Autor Tema: Snovi  (Pročitano 11308 puta)

• Simon87
  • OGAE member
  • Konzumirajte diskretno šarm
  • Zemlja: vi
Snovi
« poslato: 06 Jul 2010, 18:31:39 »
Posto vidim da stalno pisete o snovima, evo posebne teme za to  ;D

Linkback: http://forum.musicserbia.rs/index.php?topic=479.0

OGAE Serbia forum

Re: Snovi
« Odgovor #1 poslato: 07 Jul 2010, 16:02:59 »
Dobra ideja za temu. :G)

U psolednje vreme bas cesto sanjam tj. pamtim snove. Skoro svaki dan zapamtim bar jedan san. Naravno, ima tu svacega.

Je l' ste primetili da se skoro nikad ne secamo kako su bili obuceni ljudi koje smo sanjali?

« Odgovor #2 poslato: 07 Jul 2010, 16:16:11 »
Dobra ideja za temu. :G)

U psolednje vreme bas cesto sanjam tj. pamtim snove. Skoro svaki dan zapamtim bar jedan san. Naravno, ima tu svacega.

Je l' ste primetili da se skoro nikad ne secamo kako su bili obuceni ljudi koje smo sanjali?

To sam primetio.... hehehe.... zanimljivo...

Kada se setim nekog sna, zapisacu ga !!
FINAL TOP 5:    :hub: :amb: :czb: :lvb: :uab:

• kuwagat
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #3 poslato: 07 Jul 2010, 16:27:03 »
ja se secam odece samo ako je imala neki veliki znacaj u snu,ili je bila simbol necega....inace,toliko stvari mi se desava u snu odjednom da zaista ne mogu da zapamtim sta nosim ja ili ostali

• emi34
  • Hero Member
  • Get lost.
  • Zemlja: gb
« Odgovor #4 poslato: 07 Jul 2010, 16:41:43 »
Ja u 99% pamtim ono sto sam sanjala. Sanjam svaki put kad spavam i snovi su bas sarenoliki...
Da se primetiti po Mini Kostic... xD
Sinoc sam sanjala kako sam sa nekim misterioznim tipom trcala kroz neku tajnu lozu, secam se da su je zvali Green Room... Jurilo nas je nekoliko sablasnih grdosija ali smo u svoj toj frci uspeli da stignemo na otvaranje mog "Vampire's Secret" donjeg vesa... -.- Ove je verovatno posledica od New Moon-a! :D
Behind the door, the poison door... the puppets dance on a burning floor.

« Odgovor #5 poslato: 07 Jul 2010, 17:01:12 »
ja se secam odece samo ako je imala neki veliki znacaj u snu,ili je bila simbol necega....inace,toliko stvari mi se desava u snu odjednom da zaista ne mogu da zapamtim sta nosim ja ili ostali
Tacno tako, ali uglavnom odeca nije bitna, pa je i ne pamtimo.

Jos nesto sto sam primetio je da cesto promenimo mesto desavanja u toku sna, a ne pamtimo kako smo dosli do tog mesta, nego kao da smo odjednom tamo. Takodje mi se cesto desava da ulogu neke osobe u snu zameni odjednom potpuno nova osoba. Naravno, nista nam ovo ne deluje cudno dok sanjamo. ::) :)

• Simon87
  • OGAE member
« Odgovor #6 poslato: 07 Jul 2010, 17:02:54 »
Ja cesto pamtim snove

Jednom mi se desilo da sanjam neku prodavnicu i sutradan je vidim uzivo  :o

Inace, kad se probudis pa zaspis opet, sanjas potpuno nesto drugo

« Odgovor #7 poslato: 07 Jul 2010, 17:08:59 »
E, kamo srece da je svaki put tako. Skoro sam sanjao neki strasan san i kada sam se probudio u toku noci, plasio sam se opet da zaspim i ne nastavim da sanjam to, a to se bas desilo. Cesto sanjam tako strasne snove da ne smem nikome da ih ispricam. :-\

Suprotno od toga mi se desilo da sam sanjao da treba da pomognem nekom medvedu koji govori, probudio sam se i bas sam hteo da nastavim da spavam i da sanjam taj san. Opet sam zaspao i anstavio se san i pomogao sam medi! :D

• Simon87
  • OGAE member
« Odgovor #8 poslato: 07 Jul 2010, 17:11:14 »
Meni se nikad nije nastavio san kad se probudim

U poslednje vreme sanjam svog macka kako mu se desavaju grozne stvari, valjda sam opterecen ovim uzasima sto se desavaju nad zivotinjama

« Odgovor #9 poslato: 07 Jul 2010, 17:29:24 »
Pre neku noc, sanjao sam da se upis u srednje skole vrsi u centru grada :D
I ja tu kao trebam da se upisem, a kako bih se upisao moram da izvrsavam neke zadatke... kojih se i ne secam :D

• Simon87
  • OGAE member
« Odgovor #10 poslato: 07 Jul 2010, 17:38:17 »
Ljudi obicno sanjaju ono sto ih opterecuje u datom momentu, to mogu da potvrdim

« Odgovor #11 poslato: 07 Jul 2010, 18:08:50 »
Ljudi obicno sanjaju ono sto ih opterecuje u datom momentu, to mogu da potvrdim

Uglavnom ;D

« Odgovor #12 poslato: 07 Jul 2010, 18:16:17 »
Skoro pred svaki opterecujuci momenat sanjam da je lose pocelo, bez obzira da je nesto bitno u zivotu ili neki sportski dogadjaj (stalno sanjam da nasi pocnu da gube, a nikada ne znam kraj). Sanjao sam jednom da sam zakasnio na prenos Evrovizije. :D

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
  • Zemlja: gr
« Odgovor #13 poslato: 07 Jul 2010, 18:28:21 »
ja sam hiljadu puta sanjao kako Evrovizija počinje a ja nisam namjestio, niti kupio kasetu za snimanje :D a sanjao sam sinoć večerašnju utakmicu, i neke terorističke napade ovde u BL :o grozno.

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: ca
« Odgovor #14 poslato: 07 Jul 2010, 18:39:31 »
ja sam hiljadu puta sanjao kako Evrovizija počinje a ja nisam namjestio, niti kupio kasetu za snimanje :D a sanjao sam sinoć večerašnju utakmicu, i neke terorističke napade ovde u BL :o grozno.
Jel si ti opterecen Evrovizijom? :o :P
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter