Autor Tema: Snovi  (Pročitano 11552 puta)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
Re: Snovi
« Odgovor #30 poslato: 09 Jul 2010, 15:51:14 »
ja sanjam svake noci i jako su mi neobicni snovi .. bash ih volim jer mi uvek bude zanimljivo i uvek su dogadjanja pomalo nerealna ( nikad ne sanjam obican dan i neka obicna desavanja ) ...
nazalost cesto zaboravljam svoje snove nekoliko minuta posle budjenja ... pa cak i ako ih ne zaboravim, nego zapamtim i posle ceo dan prepricavam okolo ljudima, kad prodje par dana ja se vise ne secam sna .. tako da sad ne znam da li bih se setio 10 svojih snova :(

desavalo mi se da se, dok sanjam, setim sna od pre par noci kojeg se u javi ne secam, pa kad se probudim zaboravim oba sna ...

retko kad sanjam ruzne stvari ... najneprijatniji san u poslednje vreme bio je san o osvojenoj sedmici na lotou .. kada sam se probudio posle toga, doslo mi je da se ubijem :D

inace, sanjam cesto stvari koje imaju veze sa stvarima koje su aktuelne u mom zivotu ( pred ispit ja sanjam fax, sanjam osobu koja mi se svidja, ako se nesto cudno desi u toku dana ja sanjam nesto sto ima veze s tim itd )

Ja sam tako jednom sanjao kako sam polozio vozacki ispit (to pre nego sto sam i dobio dozvolu), pa sam onda prvi put na polaganju  :D

Zatim sam sanjao kako sam pao, i tada sam polozio  :D

OGAE Serbia forum

« Odgovor #31 poslato: 09 Jul 2010, 19:23:10 »
Je l' ste primetili da se skoro nikad ne secamo kako su bili obuceni ljudi koje smo sanjali?

Ako su goli, onda nema ni potrebe. Takvi snovi su nezaboravni.

Ja često sanjam da lutam nekim gradom. Uglavnom noću.
Nagađam da je u pitanju Bg jer u njemu studiram. I lutam noću.

• Gollum
  • Hero Member
  • You can’t ask why, about love…
« Odgovor #32 poslato: 09 Jul 2010, 19:53:08 »
Je l' ste primetili da se skoro nikad ne secamo kako su bili obuceni ljudi koje smo sanjali?

ja ne znam ni na javi sta je ko obukao, .. npr. ceo dan provedem s nekim i posle da me pitash sta je osoba imala na sebi, moguce je da se necu secati ... :D ne obracam paznju na takve stvari uopste...
Zapazam sta neko ima na sebi samo na nekim proslavama kada gledam ko je u cemu dosao, i ako neka osoba obuce nesto cime ce skrenuti paznju ...
:azb:    :amb:    :gbb:    :bgb:    :ptb:

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #33 poslato: 09 Jul 2010, 21:08:35 »
Ja nocas sanjala svoju bivsu drugaricu i bas sam zapamtila sta je imala obuceno. U snu sam je videla u prolazu i imala je na sebi crvenu majicu na bretele i crvene helanke. Znam da sam se zacudila sto je ona obukla helanke, jer znam da je od onih koje helanke ne bi obukle ni "u snu" i jos crvene. E sad kontam da to ima veze sa tim da sam skoro cula da su se kod nje desile neke promene u privatnom zivotu i da sam ja onako uz put pomislila da se verovatno i ona sama malo promenila, pa sam to sto sam pomislila i sanjala s tim sto mi se to da se ona promenila prikazalo kroz odecu koju ona nosi.
Obicno tako i bude...... Ono sto nam se desava ne sanjamo uvek konkretno tako kako je, cesto se neka situacija prikaze u nekom nazovi drugacijem "obliku" samo treba protumaciti........

• emi34
  • Hero Member
  • Get lost.
  • Zemlja: gb
« Odgovor #34 poslato: 10 Jul 2010, 00:07:28 »
Meni se makar jednom sedmicno desi da sanjam kako sanjam, i konstantno bezuspesno pokusavanje budjenja mi je gore od svake vrste nocne more... -.-
Behind the door, the poison door... the puppets dance on a burning floor.

« Odgovor #35 poslato: 10 Jul 2010, 12:23:29 »
I meni se cesto desava da se kao probudim iz sna, a ustvari i dalje sanjam. :)

Mislim da snovi nemaju veze sa predvidjanjem buducnosti (necemo da ulazimo u religiju i svece, jer nije o tome tema, vec mislim na ovako, obicne situacije). Govore dosta o nasoj podsvesti, skrivenim zeljama itd. i voleo bih kada bi mi neki psiholog ili ko vec protumacio sve sto sanjam.
Npr. slusao sam neku manekenku kako je pricala da je cesto sanjala da zvace zvaku, ali da nikako ne moze da je izvadi iz usta i koja se stalno nesto razvlaci. Meki su joj rekli su joj da verovatno ima neki problem koji konstantno pokusava da resi, a nikako ne moze. Tako nesto.

• Bebi
  • OGAE member
  • živiš li u meni, Bože?!
  • Zemlja: fm
« Odgovor #36 poslato: 10 Jul 2010, 14:19:09 »
sanjao sam istu scenu koja se desava u jednom filmu samo smo akteri bili moj cale i ja xD
Kao sedimo u dvoristu i on krece da mi objasnjava da ne planiram da idem na fakultet jer nece imati para mora da gradi bazen xD

I sanjao sam kako sam isao, sve sa roditeljima, da stavljam jos jedan pirsing. I oni sede i gledaju i kenjaju mi sto stavljam i jos pricaju toj zeni da mi objasni da to nije normalno jer u njihovo vreme to nije bilo normalno i da unistavam sebi lice... :)

Dana Saric Bebi
Self-Employed

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #37 poslato: 14 Jul 2010, 16:45:40 »
jos jedna osoba sa ovog foruma je imala epizodnu ulogu u jednom od mojih snova pre 2, 3 noci ...
u pitanju je Scooby ovog puta :D ... ne secam se detalja, znam samo da je bio nabildovan i nakvarcovan :D

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #38 poslato: 14 Jul 2010, 20:57:46 »
jos jedna osoba sa ovog foruma je imala epizodnu ulogu u jednom od mojih snova pre 2, 3 noci ...
u pitanju je Scooby ovog puta :D ... ne secam se detalja, znam samo da je bio nabildovan i nakvarcovan :D

jojjjjj janbo
ne smem ni da pitam koja je bila moja uloga u tom snu
šalim se

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #39 poslato: 14 Jul 2010, 21:07:26 »
nikakav erotski san nije u pitanju ;) :D

cudno ali ja nikad u zivotu nisam ni sanjao nikakvu erotiku i sex ... znam da neki ljudi to cesto sanjaju

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #40 poslato: 14 Jul 2010, 21:11:51 »
uh bome su se meni dešavali takvi snovi, što bi narod rekao "vlažni" hehe (naravno dok sam bio mlađi)

• Simon87
  • OGAE member
  • Konzumirajte diskretno šarm
  • Zemlja: vi
« Odgovor #41 poslato: 16 Jul 2010, 16:40:02 »
Sanjao sam da sam s nekim nepoznatim drustvom u nekom restoranu i tu upadaju neke ubice i pocnu da pucaju na nas, medjutim ja uspem da nabavim pistolj i upucam ih sve

Zatim su posle dosle neke dve devojke spijuni, pa sam se trudio da ih uklonim sto pre pre nego sto one uklone mene  :D

• SRECKO
  • Hero Member
« Odgovor #42 poslato: 16 Jul 2010, 16:46:04 »
auuu Simone  :D      Ja sam se pre par dana srušio putničkim avionom  _da je bar samo vizuelno ....nego onaj zvuk  _užas  :-\

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #43 poslato: 16 Jul 2010, 17:14:51 »
vec 2 noci sanjam decka kojeg nisam video 5 dana jer nije u beogradu :(

« Odgovor #44 poslato: 16 Jul 2010, 17:25:12 »
Sanjao sam kako sam šetao na moru, i ispred mene se odjednom pojavila neka djevojka, ono sexy, zgodna, ma prava Kelly Brook... I došla ona meni, ja nosio kravatu, ona me uzela za nju, i odvela u neki ćošak.

Sad mislite na ''ono'', al' nije. :)

I tako ona mene odvela, i stavila mi ruku na džep,  ja reko šta hoćeš, kaže ona daj mi ga, ja odma pomislio ''njega'', kaže ona ma ne to, nego mobitel...

I onda sam se, nažalost :(, probudio.
#1 :chb:

#2 :hub:

#3 :plb:

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter