Autor Tema: Doček Nove 2017.  (Pročitano 13421 puta)

• Djudja
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
Re: Doček Nove 2010...
« Odgovor #30 poslato: 03 Decembar 2009, 22:52:30 »
Jos uvek ne znam gde cu za Novu godinu, i uopste nemam utisak da ce uskoro Nova godina! :(
I spremačica, i čistačica, i domaćica, i klozetarka.. Koju će još funkciju da mi dodele?!

OGAE Serbia forum

• Alex
  • Hero Member
« Odgovor #31 poslato: 04 Decembar 2009, 00:29:47 »
Jos uvek ne znam gde cu za Novu godinu, i uopste nemam utisak da ce uskoro Nova godina! :(
I ja isto! :(

Verovatno zbog gomile obaveza...

• Veronica
  • Hero Member
  • I'll shoot you
  • Zemlja: hr
« Odgovor #32 poslato: 04 Decembar 2009, 19:16:16 »

Nemam ni ja al doci ce to cim skola završi :D
When life gives you Bad Romance. Show everyone your PokerFace and Teeth. When you have Eh Nothing Else to Say, buy a Telephone, and call Alejandro. When you’re kissing someone with Brown eyes, and realized that You Were born This Way. When you’re Beautiful Dirty and Rich, and playing LoveGames with someone Wonderful, When the Paparazzi’s come in the room and trying to Video Phone you, Just Dance.If someone has left you Speechless, remember that you Like it Rough. Just Dance In The Dark!

• Jukica
  • Full Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #33 poslato: 04 Decembar 2009, 21:20:03 »
Hmmmm ... ne znam ni ja još kamo ću za Novu godinu.

« Odgovor #34 poslato: 13 Decembar 2009, 17:20:40 »
Jos 18 dana...
FINAL TOP 5:    :hub: :amb: :czb: :lvb: :uab:

« Odgovor #35 poslato: 16 Decembar 2009, 13:05:10 »
Jos 15 dana... :)

• Simon87
  • OGAE member
  • Konzumirajte diskretno šarm
  • Zemlja: vi
« Odgovor #36 poslato: 16 Decembar 2009, 13:19:52 »
ja se polako blizim konacnom resenju gde idem

« Odgovor #37 poslato: 16 Decembar 2009, 19:38:06 »
ja se polako blizim konacnom resenju gde idem

Takodje.... od dogovora sa drustvom za Novu godinu, nije sigurno...

• Djudja
  • Hero Member
« Odgovor #38 poslato: 16 Decembar 2009, 20:58:11 »
Ja vec resila gde cu i kupila kartu! "EX Fontana" Paracin! :)

• Gollum
  • Hero Member
  • You can’t ask why, about love…
« Odgovor #39 poslato: 21 Decembar 2009, 00:19:47 »
Mrzim Novu Godinu, jer uvek svi imaju za cilj da se provedu super pa na kraju nikad i ne bude nesto spec...
uvek je bolji provod na bilo kakvoj zurci bilo kog dana u godini .. bar sto se mojih iskustava tice

Mrzim da kitim jelke, jedem sarmu i kojekake kupuse 20 dana de god da odem, ... posle treba jelku i raskititi a i od toga mi pripadne muka ... kosa mi se dize na glavi i od Grandovaca okupjenih oko jelke a koji ce se neprestano vrteti na TVu .. nafrakane pevaljke sa sve Sneki Babic koju svake nove godine izvuku iz naftalina specijalno za ovu svecanu priliku, ... pa repriza tog kosmara za Bozic, za Srpsku novu godinu, ...
Znaci mrzim celu tu atmosferu koja traje 15, 20 dana. Aj kad sam bio klinac pa bar dobijem neke igracke i radujem se deda mrazu, sad mi ovo vise nista i ne znaci (a plus sto od 15tog vec pocinju ispiti pa me i od toga vata muka vec sad)
:rsb: :nob: :uab: :ilb: :deb: :eeb: :czb: :hrb: :bgb: :amb:

« Odgovor #40 poslato: 21 Decembar 2009, 00:37:45 »
Ti bas mrzis novogodisnje i Bozicne praznike?

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #41 poslato: 21 Decembar 2009, 09:19:22 »
Hm, slazem se donekle, doduse ja tesko da mogu da zamislim sebe kako mrzim novogodisnje praznike  :D Ali, generalno, mnogo se manje radujem nego pre kad sam bio mali. Jedno 15 dana vlada ludnica, pa se posle, nakon srpske nove godine, otreznimo i vratimo u surovu realnost......a jos kad se setis da imas i ispite.... ;D

• Gollum
  • Hero Member
  • You can’t ask why, about love…
« Odgovor #42 poslato: 21 Decembar 2009, 10:32:04 »
Ma nije da ih ja bas mrzim, al ono .. prenapumpano mi je sve to ! Volim kad okite grad i sve to, sto lezis i odmaras danima al generalno atmosfera kao atmosfera mi ne prija, plus sto mi je oduvek bilo glupo da se od tako banalne stvari kao sto je nastupanje nove godine kod nas pravi tolika halabuka, pa kad krenu da me krajem novembra svi po default-u pitaju gde cu za novu  ::) .. Uopste sve te nametnute i 'ne-spontane' stvari kao sto su doceci, mature, ovo-ono, .. ne volim! A i doba godine lose utice na mene, pa jos i ispitni rok i sve to ... uf  >:(

• Any
  • Hero Member
« Odgovor #43 poslato: 21 Decembar 2009, 14:01:36 »
Mrzim Novu Godinu, jer uvek svi imaju za cilj da se provedu super pa na kraju nikad i ne bude nesto spec...
uvek je bolji provod na bilo kakvoj zurci bilo kog dana u godini .. bar sto se mojih iskustava tice

Mrzim da kitim jelke, jedem sarmu i kojekake kupuse 20 dana de god da odem, ... posle treba jelku i raskititi a i od toga mi pripadne muka ... kosa mi se dize na glavi i od Grandovaca okupjenih oko jelke a koji ce se neprestano vrteti na TVu .. nafrakane pevaljke sa sve Sneki Babic koju svake nove godine izvuku iz naftalina specijalno za ovu svecanu priliku, ... pa repriza tog kosmara za Bozic, za Srpsku novu godinu, ...
Znaci mrzim celu tu atmosferu koja traje 15, 20 dana. Aj kad sam bio klinac pa bar dobijem neke igracke i radujem se deda mrazu, sad mi ovo vise nista i ne znaci (a plus sto od 15tog vec pocinju ispiti pa me i od toga vata muka vec sad)

Potpisujem!
Samo sto ispite jos nemam :D

• Alex
  • Hero Member
« Odgovor #44 poslato: 21 Decembar 2009, 14:07:22 »

>:( >:( >:( ;D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Nadolazeće nove serije i filmovi

Započeo tetsujin

105 Odgovora
3296 Pregleda
Poslednja poruka 14 Februar 2017, 20:52:47
Mislim ono
xx
Jelena Tomašević "Oro" - nove verzije

Započeo Miloš

32 Odgovora
5913 Pregleda