800

Linkback: http://forum.musicserbia.rs/index.php?topic=775.0
« Poslednja izmena: 16 Februar 2012, 04:46:06 Miloš »

OGAE Serbia forum

Odg: A little help
« Odgovor #1 poslato: 24 April 2011, 01:04:27 »
Pa $20 ti je negde oko 1400din i sumnjam da ce neko da se cima da prebacuje na njegov paypal pa onda na tvoj devizni. Prvo vidi da li mozes direktno da prebacis na tvoj devizni racun (wire transfer), to bi bilo najbolje resenje. Ako ne mozes direktno, registruj se na moneybookers.com, probaj tamo da prebacis sa paypal-a pa onda da uradis transfer na devizni racun. Nemam pojma koliki % uzimaju mada ne verujem da ce ti na kraju mnogo ostati.  bye:)
Ajde!

« Odgovor #2 poslato: 24 April 2011, 01:34:47 »
Hahaha, i to sto kazes :'D

Videcu sta mogu, ali oni uplacuju striktno na PP, a preko ovoga mi i nece ostati nista na kraju xD

Ma mislio sam da utopim taj novac u neku fensi stvarcicu za petnaestak dolara iz Amerike 8) A na stvari koje vrede manje od 20$ se ne placa carina ^^

Onda bi mogao i taj spasitelj da mi preko svog PP-a kupi zeljenu stvar na moju adresu... Omg, stvarno se cimam :'D

« Odgovor #3 poslato: 24 April 2011, 01:46:31 »
E to je zeznuto sto striktno na PP uplacuju i sto moras da prebacis novac u roku od mesec dana.  :-\
Probaj sa nekim fake PP account-om (stavi Hrvatska npr) a kad placas proizvod, napisi da zelis da ti ga posalju u Srbiju, mozda upali. ;)

« Odgovor #4 poslato: 24 April 2011, 02:03:38 »
Razmislicu :D U svakom slucaju, to mi jedino na kraju i preostaje da probam xD

« Odgovor #5 poslato: 24 April 2011, 02:18:35 »
Taman sam hteo da napisem da mi sajt deluje kao neka navlakusa pa sam video ovo:

I da, aj em eitin jirz old, dakle nije nikakav "prank" ili sta vec :D

:D

« Odgovor #6 poslato: 24 April 2011, 02:31:40 »
:D

Nije navlakusa, dobio sam vec od njih komplet original karata (za poker, i sijaset drugih igara) u vrednosti od 27$ dok su jos isporucivali :D Mogu skrinsotovati inofakturu :)

« Odgovor #7 poslato: 24 April 2011, 11:01:05 »
Navlakuša prvog stepena. Dovoljno je reći da niko danas ne deli novac tek tako. Bolje se udalji na vreme.

« Odgovor #8 poslato: 24 April 2011, 14:53:01 »
Branimire, i ja sam bio skeptican. Ovde, kao prvo, ne uplacujes nikakav novac niti ostavljas broj racuna i slicno.

Kao drugo, znam za coveka iz Srbije koji je dobio iPod Touch, a i ljude iz Amerike koji su dobijali Shuffle, majice, vaucere, itd... sa slikama i fakturama kao dokazima. Nebitno, znam da nije navlakusa :'D

« Odgovor #9 poslato: 24 April 2011, 20:11:39 »
I ja znam neke koji su dobijali iPod-ove ali su zato sve svoje prijatelje i neprijatelje smorili nekakvim registracijama. ;D

Meni su jednom poslali potpisan X Files poster, postpisala ga Gillian Anderson.  ;zv:)

« Odgovor #10 poslato: 25 April 2011, 00:48:28 »
Branimire, i ja sam bio skeptican. Ovde, kao prvo, ne uplacujes nikakav novac niti ostavljas broj racuna i slicno.

Što ne moraju biti jedini načini da dopru do potrebnih informacija. Sami će doći do njih. Čim je potrebno formirati lanac, neka karika će morati da oslabi i pukne.

Kao drugo, znam za coveka iz Srbije koji je dobio iPod Touch, a i ljude iz Amerike koji su dobijali Shuffle, majice, vaucere, itd... sa slikama i fakturama kao dokazima.

Sećaš se priče sa šibicarima. Postoji jedan koji vodi igru i "slučajni prolaznici" koji su tu da okušaju sreću. I da li ZAISTA te ljude toliko dobro poznaješ da im možeš verovati.

Nebitno, znam da nije navlakusa :'D

Razmisli koliko si vremena proveo uz ovo i proceni da li se zaista nisi navukao.

Pišem ovo sa najboljom namerom da skrenem pažnju na problem.  :)

« Odgovor #11 poslato: 25 April 2011, 01:00:55 »
Auuuu....

Ja sam dobio nagradu koju sam osvojio, paket originalnih karata :'D Necu o tome sa tobom pricati jer ZNAM da nije "scam", za razliku od mnogih drugih sajtova koji traze kreditne kartice i slicno. Oni pare zaradjuju tako sto imaju i svoj SHOP koji je otvoren samo za USA, Kanadu, Nemacku, UK i druge zemlje, i tako sto, kad clanovi gledaju video snimke, oni zaradjuju novac (na gledanosti ili sta vec). Takodje reklamiraju mnoge sajtove i firme sa strane.

Nisam se navukao ;) Da ti pravo kazem, duze vreme ne idem na ovaj sajt, sve dok mi pre par dana nije stigao mail sa nagradom (btw, stigao mi je i "reminder", i to od PAYPALA, da me cekaju 20 dolara).

;)

« Odgovor #12 poslato: 25 April 2011, 09:56:29 »
Tvoja je stvar šta ćeš i kako, ali imaj u vidu da ukoliko iskrsne problem to neće biti samo tvoja nevolja. ;)

P.S. Dobijene karte namenjene su igranju pokera. Ja u tome vidim ironiju.

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #13 poslato: 25 April 2011, 13:33:34 »
Ovaj sajt je prava pravcata sarena laza. I ja te savetujem da prestanes sa tim za tvoje dobro.

Nesto su morali da ti traze od inputa, tako da brini, nije broj kreditne kartice/deviznog racuna jedini nacin da te neko obrlati ;)

Znam i ja coveka koji je dobio putovanje na Maltu kao nagradu jer je navodno igrao odredjenu nagradnu igru, a covek je nikad nije ni igrao zapravo.
« Poslednja izmena: 25 April 2011, 13:43:17 Milos-S »

• Destroyer
  • OGAE member
  • Ubi bene, ibi patria.
  • Zemlja: rs
« Odgovor #14 poslato: 25 April 2011, 13:47:29 »
Ja se Lazo izvinjavam ali ispadas najveca naivcina... I ja sam dobijao takve poruke i dan danas ih dobijam. A kako i zasto ? Otkud znam a i ono ne zanima me ne citam takve poruke... Ne znam kako tebi nije jasno da je sve ovo navlakusa sto rece BraniMir u tim kartama mozes da vidis samo ironiju nista drugo...
« Poslednja izmena: 25 April 2011, 14:13:24 Destroyer »
Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter