Autor Tema: Najbolji prijatelj  (Pročitano 11770 puta)

• Simon87
  • OGAE member
  • Konzumirajte diskretno šarm
  • Zemlja: vi
Odg: Najbolji prijatelj
« Odgovor #15 poslato: 03 Septembar 2009, 18:37:56 »
Ne znam koje si ti to pse vidio! :D 

Macke volim, ali mislim da se ne vezu za gazdu, vec za prostor, tako da nisu moji omiljeni kucni ljubimci.

netacno, moj macak je zivi primer i mogu to da potvrdim

OGAE Serbia forum

• etica
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #16 poslato: 03 Septembar 2009, 20:41:54 »
Ja sam neko ko voli zivotinje, ali sam na rastojanju od njih! Ne znam zasto, ali ne umem sa njima. Da uzmem psa, macku u ruke? Nema sanse! Postoji neka blokada, strah. Mogu da ih pomilujem, da im kao nesto pricam i to je sve!!! I vise volim pse, nego macke. Zapravo macke volim kada su male, a ove velike samo na slikama. Jako su lukave! Mozda bih i imala psa kada bih imala dvoriste i to nekog poput TyKy-jeve Ree (cini mi se da ima tuzne okice). Ne volim kada ljudi cuvaju pse u stanu, mislim da im uskracuju slobodu.
Mislim da je Simonov Tony malo razmazen! Uziva kao aga! Slika govori vise od reci!
TyKy,sta ti kao ljubitelj pasa mislis o psima lutalicama i o tome sto sve cesce napadaju i ujedaju prolaznike? Ne znam kako je U Crnoj Gori, ali ovde smo sve cesce svedoci takvih dogadjaja. Bukvalno ne prodje dan, a da ne cujem sto u svojoj okolini, sto na TV-u da je nekog ujeo ili napao pas.

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #17 poslato: 03 Septembar 2009, 21:00:41 »
Kad smo kod toga, moju mamu je ujeo pas lutalica za nogu u martu 2008, i imala je dubok ujed, oporavljala se nekoliko meseci, sad je zaraslo, ali ostao je ožiljak i oseća povremene bolove. Prema tome, što se mene tiče, treba se rešiti tih pasa, na način kako država ume, poželjno ih smestiti u azil ali uvek će za mene biti važniji život čoveka nego pasa. Štaviše, kada su se ljudi pobunili strahujući dal će ih napasti čopor pasa kada izađu na ulicu, komšinica koja je hranila te pse lutalice, obratila se ORCI, da zaštite pse, a postavlja se pitanje ko će da zaštiti ljude?

• Alex
  • Hero Member
« Odgovor #18 poslato: 03 Septembar 2009, 21:33:38 »
Ja sam neko ko voli zivotinje, ali sam na rastojanju od njih! Ne znam zasto, ali ne umem sa njima. Da uzmem psa, macku u ruke? Nema sanse! Postoji neka blokada, strah. Mogu da ih pomilujem, da im kao nesto pricam i to je sve!!! I vise volim pse, nego macke. Zapravo macke volim kada su male, a ove velike samo na slikama. Jako su lukave! Mozda bih i imala psa kada bih imala dvoriste i to nekog poput TyKy-jeve Ree (cini mi se da ima tuzne okice). Ne volim kada ljudi cuvaju pse u stanu, mislim da im uskracuju slobodu.
Mislim da je Simonov Tony malo razmazen! Uziva kao aga! Slika govori vise od reci!
TyKy,sta ti kao ljubitelj pasa mislis o psima lutalicama i o tome sto sve cesce napadaju i ujedaju prolaznike? Ne znam kako je U Crnoj Gori, ali ovde smo sve cesce svedoci takvih dogadjaja. Bukvalno ne prodje dan, a da ne cujem sto u svojoj okolini, sto na TV-u da je nekog ujeo ili napao pas.
Kod mene u gradu isto ima dosta lutalica,ali nije se hvala Bogu nista duuuugo vremena lose desilo :)

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
  • Zemlja: me
« Odgovor #19 poslato: 03 Septembar 2009, 23:02:09 »

Da pocnem redom.

etice, ne da nema tuzne, nego ima izuzetno lukave. To ti se cini, jer je pozerka.

Svi moji psi zive samnom u stanu, i garantujem ti da imaju vise ljubavi, i da vise vremena provode napolju nego neki psi koji zive u dvoristu. Sa ovim se nikako ne slazem, jer je psu (ljubimcu) potreban vlasnik, i mnogo je srecniji pored vlasnika nego sam u dvoristu, boxu ili nedaj Boze vezanom na lancu. Vecina pasa koji borave u dvoristu kontakt sa vlasnikom imaju dok im daje hranu, i kad ih izvede napolje.

O lutalicama mislim sve najbolje. Nisam onaj bezrezervni ljubitelj zivotinja, koji ce da stane na stranu zivotinje (lutalice) kad ujede covjeka. Mislim da bi trebala da se sprijeci pojava lutalica. Da sve trebaju da se sklone u azil i prvenstveno sterilisu, da nebi doslo do razmnozavanja istih. pozeljno je i napraviti akciju i te sterilisane pse udomiti kod dobrih ljudi koji ce se o njima brinuti. Isto mislim i za macke.

Kad sam pomenuo sterilizaciju, moram da kazem da nisam pristalica sterilizacije kad su rasni psi i macke u pitanju.

Toliko. Raspisah se ja posteno.
Ohh... Que ce qu´il est beau, l´homme, quand il - bande...!!!

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #20 poslato: 03 Septembar 2009, 23:54:55 »
Jojjjj Tyky cukani su ti preslatki, a Simone tvoj mačor je vidi se pravi faca (na gazdu)!!!

Inače i ja imam psa (moj imenjak hehe - tj ja sam njemu maznuo ime za svoj nick), mada su mi mačke omiljene životinje, a moj favorit je Žuća (to mu je nadimak, krsno ime mu je Orange Bowl - šta ću moram i ja ići u korak sa vremenom i biti IN)!!!!
A kasnije možda postavim i neke sličice ako ih nađem!!!!!

A što se tiče pasa lutalica, a smestiti brate u azil jer njima nije mesto na ulici!!!!

• Simon87
  • OGAE member
  • Konzumirajte diskretno šarm
  • Zemlja: vi
« Odgovor #21 poslato: 04 Septembar 2009, 09:10:12 »
Etice,

koja kucna macka nije razmazena  :D

No, mogu ti reci da je vise lukav i prepreden nego razmazen, o pameti da ne govorim, ja u zivotu nisam video ovako pametnu macku, nije sto je moj al je  :-*

• Any
  • Hero Member
« Odgovor #22 poslato: 04 Septembar 2009, 11:49:52 »
Simone macak ti je vrh..
Ja imam jednog papagaja (nimfu) zove se Svrle, akvarijum od 100l, sa ribicama...I imam macka Zucu, malo mace Cile i macka Ogia (moj brat ga zove Grebac :D)....Pravi mali zoloski vrt

• Any
  • Hero Member
« Odgovor #23 poslato: 04 Septembar 2009, 12:11:59 »
Gospon' Svrle slikan pre jedno desetak minuta:

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
  • Zemlja: me
« Odgovor #24 poslato: 04 Septembar 2009, 12:38:51 »
Any darling, jesu li nimfe mnogo glasne?

« Odgovor #25 poslato: 04 Septembar 2009, 13:20:36 »
Kako je sladak?
FINAL TOP 5:    :hub: :amb: :czb: :lvb: :uab:

• Djudja
  • Hero Member
« Odgovor #26 poslato: 04 Septembar 2009, 15:00:42 »
Hehehehe , dobra mu je frizura!!!!!  ;D
I spremačica, i čistačica, i domaćica, i klozetarka.. Koju će još funkciju da mi dodele?!

• Any
  • Hero Member
« Odgovor #27 poslato: 04 Septembar 2009, 19:24:07 »
Any darling, jesu li nimfe mnogo glasne?

Aha, onom ko nema cvrst san ne preporucujem mu ga...Vec u 4 ujutru peva ko navijen...Ni prekrivac preko kaveza mu nista ne znaci...:D

Kako je sladak?

Zasto upitnik...Greska ili......

Hehehehe , dobra mu je frizura!!!!!  ;D
;D ;D ;D

• Doctor Who
  • OGAE member
  • Many colors and shapes, so many voices to embrace
« Odgovor #28 poslato: 06 Septembar 2009, 13:32:04 »
ja imam kera i papagaja... nemaju ie sto je najgore
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

:amb: :bgb: :azb: :beb: :isb: :mkb: :ptb: :alb: :plb: :dkb:

11. :ge: 12. :hu: 13. :ro: 14. :il: 15. :sm: 16. :gb: 17. :lv: 18. :fr: 19. :cy: 20. :lt:

• Any
  • Hero Member
« Odgovor #29 poslato: 08 Novembar 2009, 19:47:22 »
Dobila dva hrcka, keva ludi ::)

Pravi mali zoloski vrt :-*

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Najbolji evrovizijski nastupi

Započeo mirCo

1 Odgovora
46 Pregleda
Poslednja poruka 22 April 2017, 19:31:41
Josipa.
xx
Najbolji spot na ESC 2008

Započeo savrseni

25 Odgovora
5946 Pregleda
Poslednja poruka 12 Januar 2011, 18:55:45
ESCFAN
xx
NAJBOLJI NASTUP EUROSONGA 2008

Započeo euronik

34 Odgovora
6304 Pregleda
Poslednja poruka 18 April 2013, 23:11:28
Josipa.
xx
Najbolji nastup u prvom polufinalu?

Započeo stevan989

11 Odgovora
1476 Pregleda
Poslednja poruka 15 Maj 2009, 16:06:01
etica
xx
Ko je imao najbolji scenski nastup u 2. polufinalu?

Započeo stevan989

24 Odgovora
3285 Pregleda
Poslednja poruka 25 Decembar 2009, 20:17:39
Doctor Who