Autor Tema: Snovi  (Pročitano 11442 puta)

• Djole89
  • Golden Member
  • Zemlja: rs
Re: Snovi
« Odgovor #15 poslato: 07 Jul 2010, 19:00:09 »
To se meni redovno desava. :) Sanjam nekog i taj neko je posle odredjenog vremena neko sasvim deseti. Takodje se premestam sa mesta na mesto u delicu sekunde. Haos...

OGAE Serbia forum

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: ca
« Odgovor #16 poslato: 07 Jul 2010, 19:08:13 »
Ja sanjam kako padam,skoro dvaput mesecno xD
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

« Odgovor #17 poslato: 07 Jul 2010, 19:34:18 »
Ja sam mesec dana konstantno imao iste snove. Budio sam se oznojan u sred noci a keva upada u sobu i pita zasto sam vikao... U medjuvremenu su me poslali psihijatru i ustanovili su da su ti snovi posledica grize savesti u stvarno zivotu i zato sada imam poremecaj sna... -.- Mrzim snove
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
« Odgovor #18 poslato: 07 Jul 2010, 19:35:52 »
Ja volim da sanjam.  :)

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
  • Zemlja: gr
« Odgovor #19 poslato: 07 Jul 2010, 20:48:57 »
petre jesam... :D xD

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
  • Zemlja: gr
« Odgovor #20 poslato: 07 Jul 2010, 22:30:12 »
hahaha opet mi se obistinio san što se tiče fudbala xD Španija pobijedila 1-0 ;D wohoooo ;)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #21 poslato: 08 Jul 2010, 09:20:42 »
Ja obicno imam "burne" snove, al ih jako brzo zaboravim  :D Ponekad sanjam nesto, a nit sam u zivotu to ikad u zivotu video, niti razmisljam o tome, al eto....mozak je cudna stvar.

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
« Odgovor #22 poslato: 08 Jul 2010, 10:21:53 »

• Simon87
  • OGAE member
  • Konzumirajte diskretno šarm
  • Zemlja: vi
« Odgovor #23 poslato: 08 Jul 2010, 15:15:37 »
Sanjao sam da su pokusali da mi ukradu moj pezo 206  :dq:

Samo nek probaju  :(((

• Alex
  • Hero Member
« Odgovor #24 poslato: 08 Jul 2010, 16:47:20 »

• HeXoNy
  • Hero Member
  • You've been my superstar...
« Odgovor #25 poslato: 08 Jul 2010, 18:49:44 »
Sanjao sam da mi je naka baba rekla da ce mi jedan prijatelj umreti sutradan, ja nisam znao sta da radim, da li da mu kazem ili ne i na kraju mu kazem; on pocne da place, ja mu ne dam da ide na posao i stalno ga pratim, na kraju mi ta baba posalje poruku u kojoj su bila napisana tri imena, jedno od njih bilo je i moje i ja se utripujem da cu ,za kaznu sto sam ga upozorio da ce umreti, ja na kraju umreti...  :-\  :neznam:

• Any
  • Hero Member
« Odgovor #26 poslato: 09 Jul 2010, 01:04:51 »
Ljudi obicno sanjaju ono sto ih opterecuje u datom momentu, to mogu da potvrdim

Takodje potvrdjujem
Ja sam opsednuta svemirom, ljudskom psihom. Uh.
I cesto sanjam neke 'naucno fantasticne snove'
Ne pamtim zadnji put kad sam imala kosmar.
Moji snovi su lepi, puni boja i pozitivne energije, obozavam da sanjam, I sanjam 2-3 puta u toku noci. I u 99% slucajeva pamtm snove

• kuwagat
  • Hero Member
« Odgovor #27 poslato: 09 Jul 2010, 01:26:39 »
ne mora da znaci...moze da bude nesto sto je spomenuto bezveze,a ne predstavlja nikakvo opterecenje...ili nesto skroz deseto,mislim naravno,moze se desiti da ako je tu neki bitan,stresan dogadjaj da ce to da dominira,ali ne mora da bude zagarantovano....kod mene je makar tako

• Gollum
  • Hero Member
  • You can’t ask why, about love…
« Odgovor #28 poslato: 09 Jul 2010, 11:47:14 »
ja sanjam svake noci i jako su mi neobicni snovi .. bash ih volim jer mi uvek bude zanimljivo i uvek su dogadjanja pomalo nerealna ( nikad ne sanjam obican dan i neka obicna desavanja ) ...
nazalost cesto zaboravljam svoje snove nekoliko minuta posle budjenja ... pa cak i ako ih ne zaboravim, nego zapamtim i posle ceo dan prepricavam okolo ljudima, kad prodje par dana ja se vise ne secam sna .. tako da sad ne znam da li bih se setio 10 svojih snova :(

desavalo mi se da se, dok sanjam, setim sna od pre par noci kojeg se u javi ne secam, pa kad se probudim zaboravim oba sna ...

retko kad sanjam ruzne stvari ... najneprijatniji san u poslednje vreme bio je san o osvojenoj sedmici na lotou .. kada sam se probudio posle toga, doslo mi je da se ubijem :D

inace, sanjam cesto stvari koje imaju veze sa stvarima koje su aktuelne u mom zivotu ( pred ispit ja sanjam fax, sanjam osobu koja mi se svidja, ako se nesto cudno desi u toku dana ja sanjam nesto sto ima veze s tim itd )
:azb:    :amb:    :gbb:    :bgb:    :ptb:

« Odgovor #29 poslato: 09 Jul 2010, 12:24:44 »
ja sanjam svake noci i jako su mi neobicni snovi .. bash ih volim jer mi uvek bude zanimljivo i uvek su dogadjanja pomalo nerealna ( nikad ne sanjam obican dan i neka obicna desavanja ) ...
nazalost cesto zaboravljam svoje snove nekoliko minuta posle budjenja ... pa cak i ako ih ne zaboravim, nego zapamtim i posle ceo dan prepricavam okolo ljudima, kad prodje par dana ja se vise ne secam sna .. tako da sad ne znam da li bih se setio 10 svojih snova :(

desavalo mi se da se, dok sanjam, setim sna od pre par noci kojeg se u javi ne secam, pa kad se probudim zaboravim oba sna ...

retko kad sanjam ruzne stvari ... najneprijatniji san u poslednje vreme bio je san o osvojenoj sedmici na lotou .. kada sam se probudio posle toga, doslo mi je da se ubijem :D

inace, sanjam cesto stvari koje imaju veze sa stvarima koje su aktuelne u mom zivotu ( pred ispit ja sanjam fax, sanjam osobu koja mi se svidja, ako se nesto cudno desi u toku dana ja sanjam nesto sto ima veze s tim itd )

:D :D :D

Ja bih bas voleo da sanjam takve snove, npr o nekom dobitku, sreci... itd...
Ja sanjam sve nesto bzvz ! Nemam kosmare, ali sanja prilicno GLUPE snove. Evo npr jednog:
Isao sam sa drugarom da kupimo neki sladoled, i mi kao ulazimo u biblioteku, i sladoled trazimo u biblioteci za decu. :D Odjednom se ja pojavim ispred te biblioteke, i kaze mi drug da jedna osoba hoce da me ubije. I sad ja vidim nekog coveka sa flasom vodke u ruci  :D i pocinje da me juri. Ja kao bezim kroz grad, i derem se... i probudio sam se hvala Bogu  ;D
FINAL TOP 5:    :hub: :amb: :czb: :lvb: :uab:

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter