Autor Tema: Horoskop!  (Pročitano 14740 puta)

Re: Horoskop!
« Odgovor #30 poslato: 04 April 2010, 22:49:56 »
Ja sam Strelac/Blizanci, u kineskom sam Tigar

Astrologiju kao nauku postujem, ali u dnevni horoskop ne verujem..

OGAE Serbia forum

• strajker
  • Hero Member
  • Am I bovvered?
  • Zemlja: hu
« Odgovor #31 poslato: 04 April 2010, 23:11:51 »
Ja Bik  a u kineskom Pacov (fuj!)

Inače ne verujem u horoskop, ni u bilo kakve te stvari... nit iko u porodici veruje..

Moja baba hoće da nazove one na tarot daa im kaže da su dosadne :D

(rekli nekoj ženi da će da umre na neki (nečije ime) dan (taj dan inače 13. decembra) u Aprilu!)
CAUSE IIIIIIIIIIII IIIIIIIII STAND.

Eurovision TOP 10 ~ 2016:
1. :md: 2. :cz: 3. :ua: 4. :at: 5. :pl: 6. :lv: 7. :by: 8. :al: 9. :is: 10. :sm:

• kuwagat
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #32 poslato: 04 April 2010, 23:17:04 »
devica,podznak dupla devica. delimicno verujem u to,ne u dnevni naravno... najvise se slazem sa vodolijama,lavovima i skorpijama. ne volim vage...skeptican sam prema ribama jer znam jako malo o njima...i tako...

• Simon87
  • OGAE member
  • Konzumirajte diskretno šarm
  • Zemlja: vi
« Odgovor #33 poslato: 04 April 2010, 23:37:16 »
Kuwagate mora da si jako pedantan, sve mora da je na svom mestu cakum pakum  ;D

• kuwagat
  • Hero Member
« Odgovor #34 poslato: 05 April 2010, 00:11:30 »
Kuwagate mora da si jako pedantan, sve mora da je na svom mestu cakum pakum  ;D
;zv:)

• emi34
  • Hero Member
  • Get lost.
  • Zemlja: gb
« Odgovor #35 poslato: 05 April 2010, 02:24:40 »
The Rak. Imam vecinu osobina znaka sto me iritira do zla boga, al' sta ces sad... Jedino je kul sto smo "ruled by the Moon", heheh...
Podznak je vaga. Chajniz je tigar. Dnevni je shit.
Behind the door, the poison door... the puppets dance on a burning floor.

« Odgovor #36 poslato: 05 April 2010, 02:43:57 »

• Djudja
  • Hero Member
« Odgovor #37 poslato: 05 April 2010, 13:00:17 »
devica,podznak dupla devica. delimicno verujem u to,ne u dnevni naravno... najvise se slazem sa vodolijama,lavovima i skorpijama. ne volim vage...skeptican sam prema ribama jer znam jako malo o njima...i tako...

Sto si bre skeptican prema ribama?? :D
I spremačica, i čistačica, i domaćica, i klozetarka.. Koju će još funkciju da mi dodele?!

« Odgovor #38 poslato: 05 April 2010, 13:22:04 »
Rak, u podznaku nznm.... Kineski horoskop : dzukac ;D
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #39 poslato: 05 April 2010, 17:19:05 »
Ja licno nije bas da verujem, mada ima i neke istine u tome. Jedan astrolog mi je jednom gledao natalnu kartu (tako se valjda zove), i dosta stvari je pogodio odatle  :D
A rekao mi je i da sam osudjen na dugovecnost  :D E sad ja bas ne verujem da polozaj planeta moze da odredi neciju sudbinu ma koliko neki (profesionalni) astrolozi to tvrdili. Ali neke stvari se i poklope

Ja sam inace ovan, a u podznaku vaga ;D
« Poslednja izmena: 22 Maj 2010, 23:08:23 Milos-S »

• Gollum
  • Hero Member
  • You can’t ask why, about love…
« Odgovor #40 poslato: 05 April 2010, 17:54:26 »
ja sam vaga - ovan

ali apsolutno ne verujem u horoskop .. ni dnevni ni godisnji, ..
poznajem mnogo vaga koje apsolutno nemaju slicnosti samnom, i ne kontam moju kevu i neke ljude kad krenu 'eto ona je strelac, pa se razumemo i slazemo, bla bla' ...

jos kad mi je drugarica ( koja je inace zaludjena horoskopom i ume da pravi i tumaci one neke natalne karte ), rekla kako cu uskoro da se ozenim, definitivno sam se uverio da horoskop i realnost nemaju dodirnih tacaka :D
:azb:    :amb:    :gbb:    :bgb:    :ptb:

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #41 poslato: 05 April 2010, 17:57:04 »
Evo inace moje natalne karte ako neko oce da pogleda cisto radi razonode  ;D

mozete da napravite kartu na ovom sajtu

http://www.astro.com/

Samo je neophodno da se prethodno registrujete  :G)

• Gollum
  • Hero Member
  • You can’t ask why, about love…
« Odgovor #42 poslato: 05 April 2010, 18:03:17 »
Milos S:

drugarica mi je trenutno mnogo bizi sa faxom, ali bi ti ona rado istumacila sve ovo, besplatno, .. :D devojci se 50% razgovora svodi samo na horoskop haha

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #43 poslato: 05 April 2010, 18:23:03 »
Poznajem jednog momka koji se bas profesionalno bavi astrologijom, dakle zaradjuje od toga izmedju ostalog, i zapravo on me je i ubedio da nije sve takva budalastina, iako se ja i dalje ne slazem sa svim njegovim tezama.

A poceo sam da "verujem" donekle nakon sto mi je analizirao ovu kartu, i napravio psiholoski "profil" licnosti gde mi je 95% stvari bilo pogodjeno. Dakle, nije astrologija ono sto se cita u novinama, ili ono tipa Milan tarot kao sto sam i ja do skoro mislio, i mogu da kazem da ima i istine u svemu tome.

Ali ipak, za neke stvari ne mogu da se slozim. Ako oni tvrde da se SVE moze predvideti (on mi je rekao da se i iz Ksenijinog horoskopa moglo videti da ce ovako stradati, jer joj je bio los horskop i ne znam sta tu jos sve, neki losi aspekti, MC na opasnoj fiksnoj zvezdi, bla bla bla.......dakle videlo se da ce je ubiti partner. Pa da sad se vidi kad se vec desilo sve  ;D ), pa onda bi sasvim sigurno astrologija bila priznata kao zvanicna nauka, a svi bi znali unapred sta nas ceka. Dakle, tu se vec ne slazemo.

A isto, ne ume da mi odgovori ni kako to da je sada kada je bio potres na Haitiju poginulo toliko ljudi na isti nacin, sa sve razlicitim aspektima. Ne moze on mene iako se ne razumem mnogo u to da ubedjuje da se to kod svih videlo.

Dalje, on recimo tvrdi da ako meni pise u horoskopu da se necu ozeniti, znaci da mogu ja da pokusavam koliku god hocu ali meni su tako zvezde odredile, i ja se necu ozeniti. Znaci, ne vredi ni probati. Meni ovde nedostaje zdrava logika. A svaki put izbegava da mi odgovori kad ga pitam ovako nesto, ili pocne da mi prica nesto strucno vezano za astrologiju, itd..... Ili pak, kao sto je on recimo rekao da u mojoj natalnoj karti stoji velika mogucnost za uspesnu poslovnu karijeru i veoma dobru platu. I znaci, mogu lepo da odahnem, ne moram ni da ucim, mogu da se zavalim ispod drveta i da cekam da mi karijera padne s neba, jer mi u natalnoj karti tako stoji.  ;D

Znaci u neke stvari verujem, ali neke su mi vrlo nelogicne. Mozda se i to moze videti u mojoj karti  ;D  :D

• Simon87
  • OGAE member
  • Konzumirajte diskretno šarm
  • Zemlja: vi
« Odgovor #44 poslato: 06 April 2010, 10:14:00 »
Ja sam isao dve godine u letnju skolu astrologije i dosta toga sam naucio

Poceo sam da radim i ucim i u periodu od godinu dana kroz moje karte je proslo preko 100 osoba

Posle sam poceo da se zanimam za numerologiju koja je dosta preciznija i tu sam imao jako puno ljudi

Desavalo mi se da vidim i neke nesrece koje su se dogodile i onda prekinem da gledam jer mi je neprijatno  :-\

U poslednje vreme sam izgubio interesovanje sto zbog nedostatka vremena sto zbog zasicenosti

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter