Autor Tema: Snovi  (Pročitano 11538 puta)

• Gollum
  • Hero Member
  • You can’t ask why, about love…
  • Zemlja: rs
Odg: Snovi
« Odgovor #240 poslato: 31 Mart 2014, 15:14:02 »
Ja sam cuo samo Sergejevu i Tijaninu pesmu i nijednu drugu... a nekako me mrzi i da preslusavam.. Skroz sam ispao iz svega toga.. imam malo vremena a previse planova i stvari koje moram da obavim i ne znam ni kad bi seo da natenane slusam..

Sanjao sam pre dve noci kako prisustvujem sednici UNa na kojoj se raspravlja o sukobu Rusije i Ukrajine, i kako sam poneo neki veliki teget dragi kamen da ga predam delegaciji Ukrajine  :D
Mislim, koliko se sve to provlaci u medijima i u novinama, nije me ni iznenadilo sto sam sanjao..
:azb:    :amb:    :gbb:    :bgb:    :ptb:

OGAE Serbia forum

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #241 poslato: 11 Maj 2017, 10:50:24 »
Odavno nisam sanjao nešto lepo, ali eto, sinoć se desilo.

Sanjao sam da kao izlazim iz neke prostorije na osunčanu vetrovitu poljanu (zalazak sunca je bio u pitanju) i na njoj 7 ogromnih statua naših nekih kraljeva. Znao sam u snu da su to srpski kraljevi. Baš su ogromne bile statue i osećao sam se predivno dok sam gledao. I onda sam se okrenuo da vidim gde se nalazim, slika se menja, i odjednom sam na trgu nekog ogromnog grada i ne mogu da vidim te statue, ali ih i dalje tražim pogledom. I taj grad je bio predivan. Neverovatno da mi se desilo da sanjam ovako nešto divno.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
« Odgovor #242 poslato: 11 Maj 2017, 10:57:53 »
Ajoj  :(
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter